M jak miłość odc. 1350-1351 M jak miłość odc. 1351 M jak miłość odc. 1350-1351 M jak miłość odc. 1350-1351 M jak miłość odc. 1350-1351
M jak miłość odc. 1350-1351
Mat. prasowe
1/8
M jak miłość odc. 1350-1351
Mat. prasowe

 

Czy kłamstwo można usprawiedliwić? I jak odróżnić prawdę od fałszu? Bohaterowie serialu mają czasem z tym problem... A my zapraszamy na premierowe odcinki „M jak Miłość”!

W kolejnym tygodniu Ula (Iga Krefft) zaproponuje Jankowi (Tomas Kollarik), by oboje umówili się z jego biologiczną matką – Sobańską (Ewa Kasprzyk) – na spotkanie, udając jej potencjalnych klientów: narzeczonych, którzy szukają mieszkania.

Emisja: Odcinki: 1350-1351 - emisja 12-13.02

 

Zobacz także: "M jak miłość": Paweł wyląduje w łóżku z Julką. Zaliczy wpadkę!

2/8
M jak miłość odc. 1351
Mat. prasowe

 

- Miałeś się zastanowić… Co robimy? Mam dzwonić do twojej matki, umówić nas?
- Sam nie wiem, nie jestem przekonany do tego pomysłu…
- Przynajmniej z nią pogadasz. Sprawdzisz, co to za człowiek... Nie musisz od razu wykładać kart na stół.
- Dobra, zadzwoń... Zanim się rozmyślę!

3/8
M jak miłość odc. 1350-1351
Mat. prasowe

 

Bizneswoman od razu nabierze jednak podejrzeń… I w końcu zażąda od młodej pary wyjaśnień.

- Mam wrażenie, że nie byliście ze mną szczerzy.(…) Nie mylę się, prawda? Więc… o co tak naprawdę chodzi? Po co chcieliście się ze mną spotkać?

4/8
M jak miłość odc. 1350-1351
Mat. prasowe

 

Tymczasem Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) nadal będzie ukrywać przed Marcinem (Mikołaj Roznerski), że został ojcem… Ale opowie w końcu o wszystkim Olkowi (Maurycy Popiel).

- To córeczka Izy… i Marcina. A Marcin... Twój brat o niczym nie wie.

Chodakowska poda synowi zdjęcie Mai… A chwilę później zdradzi, że Marcinowi grozi niebezpieczeństwo – i że Artur próbował ją zastraszyć.

5/8
M jak miłość odc. 1350-1351
Mat. prasowe

 

- I co ja mam z tymi jego pogróżkami zrobić?
- Pójść na policję!
- Te SMS-y to nic w porównaniu z tym, co ten człowiek mi powiedział w cztery oczy... I na to nie mam żadnych dowodów. Nic mu nie zrobią, może nawet go nie przesłuchają. Ale te groźby to jedna sprawa, jest jeszcze druga… Co z Marcinem? Powiedzieć mu… czy nie?

6/8
M jak miłość odc. 1350-1351
Mat. prasowe

 

Olek, zmartwiony, poprosi matkę o czas do namysłu. Tymczasem nad jego głową też zbiorą się „czarne chmury”... Bo Aneta (Ilona Lewandowska) – po tym, jak ją zdradził – postanowi się zemścić. Kryńska zacznie od sprzeczki ze swoją rywalką - Iwoną (Weronika Bartold). I gdy dziewczyna popełni w klinice drobny błąd, od razu ją zaatakuje.

7/8
M jak miłość odc. 1350-1351
Mat. prasowe

 

- Ja tylko grzecznie pytam... Co to jest?! I może od razu pani podpowiem: to brak kompetencji! (…) Nie będę tolerować takiej fuszerki! Jeszcze jedna taka wpadka i spotkamy się w gabinecie dyrektora!

Kilka godzin później Aneta sprawi, że Olek o mało nie straci pracy! Kryńska – korzystając z pomocy detektywa – wynajmie dziewczynę, która odwiedzi Chodakowskiego, udając pacjentkę i po badaniu oczerni lekarza w Internecie. A wieczorem chirurg wyzna „ukochanej”, że ma spore problemy.

8/8
M jak miłość odc. 1350-1351
Mat. prasowe

 

- Dyrekcja przeprowadziła rozmowy, wiesz, rozmowy z pracownikami, na razie bardzo dyskretne, ale i tak zrobił się dym.(…) I to nie jest przypadek... Ktoś chce mi zaszkodzić.
- Jestem z tobą i zawsze będę cię wspierać... W każdej sprawie możesz na mnie liczyć!


Najpierw małżeństwo, teraz kariera – jak daleko posunie się Aneta, niszcząc życie Olka? I czy jej kłamstwa wyjdą w końcu na jaw? Odpowiedź wkrótce tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu!

Więcej na temat M jak miłość polskie seriale