Party Stories
M jak miłość Marcin Chodakowski
MTL Maxfilm
Seriale

"M jak miłość": Kolejny cios dla Chodakowskiego! Iza miała dwóch kochanków? 

Bosacki wyjdzie na wolność i od razu spotka się z Marcinem. To on zrujnuje jego małzeństwo z Izą!?

Kryzys w małżeństwie Izy i Marcina w „M jak miłość” nadal się zaostrza! Para zupełnie nie może się porozumieć i wygląda na to, że są o krok od rozwodu. Chodakowski jest chorobliwie zazdrosny o Izę, ale ostatecznie zdecyduje się nie stać jej na drodze podczas powrotu do pracy w wydawnictwie. Wydarzy się jednak coś zaskakującego! Marcin dowie się, że Iza miała dwóch kochanków. Uwierzy w te słowa?

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Marcin w "M jak miłość" nie wybaczy Izie!

Na oficjalnym koncie serialu pojawiło się zaskakujące zdjęcie załamanego Marcina, którego wspiera Olek Chodakowski. Okazuje się, że mężczyzna jest przybity i rozgoryczony, i nie radzi sobie już z tym, co dzieje się między nim a Izą:

M..w ..M ,,Marcin w Matni ,,Współczuje mu , ale trzymam kciuki za Niego 💪😎 Emocje to emocje ..ehh  - napisał Mikołaj Roznerski na Facebooku serialu.

Co się stanie, że Marcin nie będzie widział już szansy dla swojego małżeństwa? W 1589. odcinku, który na antenie TVP 2 już 11 maja, okaże się, że Bosacki wyjdzie z aresztu. Została wpłacona kaucja i szantażysta Chodakowskiego wyjdzie na wolność. Oczywiście nie odmówi sobie spotkania z Marcinem! To, co powie podczas rozmowy pogrąży Izę? 

 Zaliczyłem twoją żonę - usłyszy Marcin od Bosackiego.

Chodakowski uwierzy szantażyście? Wie, że taśma, którą od niego otrzymał to fotomontaż. Znów wpadnie w jego pułapkę?

Zobacz także:  "M jak miłość": Barbara Mostowiak znów zostanie prababcią? Zaskakujące wieści z Grabiny!

Wygląda na to, że para nie poradzi sobie z kryzysem tak łatwo!

M jak miłość Iza i Marcin
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
M jak miłość  Iza i Jakub
Mat. promocyjne
Newsy
"M jak miłość": Iza i Jakub będą razem!? Co na to Marcin? W nowych odcinkach zadzieje się wiele!

  Kolejne emocje zapewni nam 1391 odcinek serialu „ M jak miłość ”. To wtedy Marcin wyjdzie z aresztu i pierwszą rzeczą jaką zrobi, będą odwiedziny Izy w szpitalu. Chodakowski spotyka się teraz z Anią i zaczął sobie z nią układać życie, ale Iza nadal jest mu bardzo bliska.   Jednak powrót do dawnej partnerki nie będzie łatwy! A na drodze pojawi się... Jakub. Adrianna Kalska w „ Kulisach serialu M jak miłość ” powiedziała, że w życiu jej serialowej bohaterki pojawi się nowy mężczyzna, a wraz z nim „nadzieja na nową relację”. Czy Marcin będzie zadowolony z takiego obrotu spraw? Pogodzi się z tym, że w życiu Izy i Mai ważną rolę będzie odgrywał Jakub?   Marcin zaakceptuje związek Izy i Jakuba?   Jak się okazuje Chodakowski zdenerwuje się na samą wiadomość o kontakcie Izy z policjantem. Będzie nie tylko zaskoczony, ale i zazdrosny. W końcu zrozumie, że tak naprawdę kocha Izę? Potrzebne były tak dramatyczne okoliczności, aby to zrozumiał!   Marcin na początku nie zwracał na to uwagi, dopiero później pojawia się coś takiego, że to uczucie Marcina do Izy okazuje się być tak silnym, że on nie może sobie dać rady z tym, że Jakub smali cholewki do Izy - Mikołaj Roznerski zdradził w „ Kulisach serialu M jak miłość ”.   Zobacz:  Wielki powrót do "M jak miłość"! Ta gwiazda mówiła, że nie wróci do serialu!   Iza w końcu wyzdrowieje, wyjdzie ze szpitala i rozpocznie powrót do normalnego życia. Pytanie, kto pojawi się u jej boku: Jakub czy Marcin?           Wyświetl ten post na Instagramie.                   #pozdrawiamy #z #planu 💪🏻😉🍾#@adriana.kalska @mjakmilosc.official Post udostępniony przez Krzysztof...

