Ilona Janyst wraca do M jak miłość
Instagram

Aneta wraca do "M jak miłość"! W którym odcinku zobaczymy znów Ilonę Janyst?

Ilona Janyst wraca do M jak miłość
Instagram

Serialowa Aneta (Ilona Janyst) od samego początku wzbudzała w "M jak miłość" ogromne emocje. To właśnie ona rozbiła małżeństwo Magdy (Anna Mucha) i Olka (Maurycy Popiel), a później miesiącami dręczyła byłą żonę swojego partnera.

Po jakimś czasie Aneta przeszła prawdziwą metamorfozę i ku zaskoczeniu wszystkich pomogła Magdzie i Andrzejowi (Krystian Wieczorek), kiedy prawnik został oskarżony o próbę gwałtu. Później okazało się, że związek Anety i Olka nie przetrwał próby czasu - Chodakowski miał romans z Agą (Ina Sobala). Z czasem Aneta zniknęła z  "M jak miłość"... Ale teraz okazuje się, że wkrótce znów ją zobaczymy!

 

Kup ubezpieczenie bez wychodzenia z domu i bez przepłacania - na stronie Link4 promocje.

 

Ilona Janyst wraca do "M jak miłość"

Ilona Janyst przez kilka miesięcy nie pojawiała się na planie "M jak miłość". Na początku marca br. okazało się, że aktorka zrobiła sobie przerwę w pracy ze względu na dziecko! Ilona Janyst pochwaliła się wówczas, że została mamą. Teraz jednak aktorka wraca do hitowego serialu TVP2! Janyst poinformowała o tym podczas relacji na InstaStories. Gwiazda opublikowała okładkę scenariusza odcinka, w którym znów zobaczymy serialową Anetę. 

Okazuje się, że Ilona Janyst pojawi się w 1473. odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany po wakacjach. Cieszycie się z powrotu serialowej Anety? 

Ilona Janyst potwierdziła, że wraca do serialu TVP2.

Ilona Janyst wraca do M jak miłość
Instagram

Cieszycie się z powrotu serialowej Anety?

Ilona Lewandowska urodziła
EastNews

 

 

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22