M jak miłość: Iza i Marcin będą razem?
Instagram
1/4
M jak miłość: Iza i Marcin będą razem?
Instagram

 

W związku Ani i Marcina w "M jak miłość" nie dzieje się dobrze, szczególnie od czasu kiedy Chodakowski spędził namiętną noc z Izą. Mimo tego mężczyzna nadal nie potrafi wybrać. Dodatkowe zamieszanie wprowadzają intrygi Ani, która powiedziała Lewińskiej, że spodziewa się dziecka. Matka Mai po usłyszeniu tej wiadomości usunęła się w cień i nie chce przeszkadzać Marcinowi w tworzeniu nowego związku, mimo że nadal go kocha. Jednak zauważy dziwne zachowanie Marcina i postanowi powiedzieć mu, że wie o ciąży Ani.

 

Zobacz, czy Iza ostatecznie wyzna Marcinowi, to co powiedziała jej Ania? Ujawni w ten sposób jej intrygę?!

 

Zobacz:  Wojtuś znajdzie się w niebezpieczeństwie! Czy Michał pomoże mu uniknąć śmierci? Dramatyczne losy chłopca w "M jak miłość"!

2/4
M jak miłość: Iza spotka się z Anią
Instagram

 

Wiadomość Ani o tym, że spodziewa się dziecka Marcina wstrząsnęła Izą! Kiedy po wspólnej nocy Chodakowski przyszedł szczerze porozmawiać, kobieta powiedziała mu, że to był błąd, chociaż wcale tak nie myślała. Marcin nie tego się spodziewał i wyszedł wyraźnie załamany z myślą, że Iza wyjedzie z Jakubem na Mazury. Postawę Izy wyjaśniła Kalska w Kulisach M jak miłość:

 

Jest to cios dla Izy i impuls do wycofania się. Iza poddaje się wydarzeniom, które ją spotykają i nie do końca się zastanawia, co robi... - wyznała Adriana Kalska w Kulisach M jak miłość.

 

Jak potoczą się dalsze wydarzenia w miłosnym trójkącie? Okazuje się, że duży wpływ na nie będzie miała Iza...

 

Zobacz: W "M jak miłość" Kinga i Piotrek w śmiertelnym niebezpieczeństwie! Wszystko przez prostytutkę

3/4
M jak miłość: Marcin dowie się o córce?
mat. prasowe

 

Ania coraz bardziej zdaje sobie sprawę, że Marcin oddala się od niej. Często jest smutny, ale tłumaczy to zmęczeniem w pracy. Kobieta w końcu zdecyduje się postawić mężczyźnie ultimatum. To silna osobowość i nie ma zamiaru być jedynie zastępstwem Izy!

W międzyczasie Marcin umówi się z Lewińską na spotkanie na plaży. W tym czasie zadzwoni Ania, ale Chodakowski nie będzie rozmawiał przy Izie. Zaniepokoi ją zachowanie mężczyzny i postanowi zapytać go wprost o ciążę Ani. Czy zepsuje intrygę kobiety?

4/4
M jak miłość: Ania napisze artykuł o problemach Marcina?
MTL Maxfilm

 

W zapowiedzi następnych odcinków zobaczymy, jak Marcin proponuje swojej dziewczynie spotkanie. Czy będzie chciał wyjaśnić z nią rewelacje, które wyzna mu Iza? Czy miłosny trójkąt w końcu zostanie zakończony? Dowiemy się tego,dopiero w odcinkach po Nowym Roku!

Więcej na temat M jak miłość