M jak miłość odc. 1362 Artur sfałszuje wyniki DNA Mai M jak miłość Artur zenzaje przeciw Marcinowi
MTL Maxfilm
1/4
MTL Maxfilm

 

Wydawało się, że to już koniec dramatycznych wydarzeń z Arturem Skalskim w "M jak miłość". Nic bardziej mylnego! Scenarzyści nie dają zapomnieć widzom o byłym mężu Izy i jego wątek znów powróci. Okazuje się, że w 1415 odcinku serialu, który zostanie wyemitowany w 28 stycznia, Artur trafi do szpitala psychiatrycznego! Początkowo nie będzie jasne z jakich powodów się tam znalazł. Czy biegli umieścili go celowo, a może to jego plan, aby uciec z więzienia?!

 

Zobaczcie, co stanie się z Arturem...

 

Zobacz: Julka z "M jak miłość" będzie w ciąży? Dziewczyna zrobi test, a później... rozstanie się ze Zduńskim!

2/4
MTL Maxfilm

 

Artur jest szaleńczo zakochany w Izie i Mai, którą traktuje jak swoją córkę. Udało mu się zdobyć pełne zaufanie kobiety i całkowicie uzależnić ją od siebie. Skalski do końca nie rozumiał, że Iza była z nim jedynie ze strachu o dziecko. Jednak dzięki pomocy Marcina udało jej się odzyskać dawne życie i rozwieść z psychopatą. Już od jakiegoś czasu Iza czuje się bezpieczniej, mieszka niedaleko Marcina i wszystko wskazuje na to, że znów będą razem. Ale w serialu znów pojawia się wątek Artura! Zobaczcie na następnej stronie, o co chodzi?

 

Zobacz: Dziś w "M jak miłość" Ula dowie się, że Bartek ją oszukiwał! Czy to już koniec ich związku?

3/4
M jak miłość odc. 1362 Artur sfałszuje wyniki DNA Mai
Mat. prasowe

 

W 1415 odcinku serialu znów zobaczymy Artura! Jednak tym razem nie będzie siedział w więzieniu, a znajdzie się w szpitalu psychiatrycznym. Trafi tam, bo będzie chciał uniknąć odsiadki? W końcu już próbował się zabić, aby wydostać się zza krat. Nie od dziś wiadomo, że z planowaniem intryg mężczyzna radzi sobie doskonale. A może biegli w końcu uznali go za chorego psychicznie?

4/4
M jak miłość Artur zenzaje przeciw Marcinowi
Mat. prasowe

 

Iza i Marcin z pewnością nie będą zachwyceni, kiedy dowiedzą się, że istnieje szansa, aby Artur uniknął więzienie!

Więcej na temat M jak miłość