M jak miłość zdjęcia i opis odcinków 1407 - 1408
MTL Maxfilm

W "M jak miłość" Andrzej zdradzi Magdę?! Prawnik odwiedzi byłą kochankę w hotelu!

M jak miłość zdjęcia i opis odcinków 1407 - 1408
MTL Maxfilm

 

Takiego zwrotu akcji w "M jak miłość" nie spodziewał się chyba nikt! Jeszcze do niedawna wydawało się, że Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) tworzą bardzo udany związek i nic nie będzie w stanie zepsuć ich relacji. Niestety, wszystko zmieniło się kiedy w serialu po latach pojawiła się Anka (Weronika Rosati). Szybko okazało się, że Anka i Budzyński w przeszłości mieli romans!  Czy teraz prawnik oprze się byłej kochance? 

 

Andrzej będzie miał romans z Anką?

W ostatnich kulisach "M jak miłość" dowiedzieliśmy się, jak w przeszłości wyglądały relacje Anki i Andrzeja. Krystian Wieczorek, który gra Budzyńskiego przyznał przed kamerami, że jego bohater wciąż coś czuje do byłej kochanki!

Andrzeja z Anką dużo łączyło. To była naprawdę silna namiętność, a to sprawia, że nie tak łatwo poradzić sobie z taką przeszłością, kimś takim, kto ciągle wyzwala z nim emocje. I na tym polega konflikt wewnętrzny Budzyńskiego - przyznał aktor. 

Anna Mucha z kolei  przyznała, że jej bohaterka (Magda) nie zauważy, że coś się dzieje między Andrzejem a Anką. Co więcej, serialowa Magda będzie chciała zaprzyjaźnić się z byłą kochanką prawnika! Niestety, zupełnie inne intencje ma Anka, która będzie chciała spotykać się z Magdą, żeby być jak najbliżej Budzyńskiego.

W kulisach serialu zostały pokazane fragmenty kolejnych odcinków "M jak miłość" w których Budzyński odwiedzi Ankę w hotelu... Czy zostanie u niej na noc? Odpowiedź na to pytanie poznamy w nowych odcinkach serialu!

 

Zobacz także: "M jak miłość": Powrót Anki czyli Weroniki Rosati! Zobacz, co wydarzy się w dwóch ostatnich odcinkach serialu w 2018 roku! Mamy ZDJĘCIA i OPIS!

 

Andrzej będzie miał romans z Anką?

M jak miłość zdjęcia i opis odcinków 1407 - 1408
MTL Maxfilm

Budzyński zostawi Magdę?

M jak miłość zdjęcia i opis odcinków 1407 - 1408
MTL Maxfilm

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44