Komisarz Alex odc. 3 Komisarz Alex odc. 3 Komisarz Alex odc. 3 Komisarz Alex odc. 3 Komisarz Alex odc. 3
Komisarz Alex odc. 3
1/7
Komisarz Alex odc. 3

W najnowszym odcinku „Komisarza Aleksa” Ryszard (Ireneusz Czop) i Piotr (Krystian Wieczorek) zaczną uczęszczać na wykłady z patologii prowadzone przez Leona (Janusz Chabior) na łódzkim Uniwersytecie Medycznym. Alex będzie im towarzyszył i okaże się bardzo zdyscyplinowanym i pilnym studentem...

W 3. odcinku 9. sezonu „Komisarza Aleksa” (emisja w sobotę 18 marca o godzinie 20.25 w TVP1) Górski i Puchała postanowią poszerzyć swą wiedzę na temat tego, w jaki sposób ustala się – korzystając z wiedzy medycznej – przyczyny zbrodni.

Zobacz: Ranking najmądrzejszych ras psów

Co dalej? Czytaj na kolejnych slajdach!

 

Zobacz także: Alex wpadnie w depresję! Co jeszcze w nowym w serialu "Komisarz Alex"? FOTOSTORY

2/7
Komisarz Alex odc. 3

Obaj policjanci wybiorą się w towarzystwie Aleksa na wykład ze wstępu do patologii, podczas którego Leon zaproponuje swoim studentom ćwiczenie praktyczne.

3/7
Komisarz Alex odc. 3

- Jesteś moim wyjątkowym studentem – powie po wykładzie Berger, czule głaskając Aleksa.

- Jeszcze żaden nie był tak zarośnięty – doda.

Ujawniamy, że dzięki wizycie na uczelni Alex wpadnie na trop osoby, która najpierw porwała, a potem z zimną krwią zamordowała młodziutką modelkę...

4/7
Komisarz Alex odc. 3

Opis odcinka 3. „E-mail od morderczyni”

 

Późnym wieczorem starszy mężczyzna jest świadkiem zabójstwa kobiety. Morderczyni dusi ofiarę na oczach świadka specjalnie się nie kryjąc. Pakuje ją do samochodu i ucieka. Krótko potem okazuje się, że samochód był kradziony, a Alex znajduje ciało ofiary w lesie, powieszone na drzewie. Zamordowana to modelka u progu kariery. Okazuje się, że jej chłopak kilka dni wcześniej się powiesił. Główną podejrzaną staje się jego siostra. Górski podejrzewa, że chciała dokonać na modelce zemsty. Tymczasem prawdziwa morderczyni przysyła na policję maila ze wskazówkami. Rozpoczyna grę, w której obnaża bezradność śledczych. Tylko Alex może rozwiązać tę zagadkę i jego ponadprzeciętny węch.

5/7
Komisarz Alex odc. 3
6/7
Komisarz Alex odc. 3
7/7
Komisarz Alex odc. 3
Więcej na temat Komisarz Alex polskie seriale