M jak miłość Magda i Andrzej
vod.tvp.pl
Anka rozbije związek Magdy i Andrzeja?
1/4
M jak miłość Magda i Andrzej
vod.tvp.pl

 

Anka, dawna przyjaciółka Kingi i Magdy, wróciła do „M jak miłość”. A wraz z jej powrotem w związku Magdy i Andrzeja zacznie się źle dziać! Wszystko przez intrygi Anki, która za wszelką cenę będzie chciała odzyskać prawnika. Okazuje się, że jej zagrywki będą nieczyste i kobieta nie cofnie się przed niczym. Podczas swojego wernisażu publicznie upokorzy Magdę w obecności Andrzeja.

 

Zobaczcie, co na to Budzyński! Będzie chciał odnowić relacje z Anką czy da jej do zrozumienia, że kocha Magdę? Wszystko to wydarzy się w 1411 odcinku serialu, którego emisja już 08.01.2019! 

 

Zobacz: W "M jak miłość" Andrzej zdradzi Magdę?! Prawnik odwiedzi byłą kochankę w hotelu!

2/4
M jak miłość zdjęcia i opis odcinków 1407 - 1408
MTL Maxfilm

 

O romansie Andrzeja z Anką dowiedzieliśmy się niedawno. Wątek ten pojawił się wraz z powrotem Weroniki Rosati do serialu „M jak miłość”. Scenarzyści przygotowali dla widzów dużą niespodziankę, bo szczegóły romansu prawnika i przyjaciółki jego partnerki będziemy dopiero poznawać. Na razie Andrzej nie ma zamiaru wyjawiać Magdzie prawdy o tym, co łączyło go z Anką. To zadanie będzie bardzo trudne, bo dawna kochanka robi wszystko, aby go odzyskać!
 

Zobaczcie, co zaplanowała podczas wernisażu swoich obrazów, na którym pojawią się wszyscy znajomi!

 

Zobacz:  W "M jak miłość" Iza i Marcin zamieszkają razem i... zdecydują się na ślub?!

3/4
M jak miłość Magda i Andrzej
Mat. prasowe

 

Andrzej będzie robił wszystko, aby zrezygnować z udziału w wernisażu byłej kochanki, ale niczego nieświadoma Magda będzie bardzo nalegała, chcąc spędzić romantyczne chwile w Krakowie! Nie umknie uwadze Magdy, że prawnik dziwnie się ostatnio zachowuje, szczególnie jeśli Anka jest w pobliżu. Zapyta w końcu...

 

Dlaczego tak jej nie lubisz? Przecież nawet jej dobrze nie znasz... - powie Magda.

 

Zobaczcie, co stanie się podczas wernisażu w Krakowie. Andrzej będzie wściekły!

4/4
M jak miłość: Magda w ciąży?
Facebook

 

Anka udając przyjaciółkę Magdy będzie bawiła się jej kosztem! Jednak o tym będzie wiedział tylko Andrzej, który będzie zły na byłą kochankę za takie zagrywki. O co chodzi?

Podczas wyjazdu do Krakowa, Magda nie będzie miała sukienki na wieczór, Anka przyjdzie jej z pomocą i da jej swoją sukienkę. Okazuje się, że dostała ją dwa lata temu od Andrzeja! Mężczyzna nie będzie potrafił ukryć złości. Jednak to nie wszystko, Anka zaplanowała coś jeszcze... W kolejnych odcinkach zobaczymy jej nowe intrygi!

Więcej na temat M jak miłość