Mat. prasowe

Już niebawem w „M jak miłość” kolejna para powie sobie sakramentalne TAK! Ula i Bartek zdecydowali się na ślub w Grabinie, na który została zaproszona cała rodzina. Ślubu parze udzieli oczywiście proboszcz, który zawdzięcza życie przyszłemu małżonkowi Uli. Zobaczcie, kto pojawi się na weselu! Czy Marek przyleci na ślub swojej córki?

Zobacz takżeAnka zginie w wypadku z winy Magdy!? Kolejny dramat w „M jak miłość”

1/3
M jak miłość, Ula i Bartek
Instagram

Ula i Bartek zdecydowali się na ślub. To było duże zaskoczenie, bo oboje na początku znajomości deklarowali, że nie planują małżeństwa. Wszystko jednak się zmieniło i już wkrótce odbędzie się skromna uroczystość w Grabinie. Co prawda Bartek miał już żonę, ale wtedy nie zdecydował się na ślub kościelny, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby tym razem przyrzekł Uli miłość przed Bogiem!

2/3
M jak miłość, Ula i Bartek
Instagram

Związek Uli i Bartka zaczął się bardzo burzliwie. Niestety dziewczyna mocno zraniła swojego byłego chłopka, Janka. Obawiała się też wiązać z byłym kryminalistą, ale brat Andrzejka zmienił dla niej całe swoje życie. I w końcu para podjęła decyzję o ślubie!

 

3/3
M jak miłość, Ula i Bartek
Instagram

Zdecydowali się na skromną ceremonię i zaprosili jedynie najbliższą rodzinę. Najprawdopodobniej świadkiem Bartka będzie Andrzejek, który nie od początku kibicował parze. Z czasem jednak zmienił zdanie i zaczął wspierać brata. Na ślubie pojawi się też Kisielowa, a z Australii przyleci Mateusz. Nie wiadomo jeszcze czy Markowi uda się pojawić na ślubie Uli, ale trudno uwierzyć, że mogłoby go nie być!

Zobacz takżeArtur z "M jak miłość" wkrótce wyjdzie ze szpitala psychiatrycznego?! Psychopata rozkocha w sobie swoją lekarkę!

Więcej na temat M jak miłość