Mat. prasowe
Seriale
Marcin oświadczy się Izie, ale przed zaręczynami odwiedzi grób bardzo bliskiej mu osoby: "Nigdy o tobie nie zapomnę"

Na ten moment czekają wszyscy fani "M jak miłość"! Już wkrótce Marcin (Mikołaj Roznerski) oświadczy się Izie (Adriana Kalska)! Jak informował ostatnio "Świat seriali" Chodakowski poprosi Izę o rękę w święta Bożego Narodzenia. Marcin spełni tym samym marzenie swojego syna, który chciał, żeby Iza była jego mamą... Co dokładnie wydarzy się w 1433 odcinku "M jak miłość"? Okazuje się, że przed zaręczynami Marcin pojedzie na cmentarz i odwiedzi grób bardzo bliskiej mu osoby.  Zaręczyny w "M jak miłość" Według doniesień magazynu "Tele Tydzień" już 2 kwietnia fani "M jak miłość" zobaczą wyjatkowo wzruszające sceny z udziałem Marcina. Chodakowski kupi pierścionek zaręczynowy, po czym pojedzie... na cmenatarz. Okazuje się, że Marcin pojedzie pożegnać się z Kasią (kilka lat temu wcielała się nią Agnieszka Sienkiewicz), mamą Szymka.  Kasiu, przyszedłem się z tobą pożegnać. Nigdy o tobie nie zapomnę, zawsze będziesz w moim sercu, ale... chciałbym zacząć nowe życie. Zakochałem się- powie Chodakowski. Po powrocie do domu Marcin będzie czekał na moment, w którym wręczy ukochanej pierścionek zaręczynowy. Zrobi to , gdy usłyszy smutnego syna: Poprosiłem o coś jeszcze i nic! Poprosiłem, żebyś była moją mamą- będzie mówił do Izy.  Iza będzie pocieszać Szymka, ale wtedy Marcin uklęknie i poprosi ją o rękę! Bardzo cię kocham. Zostaniesz moją żoną? Tak- powie szczęśliwa Iza. Wszystko wskazuje więc na to, że wkrótce dojdzie do ślubu Izy i Marcina!  Zobacz także:   Artur z "M jak miłość" wkrótce wyjdzie ze szpitala psychiatrycznego?! Psychopata rozkocha w sobie swoją lekarkę! Marcin poprosi Izę o rękę. Chodakowski oświadczy się Izie...

M jak miłość: Ania napisze artykuł o problemach Marcina?
MTL Maxfilm
Newsy
M jak miłość: Ania będzie wściekła na Izę! Marcin rozstanie się z dziennikarką?

  Związek Ani (Maria Pawłowska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) stoi przed poważną próbą! Czy Chodakowski zostawi dziennikarkę i będzie z matką swojej córki? Wszyscy fani "M jak miłość" z pewnością już nie mogą doczekać się nowych odcinków serialu. W mediach pojawia się jednak coraz więcej informacji dotyczących dalszych losów bohaterów hitu Telewizyjnej Dwójki. Ostatnio dowiedzieliśmy się m.in., że Marcin zamieszka z Anią, ale teraz "Super Express" sugeruje, że ich związek może nie przetrwać próby czasu!   Marcin zostawi Anię? Jak informuje "Super Express" po tym, jak Iza wyjdzie ze szpitala spotka się z Marcinem. Iza rzuci się w ramiona Chodakowskiego, chociaż obok będzie Ania. Dziennikarka będzie wściekła na była partnerkę Marcina!  Na najnowszych zdjęciach z planu serialu "M jak miłość" widać, że dziewczyna będzie zazdrosna o Izę. Stara miłość nie rdzewieje, więc nie jest wykluczone, że Lewińska nie odbije Ani partnera...- donosi "SE". Związek Chodakowskiego z Anią jednak nie przetrwa? Myślicie, że Marcin i Iza rzeczywiście będą razem? Jedno jest pewne, nowy sezon "M jak miłość" przyniesie nam ogromne emocje!  Zobacz także:  W "M jak miłość" zdobyła Chodakowskiego, a prywatnie? Widzieliście męża Marii Pawłowskiej? Jest aktorem! ZDJĘCIA Iza i Marcin będą razem? Związek Chodakowskiego i Ani nie przetrwa próby czasu?

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner