vod.tvp.pl
1/4
M jak miłość ula i Bartek
Mat. prasowe

 

Pierwszy odcinek „M jak miłość”, który obejrzymy po świątecznej przerwie będzie pełen dramatycznych wydarzeń. A wszystko za sprawą Bartka, do którego przyjadą dawni znajomi, z którymi łączy go kryminalna przeszłość. Złożą oni chłopakowi propozycję nie do odrzucenia i Bartek będzie zmuszony do udziału w napadzie na kantor!


 

Zobacz, dlaczego chłopak będzie chciał pożegnać się z Ulą! I co się stanie podczas napadu. Nie uwierzycie, co czeka Bartka w 1409 odcinku serialu „M jak miłość” już 7.01.2019 o 20.55!

 

Zobacz: W "M jak miłość" Iza i Marcin zamieszkają razem i... zdecydują się na ślub?!

2/4
vod.tvp.pl

 

Dawni koledzy Bartka będą szantażować go, aby pomógł im w napadzie na kantor, w przeciwnym razie zagrożą, że skrzywdzą Ulę. Chłopak nie powie swojej dziewczynie o wizycie starych znajomych. Bartek zgodzi się im pomóc, ale będzie miał inny plan, który bardzo źle się dla niego skończy!

Zobaczcie, co się stanie, kiedy zdradzi gangsterów?

 

Zobacz: W "M jak miłość" Andrzej zdradzi Magdę?! Prawnik odwiedzi byłą kochankę w hotelu!

3/4
vod.tvp.pl

 

Bartek zamiast wziąć udział w napadzie na kantor w Lipnicy, weźmie broń i pojedzie ostrzec właściciela firmy. Wie, że to bardzo ryzykowny plan i dlatego przed wyjściem pożegna się z Ulą.

 

Obiecaj, że cokolwiek się stanienie, będziesz myślała o mnie źle - powie do Uli Bartek.

 

Zaniepokojona dziewczyna zapyta:

 

Mówisz, jakbyś wybierał się na tamten świat! 

 

Czy Bartkowi uda się wyjść cało z napadu? Zobaczcie na następnej stronie...

4/4
vod.tvp.pl

 

Podczas napadu Bartek zostanie postrzelony przez kolegów, uda mu się uciec i wróci do domu. Jednak chłopak będzie się wykrwawiał! Ula znajdzie go w kałuży krwi w łazience... Z kolei policja będzie szukała go jako jednego z przestępców, którzy brali udział w napadzie. Bartek ze strachu przed więzieniem nie zgodzi się pojechać do szpitala. Czy chłopak Uli umrze? Dowiemy się w 1409 odcinku "M jak miłość"!

Więcej na temat M jak miłość