M jak miłość odc 1371 Zduński sie żeni z Katią
Mat. prasowe
1/5
M jak miłość odc 1371 Zduński sie żeni z Katią
Mat. prasowe

 

Zapraszamy na 1371 odcinek „M jak Miłość”. Co wydarzy się w serialu w kolejny wtorek – 8. maja o 20.50 w TVP2? Tym razem Paweł Zduński usłyszy propozycję nie do odrzucenia!
 
Przede wszystkim: na ekranie pojawi się nowa bohaterka! Paweł (Rafał Mroczek) zacznie pracę w firmie Kaliny (Karolina Sawka) … A szefowa od razu go zaskoczy. Dziewczyna przedstawi mu swoją przyjaciółkę Katię - w tej roli Joanna Jarmołowicz - i poprosi Zduńskiego, by... wziął z nieznajomą fikcyjny ślub! A chłopak z wrażenia na chwilę zaniemówi.

 - Nie wiem, co powiedzieć…

Co będzie dalej?

 

Zobacz tak: M jak miłość: "I dziecko, i Iza... One obie są moje. Pamiętaj o tym" Marcin przegrywa w sądzie walkę o Maję! WIDEO

2/5
M jak miłość odc 1371 Zduński sie żeni z Katią
Mat. prasowe

 

- To tylko papierek, formalność! I szansa na dodatkowy zarobek… Ale też… możesz w ten sposób komuś pomóc.(…) Jeśli chodzi o pieniądze, to możemy się jakoś dogadać!

Zduński w końcu odmówi, ale Kalina się nie podda. I kilka godzin później spróbuje porozmawiać z nim na nowo.

3/5
M jak miłość odc 1371 Zduński sie żeni z Katią
Mat. prasowe

 

- Nie masz pojęcia, przez co ta dziewczyna przeszła... Jeśli się zgodzisz, wszyscy na tym skorzystają. Katia zostanie tutaj, ty spłacisz długi, a ja… będę mogła spać spokojnie!

- Ty? A tobie dlaczego tak na tym zależy?

- Katia od kilku lat opiekuje się moim dziadkiem. On nie zaakceptuje teraz nikogo innego… Naprawdę, niczym nie ryzykujesz! A możesz pomóc... sobie i nam wszystkim.

Najwyraźniej Paweł zmieni jednak zdanie i… ożeni się z Katią!

4/5
Zdjęcie ślubne Pawła i Kati z M jak miłość
Instagram

 

To będzie trzeci ślub Pawła Zduńskiego!

5/5
M jak miłość ślub Zduńskiego
Instagram

 

Do trzech razy sztuka?

W pracy aktora, żony zmieniają się jak rękawiczki. #worktime#actorslife🎬 #serial #kolejna #żona@mjakmilosc.official - napisał Rafał Mroczek.