Party Stories
M jak miłość Rodzina Mostowiaków niebawem się powiększy
fot. MTL Maxfilm
Seriale

"M jak miłosć": Barbara Mostowiak znów zostanie prababcią? Zaskakujące wieści z Grabiny!

Kinga i Piotrek, Ula i Bartek, a może Lilka i Mateusz? Kto zaskoczy informacją o ciąży?

Barbara Mostowiak w "M jak miłość" znów zostanie prababcią? Kto tym razem spodziewa się dziecka? Wygląda na to, że poważne plany powiększenia rodziny ma Bartek! Co na to Ula? Czyżby już była w ciąży? Nieoczekiwany obrót wydarzeń w hicie TVP2!

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Zaskakujące wieści z Grabiny! Ula w "M jak miłość" będzie w ciąży?

W "M jak miłość" kolejne zmiany!  Ula i Bartek ostatecznie zdecydowali się wrócić do Grabiny i zacząć życie od nowa. Okazuje się, że Lisiecki marzy o dziecku. Poważna rozmowa, którą rozpocznie z żoną mocno ją zaskoczy. To ostatnia rzecz, o której Ula teraz myślała i jedyne o czym marzy to stabilizacja i życie bez strachu o jutro.

Będziemy tu żyć, mieszkać, pracować, rodzić dzieci... Przygotowałem dla nas coś specjalnego, na dobranoc... - wyzna Bartek, ale zaskoczy go, że Ula z dystansem reaguje na jego deklaracje powiększenia rodziny i zapyta wprost: Nie chcesz mieć ze mną dzieci?

Odpowiedź Uli wyraźnie nie zadowoli Bartka. Lisiecki marzy o stabilizacji, domu i dzieciach, tymczasem los stałe płata im figle i w tej sytuacji Ula nie chce podejmować decyzji o dziecku:

Chcę, ale jeszcze nie teraz... 

Czyżby szykował się kolejny kryzys w ich małżeństwie? Para niebawem zostanie zamieszana w handel nielegalnymi sadzonkami marihuany i znów zaczną żyć w strachu, że Bartek trafi do więzienia. Sami zgłoszą się na policję?

Zobacz także: Mikołaj Roznerski ostrzega swoich fanów. Gwiazdor "M jak miłość" nagrał zaskakujący apel "Ja już się nie mogę denerwować"!

M jak miłość Ula i Bartek
MTL Maxfilm

Wygląda na to, że Bartek marzy o powiększeniu rodziny. Obecna sytuacja pary sprawia, że Ula obawia się o przyszłość i nie chce decydować się tak szybko na dziecko. 

Ula i Bartek M jak miłość
Instagram

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ula i Bartek M jak miłość
Instagram
Newsy
Ula w "M jak miłość" zginie? To ona będzie celem dla bandyty!?

Ula i Bartek w „ M jak miłość ” znów mają poważne problemy. Kryminalna przeszłość, którą mężczyzna chciała zostawić za sobą, znów go dopadła. W 1465. odcinku serialu życie pary okaże się zagrożone! Z więzienia zostanie wypuszczony były szef Bartka i pierwsze co zrobi gangster, to wykona telefon do byłego pracownika. Po tej rozmowie Lisiecki będzie wiedział, że ani on ani jego żona nie są bezpieczni. Czy Grzelak zemści się na Bartku zabijając Ulę? Ula w "M jak miłość" zginie z ręki bandyty? O wyjściu na wolność niebezpiecznego przestępy Ula dowie się od Janka. To on w trosce o jej bezpieczeństwo przekaże jej straszną wiadomość. Oboje mają świadomość, że bandyta i były szef Bartka będzie chciał zemścić się na nim. Ula w trosce o męża nic mu nie powie, ale on sam odbierze telefon od Grzelaka: No cześć, kopę lat... Co tam u ciebie? Słyszałem, że się ożeniłeś... Gratulacje! Ale swojego starego szefa na ślub nie zaprosiłeś, nieładnie... Nic straconego, nadrobimy. Wpadnę, odwiedzę was, poznam twoją żonę. Adres znam! To cześć... - usłyszy Bartek od gangstera. Ale nie będzie miał możliwości odpowiedzieć, bo Grzelak od razu się rozłączy. Bartek ukryje wszystko przed Ulą, ale zda sobie sprawę, że dopóki jest z nią, ona jest w niebezpieczeństwie. Oboje będą wiedzieli o zagrożeniu, ale żadne z nich nie przyzna się do tej informacji. W końcu Lisiecki zdecyduje się podjąć trudną decyzję i wyjedzie z Grabiny. Zabierze ze sobą żonę?     

