M jak miłość Iza
MTL Maxfilm
Seriale

"M jak miłość": Marcin odejdzie od Izy! Chodakowski będzie wściekły kiedy zobaczy sekstaśmę z udziałem żony

To już koniec związku Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) z "M jak miłość"? Para, która bardzo długo walczyła, żeby być razem już wkrótce podejmie decyzję o rozstaniu?

To już koniec związku Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) z "M jak miłość"? Para, która bardzo długo walczyła, żeby być razem już wkrótce podejmie decyzję o rozstaniu? Przed nami naprawdę wielkie emocje w serialu Telewizyjnej Dwójki. Jak Chodakowski zareaguje, kiedy zobaczy jak jego ukochana żona lezy nago u boku innego mężczyzny?

"M jak miłość": Rusza nowy sezon serialu! Iza zażąda od Marcina rozwodu?!

"M jak miłość": Marcin odejdzie od Izy?

W jednym z ostatnich odcinków Iza w towarzystwie znajomych z pracy wyjechała w podróż służbową do Krakowa. Niestety, Bosacki (Dariusz Kordek) właśnie wtedy postanowił zemścić się na Izie! Mężczyzna dosypał narkotyki do drinków Chodakowskiej i Michała (Paweł Deląg), a kiedy stracili przytomność nagrał ich razem w łóżku. Iza i Michał obudzili się nadzy i nie mogli sobie przypomnieć, co się między nimi wydarzyło. Niestety, teraz okazuje się, że Bosacki już wkrótce pokaże "sekstaśmę" z udziałem Izy jej mężowi! 

Jak informuje portal superseriale.pl już w 1573 odcinku "M jak miłość" Marcin Chodakowski zobaczy nagranie z pokoju hotelowego w którym noc spędzili Iza i Michał. Chodakowskiego już wcześniej niepokoiło zachowanie żony, która zapewniała, że ma zły humor przez to, co w przeszłości przeżyła przez Artura (Tomasz Ciachorowski), ale kiedy zobaczy ją nagą u boku Michała wpadnie w szał. Marcin nie będzie nawet słuchał tłumaczeń żony. Marcin bez żadnego wyjaśnienia wyjdzie z domu i wyjedzie do Grabiny. Iza dopiero następnego dnia rano zrozumie, że jej mąż zniknął bez ślubu. Jak wytłumaczy nieobecność ojca swoim Szymkowi i Mai? Czy Marcin wkrótce wróci do domu i porozmawia z Izą? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! 

Myślicie, że to już koniec małżeństwa Izy i Marcina Chodakowskich?

Zobacz także: QUIZ! Jak dobrze znasz Janka (Tomas Kollarik) z "M jak miłość"? Pamiętasz, jak poznał Ulę Mostowiak? Sprawdź się

Marcin zobaczy nagranie, jak jego żona leży nago u boku kolegi z pracy.

M jak miłość: Iza i Marcin
MTL Maxfilm

Chodakowski zniknie z domu, a Iza będzie pewna, że to już koniec jej małżeństwa.

M jak miłość Iza
MTL Maxfilm

 

Mat. prasowe
Seriale
Marcin oświadczy się Izie, ale przed zaręczynami odwiedzi grób bardzo bliskiej mu osoby: "Nigdy o tobie nie zapomnę"
Marcin oświadczy się Izie, ale przed zaręczynami odwiedzi grób bardzo bliskiej mu osoby: "Nigdy o tobie nie zapomnę"

Na ten moment czekają wszyscy fani "M jak miłość"! Już wkrótce Marcin (Mikołaj Roznerski) oświadczy się Izie (Adriana Kalska)! Jak informował ostatnio "Świat seriali" Chodakowski poprosi Izę o rękę w święta Bożego Narodzenia. Marcin spełni tym samym marzenie swojego syna, który chciał, żeby Iza była jego mamą... Co dokładnie wydarzy się w 1433 odcinku "M jak miłość"? Okazuje się, że przed zaręczynami Marcin pojedzie na cmentarz i odwiedzi grób bardzo bliskiej mu osoby.  Zaręczyny w "M jak miłość" Według doniesień magazynu "Tele Tydzień" już 2 kwietnia fani "M jak miłość" zobaczą wyjatkowo wzruszające sceny z udziałem Marcina. Chodakowski kupi pierścionek zaręczynowy, po czym pojedzie... na cmenatarz. Okazuje się, że Marcin pojedzie pożegnać się z Kasią (kilka lat temu wcielała się nią Agnieszka Sienkiewicz), mamą Szymka.  Kasiu, przyszedłem się z tobą pożegnać. Nigdy o tobie nie zapomnę, zawsze będziesz w moim sercu, ale... chciałbym zacząć nowe życie. Zakochałem się- powie Chodakowski. Po powrocie do domu Marcin będzie czekał na moment, w którym wręczy ukochanej pierścionek zaręczynowy. Zrobi to , gdy usłyszy smutnego syna: Poprosiłem o coś jeszcze i nic! Poprosiłem, żebyś była moją mamą- będzie mówił do Izy.  Iza będzie pocieszać Szymka, ale wtedy Marcin uklęknie i poprosi ją o rękę! Bardzo cię kocham. Zostaniesz moją żoną? Tak- powie szczęśliwa Iza. Wszystko wskazuje więc na to, że wkrótce dojdzie do ślubu Izy i Marcina!  Zobacz także:   Artur z "M jak miłość" wkrótce wyjdzie ze szpitala psychiatrycznego?! Psychopata rozkocha w sobie swoją lekarkę! Marcin poprosi Izę o rękę. Chodakowski oświadczy się Izie...

