Komisarz Alex spada z anteny TVP 1 Komisarz Alex spada z anteny TVP 1 Finał serialu "Komisarz Alex" sezon 10 Komisarz Alex odcinek 9, sezon 10
Komisarz Alex spada z anteny TVP 1
1/4
Komisarz Alex spada z anteny TVP 1

 

Przykre wieści dla fanów popularnego serialu TVP! Jak podają wirtualnemedia.pl w jesiennej ramówce TVP 1 zabraknie słynnego i uwielbianego przez widzów "Komisarza Alexa"! Serial od 11 sezonów cieszył się naprawdę sporą oglądalnością (ostatni oglądało średnio aż 1,81 mln widzów). Dlaczego więc znika z anteny? Czy jest szansa, że kiedykolwiek na nią wróci? Poznajcie szczegóły na kolejnych stronach galerii!

 

Zobacz także: "Na sygnale" po wakacjach: Sercowe zawirowania i dramat Martyny! Co jeszcze w nowych odcinkach?

 

2/4
Komisarz Alex spada z anteny TVP 1

 

Jak podają wirtualnemedia.pl TVP chce odkupić licencję od producenta wykonawczego projektu, Water Color Studio, i sama realizować kolejne odcinki! W ten sposób stacja realizuje swoją politykę produkcji jak największej ilości seriali i programów samodzielnie (ten los spotkał chociażby program „Jaka to melodia?”). Jest więc szansa, że "Komisarz Alex" wróci na antenę TVP 1, ale dopiero za jakiś czas!

 

Zobacz: Śmierć Adama w "Na dobre i na złe" wstrząśnie widzami. Jak umrze doktor Krajewski?

 

3/4
Finał serialu "Komisarz Alex" sezon 10
Mat. prasowe

 

Ostatnio główną rolę w serialu grał Krystian Wieczorek. Wcześniej - Antoni Pawlicki i Jakub Wesołowski. W "Komisarzu Alexie" regularnie pojawiali się m.in. Magdalena Walach czy Janusz Chabior. Gościnnie grali m.in. Weronika Rosati, Iza Kuna, Paweł Deląg czy Ilona Ostrowska.

 

Żałujecie?

 

Zobacz: Trening canicross - jak zacząć biegać z psem?

 

4/4
Komisarz Alex odcinek 9, sezon 10
Mat. prasowe
Więcej na temat ramówka TVP polskie seriale