M jak miłość: Ania w śmiertelnym niebezpieczeństwie
Instagram M jak miłość
1/4
M jak miłość: Ania w śmiertelnym niebezpieczeństwie
Instagram M jak miłość

 

W "M jak miłość" znów będzie się działo! Okazuje się, że już wkrótce Ania (Maria Pawłowska) będzie w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Dziennikarka wpakuje się w poważne kłopoty i będzie przerażona, kiedy ucierpią jej bliscy. Wtedy o pomoc poprosi Marcina (Mikołaj Roznerski). Czy Chodakowski ochroni Anię przed  bandytami? 

Co dokładnie wydarzy się w 1412 odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany we wtorek 15 stycznia? Szczegóły w naszej galerii!

 

Zobacz także: SERIALOWY MICHAŁ ŁAGODA, MĄŻ GOSI MOSTOWIAK Z 'M JAK MIŁOŚĆ', BARDZO SIĘ ZMIENIŁ! JEST PRZYSTOJNY?

2/4
M jak miłość - Ania
Mat. promocyjne

Według doniesień portalu superseriale.se.pl w 1412 odcinku Ania dowie się, że jej mama została potrącona przez samochód. Dziennikarka poprosi wtedy o pomoc Marcina. Dziewczyna będzie podejrzewać, że to bandyci, którym podpadła doprowadzili do wypadku jej mamy. Czy teraz Ani grozi śmiertelne niebezpieczeństwo? 

Jak przypomina portal, w jednym z ostatnich odcinków Ania przyznała w rozmowie  z Izą, że wplątała się w pewną sprawę, przez którą może mieć poważne kłopoty...

 

Zobacz także: PAMIĘTACIE ŁUKASZA Z 'M JAK MIŁOŚĆ'? TERAZ MA 24 LATA I JEST SZALENIE PRZYSTOJNY

3/4
M jak miłość - Iza i Marcin wrócą do siebie
MTL Maxfilm

W jednym z ostatnich wywiadów Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski przyznali, że wkrótce Iza i Marcin z "M jak miłość" będą razem. Co więcej, wszystko wskazuje na to, że zakochani zdecydują się na ślub! Roznerski w rozmowie z magazynem "Tele Tydzień" przyznał, że po rozstaniu z Anią będzie miał wyrzuty sumienia, dlatego pomoże jej w pewnej sprawie...

Spróbuje zrewanżować się więc byłej dziewczynie, odkupić swoje winy i pomóc jej w rozwikłaniu kryminalnych zagadek - przyznał aktor. 

Teraz okazuje się, że Ania będzie w śmiertelnym niebezpieczeństwie! Zobaczcie, co dokładnie wydarzy się w "M jak miłość"! 

 

Zobacz także: "M JAK MIŁOŚĆ", PODOBNIE JAK WIZAZ.PL, KOŃCZY 18 LAT. JAK ZMIENILI SIĘ BOHATEROWIE SERIALU?

4/4
M jak miłość odcinek 1391 opis i zdjęcia
MTL Maxfilm

Czy Marcin uratuje Anię? Czy znów się do siebie zbliżą? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! 

Zobacz także: NATALKA Z 'M JAK MIŁOŚĆ' SZOKUJE NAGIMI ZDJĘCIAMI. FANI CHCĄ WIĘCEJ 

Więcej na temat polskie seriale M jak miłość