Marek Mostowiak o pracy na planie po śmierci serialowego Lucjana
mat. prasowe

Serial "M jak miłość" miał zniknąć z anteny?! Zaskakujący komentarz Kacpra Kuszewskiego: "Nikt z nas nie przypuszczał..."

Marek Mostowiak o pracy na planie po śmierci serialowego Lucjana
mat. prasowe

 

Serial "M jak miłość" miał zniknąć już po pierwszym sezonie? Uwielbiany przez widzów hit o rodzinie Mostowiaków już od blisko 18 lat przyciąga miliony widzów przed telwizory. Fani pokochali serial o mieszkańcach serialowej Grabiny i z pewnością nie wybrażają sobie, żeby "M jak miłość" miało się zakończyć. A jednak! Okazuje się, że na początku nie do końca wierzono w sukces serialu! Kacper Kuszewski w jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że serial miał zniknąć już po pierwszym sezonie! Co zdradził aktor?

 

Serial "M jak miłość" miał zniknąć z anteny TVP już po pierwszym sezonie

Kacper Kuszewski w rozmowie z magazynem "Świat seriali" przyznał, że przyjmując rolę Marka Mostowiaka nie spodziewał się, że będzie grał w "M jak miłość" przez kolejne 18 lat. Dlaczego?

Nikt z nas nie przypuszczał wtedy, że "M jak miłość będzie tak wielkim sukcesem. O ile wiem, po pierwszym sezonie roważano nawet zakończenie emisji. Producenci postanowili jednak dać sobie jeszcze jeden rok. I wtedy nastąpiła eksplozja popularności. Jej skala przerosła nasze najśmielsze oczekiwania - przyznał aktor.

A czy Kacper Kuszewski rozważał odejście z serialu "M jak miłość"? 

Serial na wiele lat dał mi poczucie niezależności. Nie musiałem martwić się o pracę ani walczyć na castingach o inne role. Zamiast tego skupiłem się na realizowaniu moich artystycznych marzeń - zdradził Kacper Kuszewski. (...) Mogłem robić te wszystkie rzeczy, bo serial zapewniał mi byt. Oczywiście czasem uwiera mnie, że większość widzów o tych moich zawodowych dokonaniach nie wie i widzi we mnie tylko serialowego Marka, ale taka jest cena popularności.

Jesteście zaskoczeni? Wiedzieliście, że serial "M jak miłość" miał zniknąć już po pierwszym sezonie?

 

Zobacz także: Jak wygląda praca w "M jak miłość" po śmierci serialowego Lucjana? Kacper Kuszewski przyznaje: "To jest też z korzyścią..."

 

Kacper Kuszewski zdradził, że serial "M jak miłość" miał zniknąć już po pierwszym sezonie. 

Nowa gwiazda w M jak miłość?
Instagram

 

Aktor gra w serialu już od blisko 18 lat.

Marek Mostowiak
Internet

Przeładuj

W niedzielę wybierzemy też pierwszą damę! Kim są i czym zajmują się żony kandydatów na prezydenta?

zobacz 03:19