M jak miłość: Iza i Marcin
MTL Maxfilm
Seriale

M jak miłość: Marcin znajdzie dowody na zdradę Izy? Chodakowski pojedzie do Krakowa i znajdzie świadka, który pogrąży jego żonę

To już koniec małżeństwa Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski)? Takiego zwrotu akcji w "M jak miłość" nie spodziewał się chyba nikt.

To już koniec małżeństwa Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski)? Takiego zwrotu akcji w "M jak miłość" nie spodziewał się chyba nikt. Jeszcze niedawno wydawało się, że po wielu latach para wreszcie pokonała wszystkie przeszkody i teraz może cieszyć się swoim szczęściem. Niestety, teraz okazuje się, że związek Izy i Marcina może nie przetrwać kolejnej próby! Sprawdźcie, co wydarzy się w 1573 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość": Rusza nowy sezon serialu! Iza zażąda od Marcina rozwodu?!

Marcin znajdzie dowód na zdradę żony

Jak już wiemy w jednym z ostatnich odcinków "M jak miłość" Bosacki (Dariusz Kordek) dosypał Izie i Michałowi (Paweł Deląg) narkotyki do drinków. Widząc w jakim stanie jest Chodakowska Michał postanowił odprowadzić ją do pokoju, jednak kiedy się w nim znaleźli razem stracili przytomność- Bosacki wykorzystał to i nagrał, jak Iza i Michał leżą w jednym łóżku. Portal superseriale.se.pl informował, że wkrótce Bosacki wręczy Marcinowi "sekstaśmę" z udziałem jego żony! Chodakowski będzie wściekły i zniknie z mieszkania. Teraz okazuje się, że Marcin rozpocznie również śledztwo w sprawie Izy. 

Według doniesień portalu superseriale.se.pl Marcin w 1573 odcinku "M jak miłość" który zostanie wyemitowany we wtorek 9 marca, pojedzie do Krakowa, żeby ustalić, do wydarzyło się podczas imprezy firmowej Izy. Chodakowski porozmawia z barmenem, który będzie pamiętać, że jakiś mężczyzna pytał go czy nie zauważył, że ktoś wsypuje mu narkotyki do drinka. 

Okazuje się, że później Chodakowski porozmawia z pokojówką, która miała sprzątać pokój w którym Iza i Michał spędzili razem noc. Kobieta opowie o dziwnym zachowaniu Chodakowskiej, która była bardzo zdenerwowana i zapłakana. 

Czego jeszcze dowie się Marcin? Czy to co usłyszy upewni go, że Iza go zdradziła? A może Chodakowski zrozumie, że to za wszystkim stoi Bosacki, który chce się zemścić i zniszczyć ich związek? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"!

Zobacz także: Wielki powrót w "M jak miłość"! Laura Samojłowicz po 10 latach znów zagra Majkę!

Marcin pojedzie do Krakowa, żeby dowiedzieć się, co się wydarzyło między Izą a Michałem.

M jak miłość Iza i Marcin
MTL Maxfilm

Czy to już koniec związku Chodakowskich?

M jak miłość Iza
MTL Maxfilm

 

M jak miłość Iza Marcin
Instagram
Seriale
Marcin zdradzi Izę?! W "M jak miłość" pojawi się nowa bohaterka!
Marcin zdradzi Izę?! W "M jak miłość" pojawi się nowa bohaterka!

Nowa bohaterka w "M jak miłość" zniszczy związek Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski)?! Przez wiele miesięcy zdecydowana większość fanów serialu marzyła, żeby Iza i Marcin wreszcie byli razem. Iza uwolniła się od Artura (Tomasz Ciachorowski) i teraz planuje wspólną przyszłość z Chodakowskim. Niestety, jak już wiemy Artur wciąż nie daje o sobie zapomnieć i robi wszystko, żeby odzyskać byłą żonę. Teraz okazuje się, że na drodze do szczęścia Izy i Marcina już wkrótce stanie nowa bohaterka, która zrobi spore wrażenie na Chodakowskim! Nowa bohaterka w "M jak miłość" Jak informuje magazyn "Świat seriali" już wkrótce Marcin będzie miał poważne problemy w pracy. Wtedy w życiu Chodakowskiego pojawi się inspektorka nadzoru budowlanego, Ewa Wielicka - w tej roli Natalia Kaczmarek. Marcin będzie potrzebował podpisu seksownej pani inspektor, a w tym celu w 1451 odcinku "M jak miłość" pojedzie jej szukać w szkole muzycznej, w której uczy się jej siostrzenica. Podczas wizyty w szkole Chodakowski usłyszy, jak Ewa gra na pianinie i będzie nią zauroczony! Kobieta ostatecznie podpisze dokumenty Marcinowi, a przy okazji... zaproponuje mu kolejne spotkanie.  Czy nowa bohaterka uwiedzie Marcina? Seksowna Ewa Wielicka zniszczy związek Izy i Chodakowskiego? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! Fanom serialu przypominamy, że 1451 odcinek serialu zostanie wyemitowany we wtorek, 4 czerwca. Będziecie oglądać? Więcej o polskich serialach przeczytacie na naszej grupie na Facebooku ! Marcin zdradzi Izę? Nowa bohaterka zniszczy ich związek?  

Mat. prasowe
Seriale
Marcin oświadczy się Izie, ale przed zaręczynami odwiedzi grób bardzo bliskiej mu osoby: "Nigdy o tobie nie zapomnę"
Marcin oświadczy się Izie, ale przed zaręczynami odwiedzi grób bardzo bliskiej mu osoby: "Nigdy o tobie nie zapomnę"

Na ten moment czekają wszyscy fani "M jak miłość"! Już wkrótce Marcin (Mikołaj Roznerski) oświadczy się Izie (Adriana Kalska)! Jak informował ostatnio "Świat seriali" Chodakowski poprosi Izę o rękę w święta Bożego Narodzenia. Marcin spełni tym samym marzenie swojego syna, który chciał, żeby Iza była jego mamą... Co dokładnie wydarzy się w 1433 odcinku "M jak miłość"? Okazuje się, że przed zaręczynami Marcin pojedzie na cmentarz i odwiedzi grób bardzo bliskiej mu osoby.  Zaręczyny w "M jak miłość" Według doniesień magazynu "Tele Tydzień" już 2 kwietnia fani "M jak miłość" zobaczą wyjatkowo wzruszające sceny z udziałem Marcina. Chodakowski kupi pierścionek zaręczynowy, po czym pojedzie... na cmenatarz. Okazuje się, że Marcin pojedzie pożegnać się z Kasią (kilka lat temu wcielała się nią Agnieszka Sienkiewicz), mamą Szymka.  Kasiu, przyszedłem się z tobą pożegnać. Nigdy o tobie nie zapomnę, zawsze będziesz w moim sercu, ale... chciałbym zacząć nowe życie. Zakochałem się- powie Chodakowski. Po powrocie do domu Marcin będzie czekał na moment, w którym wręczy ukochanej pierścionek zaręczynowy. Zrobi to , gdy usłyszy smutnego syna: Poprosiłem o coś jeszcze i nic! Poprosiłem, żebyś była moją mamą- będzie mówił do Izy.  Iza będzie pocieszać Szymka, ale wtedy Marcin uklęknie i poprosi ją o rękę! Bardzo cię kocham. Zostaniesz moją żoną? Tak- powie szczęśliwa Iza. Wszystko wskazuje więc na to, że wkrótce dojdzie do ślubu Izy i Marcina!  Zobacz także:   Artur z "M jak miłość" wkrótce wyjdzie ze szpitala psychiatrycznego?! Psychopata rozkocha w sobie swoją lekarkę! Marcin poprosi Izę o rękę. Chodakowski oświadczy się Izie...

M jak miłość Iza i Marcin
MTL Maxfilm
Newsy
Kolejny dramat w "M jak miłość"! Dzieci Izy i Marcina zaginą! Czy policja odnajdzie Maję i Szymka? 
Czy szykują się kolejne odejścia z "M jak miłość"?

W "M jak miłość" emocje nie opadają! Ostatnio media informowały, że już wkrótce dojdzie do tragicznego wypadku z udziałem Kingi Zduńskiej (Katarzyna Cichopek), a teraz okazuje się, że to nie koniec dramatów w serialu TVP! Już wkrótce zaginą dzieci Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski)! Maja i Szymek znikną bez śladu. "M jak miłość": policja odnajdzie Maję i Szymka? Iza i Marcin mają za sobą naprawdę trudne chwile. Iza przez kilka lat była dręczona przez Artura (Tomasz Ciachorowski), który robił wszystko, żeby jego ukochana nie była z Chodakowskim. Dopiero śmierć psychopaty zakończyła dramat Izy, która w końcu mogła związać się z ukochanym. Dziś Iza i Marcin tworzą szczęśliwe małżeństwo i razem wychowują Maję i Szymka. Niestety, teraz okazuje się, że wkrótce sielanka Chodakowskich zostanie brutalnie przerwana! Jak informuje portal superseriale.se.pl w 1551 odcinku "M jak miłość" wydarzy się coś, co wstrząśnie Izą i Marcinem. Okazuje się, że w odcinku, który zostanie wyemitowany 12 grudnia Chodakowska odbierze telefon z przedszkola i usłyszy, że Maja i Szymek zaginęli! Przerażona Iza o wszystkim poinformuje Marcina i już po chwili razem pojawią się w przedszkolu. Nauczycielka przyzna, że nie wiadomo, gdzie podziały się ich dzieci.  Przerażeni rodzice i nauczyciele zaalarmują policję, która przyjedzie do przedszkola i jedyne co znajdzie to zabawka małego Szymka Chodakowskiego! Policja rozpocznie poszukiwania Mai i Szymka, którzy zaginęli bez śladu. Iza i Marcin będą zrozpaczeni. Czy śledczy odnajdą Maję i Szymka? A może ktoś porwał dzieci Izy i Marcina? Tego dowiemy się już wkrótce!  Będziecie oglądać 1551 odcinek "M jak miłość"? My z pewnością! Zobacz także:  Dramatyczny wypadek Kingi w "M jak...

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner