Kacper Kuszewski i Dominika Kluźniak na planie serialu M jak miłość Natalka m jak miłość, marcjanna lelek M jak miłość: odcinek 1426 Andrzej z M jak miłość
M jak miłość Ula i Bartek na ślubie
fot. MTL Maxfilm

Na widzów „M jak miłość” po wakacjach czekają duże zmiany! Okazuje się, że większość z nich dotyczy obsady, a co za tym idzie niektóre wątki w serialu zupełnie się zmienią. Jakie będą losy Katii (Joanna Jarmołowicz)? W końcu aktorka, która gra tę postać, jest w zaawansowanej ciąży! Co dalej z Natalką? Czy możemy liczyć na powrót Kacpra Kuszewskiego?

Zobaczcie, kogo nie zobaczymy w nowym sezonie „M jak miłość”! Będzie też kilka nieoczekiwanych powrotów....

1/6
Kacper Kuszewski i Dominika Kluźniak na planie serialu M jak miłość
Instagram

Kacper Kuszewski wraca do "M jak miłość"?

Kacper Kuszewski jakiś czas temu odszedł z „M jak miłość”. Scenarzyści zostawili sobie jednak furtkę na jego powrót i nie uśmiercili Marka Mostowiaka, ale wysłali go do Australii. Okazuje się, że w 1452. odcinku serialu, który zobaczymy po wakacjach, Marek wróci do Grabiny. Nie zobaczymy go jednak na ekranie. Widzowie dowiedzą się o jego wizycie z rozmowy innych bohaterów.

2/6
Natalka m jak miłość, marcjanna lelek
Instagram

Kolejną postacią, której nie zobaczymy na stałe w obsadzie, będzie serialowa Natalka. Marcjanna Lelek w rozmowie z Party.pl przyznała, że jej bohaterka nie zniknie zupełnie z „M jak miłość”, ale będzie pojawiała się bardzo rzadko:

Od dłuższego już czasu Natalka pojawia się co jakiś czas na chwilkę, ale nie mieszka na stałe z bohaterami głównych wątków - jesteśmy tak dogadani z produkcją - dzięki temu mam czas na naukę i własne projekty. Nic mi nie wiadomo, żebym miała zniknąć na zawsze - powiedziała nam gwiazda.

3/6
Instagram

Jeszcze nie wiadomo do końca, jak potoczą się losy Katii. Joanna Jarmołowicz, która wciela się w tę postać, jest już w zaawansowanej ciąży i być może będzie chciała skorzystać z urlopu macierzyńskiego. Losy jej bohaterki przed wakacjami zakończyły się, kiedy rozstała się z Łukaszem. Być może scenarzyści wykorzystają to i Katia na jakiś czas zniknie z anteny, aby pozbierać się po kolejnym nieudanym związku.

4/6
M jak miłość: odcinek 1426
MTL Maxfilm

Z serialu zniknął też Michał Ostrowski (Paweł Deląg), który po tym, jak pocałował Joannę (Barbara Kurdej-Szatan) pod prysznicem, a ta ostro na to zareagowała, postanowił wyjechać do Szwecji. Jednak jego nieobecność jest chwilowa. Jak podaje se.pl, gdy aktor skończy pracę na planie filmu, ma wrócić do „M jak miłość”. Jego powrót z pewnością wywołałby wiele kontrowersji!

5/6
Andrzej z M jak miłość

Jakiś czas temu pojawiły się informacje, że z serialu odchodzi Krystian Wieczorek. Jednak to tylko plotki! W nowym sezonie zobaczymy go jeszcze częściej. Karolina Baranowska, związana z PR-em serialu "M jak miłość", skomentowała dla Party.pl informacje o odejściu aktora:

To są kompletne bzdury! Wręcz przeciwnie - w nowym sezonie wątek Krystiana Wieczorka będzie kontynuowany, a dalsze losy Budzyńskiego i Magdy (Anna Mucha) dostarczą widzom wielu emocji przez cały powakacyjny sezon - wyznała.

6/6
Ilona Janyst wraca do M jak miłość
Instagram

Do serialu wróci też Aneta, grana przez Ilonę Janyst. Aktorka niedawno została mamą i zrobiła sobię przerwę od obowiązków zawodowych, ale po wakacjach wróci i znów namiesza w życiu bohaterów "M jak miłość".  Ilona Janyst ma pojawić się dopiero w 1473. odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany po wakacjach. 

Więcej na temat Marcjanna Lelek M jak miłość