M jak miłość odc. 1369
Mat. prasowe
1/5
M jak miłość odc. 1369
Mat. prasowe

 

Zapraszamy na 1369 odcinek „M jak Miłość” - który nie dla wszystkich bohaterów zapowiada się miło… Co tym razem wydarzy się w serialu?

Paweł (Rafał Mroczek) wyjdzie w końcu ze szpitala… i będzie o krok od załamania. Bo po tym, jak zaniedbał swoją firmę i przestał płacić składki na ZUS, jego ubezpieczenie wygaśnie - a szpital wystawi mu gigantyczny rachunek.

 

Zobacz: "M jak miłość" znika z anteny! Nie będzie nowych odcinków! Kiedy? Dlaczego?

 

- Diagnostyka obrazów tysiąc dwieście, USG dwieście. Do tego krew, opieka pielęgniarska, każda doba pobytu w szpitalu i tak dalej... Mam tu wszystko, bo my musimy się z tego potem rozliczać… Dzisiejszy dzień nie jest jeszcze zaksięgowany, ale łącznie to będzie... ponad 44 tysiące złotych.

 

Zobacz: Ula zdradzi Janka?! Namiętny pocałunek mocno namiesza jej w głowie!

2/5
M jak miłość odc. 1369
Mat. prasowe

Karolina (Iga Górecka) nadal będzie za to szpiegować dla mecenas Kaczmarek (Monika Krzywkowska). I przekaże prawniczce dokumenty związane z przetargiem, w którym postanowił wziąć udział Budzyński (Krystian Wieczorek) - tak, by mogła jej szefa pokonać.

3/5
M jak miłość odc. 1369
Mat. prasowe

Z kolei Jacek (Jan Wieczorkowski) zauważy pod blokiem Agnieszki (Magdalena Walach) kilku podejrzanych mężczyzn… Olszewska wyzna w końcu, że to ochrona, którą przydzielono jej w związku z nowym śledztwem.

- To zwykłe procedury bezpieczeństwa, uruchomione z automatu po zaginięciu Zalewskiej…

Biznesmen od razu się zaniepokoi:

- Czy tobie coś grozi? Bo mam wrażenie, że nie mówisz mi wszystkiego…
- Oczywiście, że nie... Nie mogę. Taką mam pracę... Wiesz o tym doskonale!
- Wiem, Aga, po prostu... Martwię się o ciebie...

4/5
M jak miłość odc. 1369
Mat. prasowe

A w finale: kolejne zmartwienie Asi (Barbara Kurdej-Szatan). Chodakowska pozna przypadkiem gospodynię Michała – Oksanę (Elena Leszczyńska) - i spróbuje podpytać dziewczynę o jej szefa. A Oksana okaże się aż nazbyt rozmowna…

- To profesor... Znaczy wykłada, ale gdzie dokładnie, to ja nie wiem... I ciągle wyjeżdża! Gdzieś znika… ale na pewno porządne pieniądze za to zarabia! Może dlatego broń w domu trzyma?
- Broń?…

Joanna od razu zblednie...

5/5
M jak miłość odc. 1369
Mat. prasowe

Tymczasem Ostrowski (Paweł Deląg) znów spotka się z Kubą (Hubert Kułacz) – chłopakiem, który ostatnio urządził na Wietrznej sporą awanturę... I zacznie planować ze swoim „gościem” włamanie!

- Skup się. Trudna sprawa, ale mam nadzieję, że dasz radę…
- Wal!
- Muszę dostać się do czyjegoś domu. Ale tak, żeby nie zostawić śladów włamania…


Profesor czy… bandyta? Kim okaże się w końcu tajemniczy Michał - i czy jako sąsiad może być dla Chodakowskich niebezpieczny? Odpowiedź wkrótce… Tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu!

Więcej na temat M jak miłość polskie seriale