"M jak Miłość" którą blondynkę wybierze Paweł?
MTL Maxfilm
Dlaczego?
1/4
"M jak Miłość" którą blondynkę wybierze Paweł?
MTL Maxfilm

 

 

Julka (Joanna Kuberska) i Paweł (Rafał Mroczek) będą mieli dziecko?! Historia związku Julki i Zduńskiego  z "M jak miłość" od samego początku była bardzo skomplikowana. Sekretarka zakochała się w Pawle kiedy był jeszcze mężem Ali (Olga Frycz). Po tym, jak zakończyło się małżeństwo Zduńskiego Julia wspierała go i cierpliwie czekała, aż odwzajemni jej uczucia. Po wielu miesiącach Paweł zrozumiał, że może stworzyć z piękną Julią szczęśliwy związek. Dziewczyna do tej pory czeka jednak, aż jej partner wyzna jej miłość.

 

Teraz okazuje się, że w jednym z najnowszych odcinków "M jak miłość" Julka zrobi sobie test ciążowy! Wynik będzie pozytywny? Zobaczcie, co wydarzy się w serialu! Niestety, już wkrótce Julka rozstanie się z Pawłem...

 

Zobacz także: Kożuchowska, Rosati, Kurdej-Szatan... Plejada gwiazd na  18. urodzinach M jak miłość!

2/4
"M jak Miłość" którą blondynkę wybierze Paweł?
MTL Maxfilm

 

Jak informuje portal superseriale.se.pl już wkrótce Julia będzie podejrzewać, że jest w ciąży z Pawłem! Okazuje się, że dziewczyna w tajemnicy przed Zduńskim zrobi sobie test ciążowy- wynik będzie jednak negatywny. Julka ucieszy się, że nie jest w ciąży i... już wkrótce zdecyduje się na rozstanie z Pawłem! Dlaczego? Odpowiedź na następnej stronie!

 

Zobacz także: Marcin Bosak po 12 latach powraca do M jak Miłość!

3/4
M jak miłość: Katia nie da rozwodu Pawłowi

 

Według doniesień portalu superseriale.se.pl w 1416 odcinku "M jak miłość" w życiu Pawła znów pojawi się jego była żona! To właśnie przez Katię Julia zakończy swój związek ze Zduńskim. Katia wróci do Polski na studia, ale podczas rozmowy telefonicznej wyzna Pawłowi, że tak naprawdę to właśnie dla niego chciała wyjechać z Gruzji- piękna blondynka jest bowiem zakochana w Zduńskim. Rozmowę Pawła i Katii podsłucha Julia, która będzie przekonana, że nigdy nie będzie dla Zduńskiego tą jedyną. Kryszakówna zostawi list, w którym informuje swojego chłopaka, że odchodzi! Jak zareaguje Paweł? Odpowiedź na następnej stronie. 

 

Zobacz także: Ilona Łepkowska grzmi: „To nie jazabiłam Hankę Mostowiak w kartonach!”

4/4
"M jak Miłość" którą blondynkę wybierze Paweł?
MTL Maxfilm

Okazuje się, że Zduński zamierza walczyć o Julkę! Po przeczytaniu listu Paweł pojedzie do rodzinnego domu dziewczyny, ale jej brat powie mu, że ma się wynosić! Jak informuje portal, po kilku godzinach Paweł znów będzie próbował wejść do domu Julki, ale wtedy spotka jej mamę...

Czy Pawłowi uda się porozmawiać z Julią? Czy ich związek przetrwa próbę czasu? Tego dowiemy się już wkrótce! 

Odcinek 1416 będziecie mogli zobaczyć 29 stycznia. 

Zobacz także: Powoli ogranicza zawodowe obowiązki...Katarzyna Cichopek odejdzie z M jak miłość?!

Więcej na temat polskie seriale M jak miłość