M jak miłość: Julka i Paweł
Instagram

Paweł i Julka razem odwiedzą ojca dziewczyny w szpitalu. W 1435. odcinku „M jak miłość” mężczyzna będzie próbował popełnić samobójstwo, ale Zduński uratuje mu życie. Niestety, nie usłyszy za to żadnego słowa wdzięczności, a wręcz przeciwnie. Kryszak będzie miał do niego pretensje i skandalicznie zachowa się w szpitalu! Zobaczcie, co się wydarzy...

1/3
Kłótnia Julki i Pawła z M jak miłość
Instagram

Ojciec Julki będzie miał poważne problemy finansowe, o których jako pierwszy dowie się Paweł. Będzie chciał mu pomóc i otwarcie zadeklaruje swoje wsparcie. Niestety nie zostanie ona doceniona. Mężczyzna jednak poprosi Zduńskiego, aby to on przekazał rodzinie smutne wieści.

2/3
M jak miłość Paweł Julka
Instagram

Kiedy Julka i cała rodzina dowiedzą się o bankructwie będą przerażeni. Dziewczyna powie tylko: To go zabije. Będzie świadoma tego, że kiedy komornik zabierze rodzinny dom jej ojciec ciężko to przeżyje. Kiedy Julka z Pawłem pojadą odwiedzić jej rodziców wejdą do domu akurat, kiedy jej ojciec będzie próbował się zabić! Dzięki szybkiej reakcji mężczyznę uda się uratować i trafi do szpitala.

 

3/3
M jak miłość Paweł Julka
Instagram

W 1435 odcinku serialu para odwiedzi Kryszaka w szpitalu. Niestety będą zaskoczeni oburzającym zachowaniem mężczyzny. Obwini on Pawła, że uratował mu życie i teraz rodzina nie dostanie odszkodowania z jego polisy na życie. Po badaniu psychiatrycznym okaże się, że mężczyzna nadal ma myśli samobójcze i będzie trzeba zapewnić stałą opiekę, aby uniknąć tragedii.

Zobacz takżeArtur z "M jak miłość" wkrótce wyjdzie ze szpitala psychiatrycznego?! Psychopata rozkocha w sobie swoją lekarkę!

Więcej na temat M jak miłość