Mat. prasowe
Newsy
Wesele Izy i Marcina w "M jak miłość"! Zobaczcie wyjątkowy fragment serialu TVP!
W sieci pojawił się wyjątkowy fragment serialu "M  jak miłość"! Jak Iza i Marcin będą się bawić na własnym weselu?

W sieci pojawił się wyjątkowy fragment serialu "M  jak miłość"! Jak Iza i Marcin będą się bawić na własnym weselu? O tym, że Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) szykują się do ślubu wiedzą wszyscy fani hitu Telewizyjnej Dwójki. Widzowie już od dawna czekają na odcinek, w którym para z "Mjm" powie sobie sakramentalne TAK. Teraz na Facebooku pojawiło się nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak Iza i Marcin będą świętować to wydarzenie! Zobaczcie, kogo zaproszą na wesele! Wesele Izy i Marcina z "M jak miłość" Historia Izy i Marcina już od kilku lat przynosi widzom naprawdę ogromne emocje. Parę połączyło prawdziwe uczucie, ale przez intrygi Artura (Tomasz Ciachorowski) zakochani nie mogli być razem- nawet wtedy gdy Marcin dowiedział się, że jest ojcem córki Izy. Dopiero kiedy Iza wyrwała się z rąk psychopaty, zrozumieli, że nie chcą bez siebie żyć. Teraz para z "M jak miłość" szykuje się do ślubu! Jak będzie wyglądać panna młoda i kto pojawi się na weselu Izy i Marcina? Na Facebooku pojawiło się nagranie, na którym widać fragmenty nowych odcinków serialu Telewizyjnej Dwójki!  Internauci są zachwyceni ślubem i weselem jednej z ulubionych par z "M jak miłość"!  - Nareszcie będzie ślub👏👏❤❤ - Piękna para 😍- komentują fani. Zobaczcie wyjątkowe fragmenty serialu! Spójrzcie na romantyczny taniec Izy i Marcina na weselu! Kogo zaprosili na uroczystość? Zobacz także:  Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski wzięli ślub? Spójrzcie na to zdjęcie! Wesele Izy i Marcina z "M jak miłość".   Już wkrótce Iza i Marcin z "M jak miłość" wezmą ślub.  

M jak miłość Iza Marcin
Instagram
Newsy
Iza i Marcin nie wezmą ślubu! Uroczystość zostanie odwołana. Czy to już koniec ich związku?
Iza i Marcin nie wezmą ślubu! Uroczystość zostanie odwołana. Czy to już koniec ich związku?

Co dalej z Izą (Adriana Kalska) i Marcinem (Mikołaj Roznerski) z "M jak miłość"? Serialowa para już od kilku miesięcy szykuje się do ślubu. Zakochani zaplanowali romantyczną uroczystość i wybrali swoich świadków. Niestety, jak już wiemy, wkrótce w "M jak miłość" dojdzie do prawdziwego dramatu z udziałem pary. Artur (Tomasz Ciachorowski) będzie próbował dopaść Izę, jednak ostatecznie sam zostanie zabity przez brata Marcina. Teraz okazuje się, że po śmierci Skalskiego Iza i Marcin odwołają swój ślub! Dlaczego? Czy para zdecyduje się na rozstanie? Dlaczego nie będzie ślubu Marcina i Izy w "M jak miłość"? Już wkrótce widzowie "M jak miłość" zobaczą dramatyczny odcinek serialu, w którymi zginie Artur. Skalskiego zabije Olek, ale w obawie przed konsekwencjami młody lekarz ukryje zwłoki w lesie. Chłopak okłamie policję i swoich bliskich mówiąc im, że Artur uciekł. Mogłoby się wydawać, że po śmierci psychopaty Iza i Marcin będą mogli odetchnąć z ulgą i cieszyć się swoim szczęściem. Niestety, jak donosi magazyn "Tele Tydzień", tak się nie stanie! Co więcej, para odwoła swój ślub! Dlaczego? Okazuje się, że zakochani będą obawiać się o swoje życie, ponieważ będą przekonani, że Artur wciąż żyje i planuje kolejny atak! Sytuację pary skomplikują również problemy w firmie Chodakowskiego. Marcin znajdzie w sieci pełno krytycznych komentarzy, przez które jego biznes zacznie upadać. Czy Marcin straci firmę? Chodakowski razem z Izą pokonają trudne chwile i znów będą szczęśliwi? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"!  Oglądacie najnowszy sezon serialu o rodzinie Mostowiaków? Podoba się Wam wątek Izy i Marcina? Jedno jest pewne: u Chodakowskiego i jego partnerki...

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner