M jak miłość Marcin oświadczy się Ani 2
Mat. prasowe
1/4
M jak miłość Kogo wybierze marcin
Mat. prasowe

 

Marcin w "M jak miłość" nadal nie może się zdecydować, z kim chce być! Okazuje się, że z czasem podjęcie decyzji będzie jeszcze trudniejsze, a intrygi Ani nie ułatwią tego zadania. Wręcz przeciwnie kobieta postawi Chodakowskiemu trudne warunki, które nieco zaskoczą mężczyznę. W końcu nadal nie wie, że Iza uznała ich noc za pomyłkę po rozmowie z Anią.

Zobacz, czy Ania zamieszka z Marcinem, i czy kłamstwo o ciąży w końcu wyjdzie na jaw! Nie uwierzycie, co stanie się w miłosnym trójkącie na początku 2019. Koniecznie zajrzyjcie do galerii i dowiedźcie się, co wydarzy się w życiu Chodakowskiego!

 

Zobacz: Bartek postrzelony w czasie napadu! Czy przeżyje? Dramatyczne wydarzenia w "M jak miłość"...

2/4
M jak miłość Marcin oświadczy się Ani 2
Mat. prasowe

 

Według Mikołaja Roznerskiego i Marii Pawłowskiej, którzy zdradzili nam w wywiadzie, kogo w końcu wybierze Marcin, wszystko wskazuje na to, że będzie z Izą. Ale to wcale nie oznacza, że Ania zniknie z jego życia. Już nie raz przekonaliśmy się, że kiedy Chodakowski myślał, że wszystko się ułożyło pojawiają się nowe problemy, które stoją na drodze jego szczęścia z Lewińską. W „Kulisach M jak miłość” scenarzyści zdradzili, że zanim Iza i Marcin będą razem czeka ich jeszcze wiele problemów.

W odcinkach, które zobaczymy po nowym roku, to Ania będzie grała w tej relacji pierwsze skrzypce. Zobaczcie, co zaplanuje, aby być z Marcinem!

 

Zobacz: Kogo wybierze Marcin w "M jak miłość"? Zobaczcie, co zdradził nam Mikołaj Roznerski!

3/4
M jak miłość odcinek 1405 - Iza i Marcin w łóżku
MTL Maxfilm

 

Ania zdecyduje się postawić sprawę jasno i powie Marcinowi, że nie chce być jedynie zastępstwem Izy:

 

Zastanów się na spokojnie czy na pewno chcesz, żebym z wami zamieszkała... Nie chcę być produktem zastępczym - powiedziała Ania w zapowiedzi odcinka w "Kulisach M jak miłość".

 

Maria Pawłowska w kulisach serialu opowiedziała, że grana przez nią postać jest w pewnym sensie ofiarą Marcina. Mężczyzna nie potrafi się zdecydować i krzywdzi obie kobiety

 

Z jednej strony Marcin, który nie potrafi swoich uczuć zdefiniować, mimo, że to nie jest tak, że Ania się wpycha na siłę i próbuję Izę gdzieś odepchnąć... Wręcz przeciwnie, stara się wejść na czyste boisko. Iza miała już swój moment i go nie wykorzystała... Ania na pewno nie jest dziewczyną, która się będzie o coś prosić! Czekać na mężczyznę. Potrzebuje jasnej sytuacji - jestem z tobą albo nie jestem.  Jeżeli Marcin nie podejmie takiej decyzji, to na pewno Ania weźmie sprawy w swoje ręce! - zdradziła Pawłowska w kulisach serialu. 

 

To oznacza, że Marcin będzie zmuszony przez Anię do wyboru tylko jednej z kobiet. Co zrobi?

4/4
M jak miłość
Mat. promocyjne

 

Marcin zmobilizowany przez Anię w końcu dokona wyboru. Mikołaj Roznerski w kulisach serialu "M jak miłość", rozwiał wątpliwości, co do swojej postaci i powiedział:

 

Myślę, że Marcin nie może kolejny raz oddać wszystkiego losowi... W miłości sprawy powinno przejąć serce, nie rozum. Gdy w grę wchodzą dzieci, taka duża odpowiedzialność, to ten rozum też musi zadziałać.

 

Pozostaje nam czekać na ostateczny wybór Marcina. Zobaczymy, czy potwierdzi się z tym, co zdradził nam aktor!

Więcej na temat M jak miłość