M jak Miłość odc.1237, Jan Wieczorkowski M jak Miłość odc.1237, Barbara Kurdej-Szatan M jak Miłość odc.1237, Barbara Kurdej-Szatan M jak Miłość odc.1237, Anna Mucha M jak Miłość odc.1237, Mikołaj Roznerski
M jak Miłość odc.1237, Jan Wieczorkowski
1/7
M jak Miłość odc.1237, Jan Wieczorkowski

W nowym odcinku "M jak miłość" romantyczne tornado! Asia spotyka atrakcyjnego bruneta, a Magda boi się rozwodu… Zapraszamy na 1237 odcinek „M jak Miłość” - w którym przez życie bohaterek przejdzie burza z piorunami! Zapraszam na serialowe fotostory.

 

Już w najbliższy wtorek (emisja odcinka w TVP2 o 20.40) widzowie poznają w końcu Jacka (w tej roli Jan Wieczorkowski) - dawnego kolegę Tomka (Andrzej Młynarczyk) i Agnieszki (Magdalena Walach), który od kilkunastu lat mieszka w USA.
 
2/7
M jak Miłość odc.1237, Barbara Kurdej-Szatan

Biznesmen przyleci do Polski, by podpisać ważny kontrakt. A przy okazji spotka się z przyjaciółmi z dzieciństwa. Agnieszka przygotuje na cześć kolegi uroczysty obiad. A Tomek od razu poprosi przyjaciela, by został świadkiem na jego ślubie.

3/7
M jak Miłość odc.1237, Barbara Kurdej-Szatan

Tymczasem Jacek przez cały wieczór nie będzie mógł oderwać oczu od Joanny (Barbara Kurdej-Szatan)… Zafascynowany i oczarowany. Czy Tarnowska odwzajemni jego uczucia?

4/7
M jak Miłość odc.1237, Anna Mucha
Magda (Anna Mucha) we wtorek znów spotka się za to z Pawłem (Rafał Mroczek). I wyzna przyjacielowi, że w jej małżeństwie trwa kryzys, bo Olek (Maurycy Popiel) – po tym, jak adoptowali Maćka (Franciszek Przenowski) – wcale nie jest szczęśliwy.
- Może nie jestem sprawiedliwa, ale… czasem myślę, że Olek nie jest do końca do tego wszystkiego przekonany…
5/7
M jak Miłość odc.1237, Mikołaj Roznerski

A Marcin (Mikołaj Roznerski) tego samego dnia zorganizuje dla całej rodziny piknik i ognisko w siedlisku. Magda przyjedzie na imprezę z nadzieją, że Olek spędzi z synem więcej czasu – i w końcu poczuje, jak wspaniale być ojcem.

6/7
M jak Miłość odc.1237, Mikołaj Roznerski

Marcin postara się z kolei, by Iza (Adriana Kalska) – z dala od Warszawy i Góreckiego – zapomniała w końcu o swoich problemach. W programie: krótki kurs rąbania drew…

7/7
M jak Miłość odc.1237, Mikołaj Roznerski

A do tego spacer, taniec i namiętna noc w pensjonacie. Czyli zestaw, po którym dziewczyna westchnie tylko:

- Jeszcze nikogo nigdy tak nie kochałam jak ciebie, wiesz?... Jesteś dla mnie najważniejszy…
Co wydarzy się dalej? Emisja odcinka numer 1237 już 13 września – lepiej nie przegapić ani sekundy!