M jak miłość Ula i Bartek
fot. MTL Maxfilm
Newsy
Ula zdradzi Bartka w "M jak miłość"?! Zamiast wyznać prawdę, poprosi męża o coś innego...

Zdrada Uli była zapowiadana już w zwiastunie nowego sezonu „ M jak miłość ”. Jej pocałunek z Jankiem to dowód na to, że problemy miłosne dziewczyny wcale nie zakończyły się wraz ze ślubem! Tak naprawdę one dopiero się zaczną, bo Ula tuż po pocałunku z byłym narzeczonym, który odwzajemniła, wróci do męża i poprosi go o wyjazd i... Zobaczcie sami! Ula zdradzi Bartka w "M jak miłość"? W 1452. odcinku na widzów „M jak miłość” czekają wielkie emocje. Ula, która dopiero co wzięła ślub, potajemnie spotka się z Jankiem. Kiedy policjant ją pocałuje, ona da się ponieść emocjom. Potem wróci do domu i gdy zobaczy męża, nie wyzna mu prawdy. Jednak Bartek zauważy, że coś się stało i zapyta ją o to wprost: Masz rumieńce na twarzy? Kochanie, coś się stało? Ula szybko wytłumaczy się, że to przez zimno i ani słowem nie wspomni o tym, co się przed chwilą stało. Po pocałunku Janek stwierdzi, że to pożegnanie, a dziewczyna poczuje ukłucie w sercu, bo nie tego się spodziewała. Kiedy znajdzie się sam na sam z Bartkiem poprosi męża o to, aby wyjechali z Grabiny. Nic się nie stało, Bartek... wszystko jest ok. Ja bym chciała stąd wyjechać, wiesz? Uciec i nigdy nie wrócić... - powie szczerze Ula To wyznanie zaskoczy Lisieckiego, który teraz już nie ma wątpliwości, że coś się wydarzyło. Zapyta tylko żonę, z kim chce wyjechać. Na to Ula bez ogródek odpowie i złoży Bartkowi propozycję: Z tobą! Z tobą chcę uciec, tak... Przytul mnie...  Chcę być z tobą jak jeszcze nigdy. Chcę się z tobą kochać... Czy Ula i Bartek faktycznie wyjadą? Ich małżeństwo od początku nie wygląda tak, jak oboje się spodziewali... Czy Janek w końcu zapomni o Uli?  

Iga Krefft i Arkadiusz Smoleński na planie M jak miłość
Instagram
Seriale
Po ślubie Bartek zdradzi Ulę z Sonią?! Policjantka odegra się na swojej przyjaciółce? Spójrzcie na te zdjęcia!

Już wkrótce dojdzie do długo wyczekiwanego ślubu w "M jak miłość"! Pomimo wielu problemów Ula (Iga Krefft) wyjdzie za mąż za Bartka (Arkadiusz Smoleński). I choć dzień przed ślubem między narzeczonymi dojdzie do ostrej wymiany zdań, podczas której Bartek postawi Uli ultimatum, że musi podjąć ostateczną decyzję czy chce być z nim czy z Jankiem (Tomas Kollarik), Mostowiakówna zjawi się w kościele i będzie ślubować Bartkowi miłość i wierność. Niestety, teraz wiele wskazuje na to, że po ślubie Bartek bardzo zbliży się do przyjaciółki swojej żony... Nowy romans w "M jak miłość"? Jak informował ostatnio portal superseriale.se.pl na ślubie Uli i Barka pojawią się Janek i Sonia (Barbara Wypych). Były partner Mostowiakówny nie  będzie jednak mógł znieść widoku Uli przed ołtarzem i zniknie z Grabiny, przez co Sonia, która go pokochała wpadnie w depresję. Już jakiś czas temu w kulisach "M jak miłość" Barbara Wypych, która wciela się w serialową Sonię przyznała, że jej bohaterka jest wściekła na Ulę za to, że pomimo związku z Bartkiem wciąż podrywa Janka.  Ula zachowuje się nieuczciwie. To jest takie zachowanie psa ogrodnika: sam nie weźmie i drugiemu też nie da. Kiedy Ula była w Bartkiem Sonia nie wchodziła w tak zwaną wódkę a zakąskę. Więc tym bardziej może to Sonię zdenerwować- Barbara Wypych komentowała poczynania serialowej Uli.  Po  tym, jak Janek zniknie z Grabiny, a Sonia wpadnie w depresje- jak zauważa portal superseriale.se.pl-  Ula i Bartek będą wspierać policjantkę w trudnych chwilach. Arkadiusz Smoleński, czyli serialowy Bartek, opublikował ostatnio zdjęcia, które mogą sugerować, że jego bohater naprawdę bardzo zbliży się do przyjaciółki swojej żony... chyba aż za bardzo! Czyżby szykował...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner