Mat. prasowe
Seriale

Anka zginie w wypadku z winy Magdy!? Kolejny dramat w „M jak miłość”

Anka zginie w wypadku z winy Magdy!? Kolejny dramat w „M jak miłość”

Magda przyczyni się do śmierci swojej przyjaciółki? Po tym jak Anka wyśle Chodakowskiej zdjęcie obrazu z Andrzejem i ujawni tym samym ich romans , między kobietami dojdzie do awantury. W 1429 odcinku „M jak miłość” to właśnie Magda będzie obwiniała się za wypadek przyjaciółki! Po kłótni Anka wybiegnie na ulicę i wpadnie wprost pod przejeżdzający samochód. Była kochanka Budzyńskiego w złym stanie trafi do szpitala. Czy przeżyje?

Kalska i Roznerski
AKPA
Newsy
Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski razem w nowej produkcji! Co z "M jak miłość"?
Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski razem w nowej produkcji! Co z "M jak miłość"?

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska idą za ciosem! Uwielbiają ze sobą pracować, a więc postanowili nie ograniczać się tylko do serialu "M jak miłość". Już niedługo zobaczymy ich w musicalu w Teatrze 6. Piętro! A obok nich plejada uznanych gwiazd! Co najbardziej ceni w pracy z Mikołajem Adriana? Czy usłyszymy, jak jej wybranek śpiewa? Zobaczcie, co zdradziła aktorka w rozmowie z Party.pl! A fanów "M jak miłość" uspokajamy - ani Mikołaj, ani Ada nie mają zamiaru z niego odejść! Zobacz także: Pojedynek na nogi! Kalska czy Zawadzka? Która zachwyciła bardziej na TeleKamerach 2019?

Artur z M jak miłość rozkocha w sobie lekarkę, która pozwoli mu wyjść ze szpitala psychiatrycznego
Instagram
Seriale
Artur z "M jak miłość" wkrótce wyjdzie ze szpitala psychiatrycznego?! Psychopata rozkocha w sobie swoją lekarkę!
Artur z "M jak miłość" wkrótce wyjdzie ze szpitala psychiatrycznego?! Psychopata rozkocha w sobie swoją lekarkę!

Artur (Tomasz Ciachorowski) wyjdzie na wolność i zrobi krzywdę Izie (Adriana Kalska) i Marcinowi (Mikołaj Roznerski)?! Już wkrótce w "M jak miłość" wróci wątek Skalskiego, który zrobi wszystko, żeby opuścić szpital psychiatryczny i odegrać się na byłej żonie i jej partnerze. Według doniesień portalu superseriale.se.pl w 1430 odcinku serialu Artur zacznie realizować swój plan, dzięki któremu najprawdopodobniej wyjdzie na wolność! Jak do tego dojdzie? Artur rozkocha w sobie lekarkę Okazuje się, że Artur będzie udawał przed swoją lekarką, że się nawrócił! Skalski rozkocha w sobie psychiatrę, która uwierzy w przemianę pacjenta. Były mąż Izy, będzie przekonywał lekarkę, że jest już innym człowiekiem.  Naprawdę mi pani brakowało... Śniły mi się święta. Padał śnieg, a ja niosłem do domu choinkę- będzie ją oszukiwał Artur. Wie pani, święta są dla mnie ważne, tak jak dla wszystkich. Gdybym mógł pójść gdzieś w góry, pomodlić się, to być może chociaż część grzechów byłaby mi odpuszczona. Może bliżej nieba prośby takich jak ja są bardziej słyszalne. Pewnie dopiero teraz uzna mnie pani za prawdziwego wariata?   Plan Skalskiego zadziała! Jak informuje portal superseriale.se.spl lekarka uwierzy w przemianę Artura i przy kolejnym spotkaniu powie mu, że być może pozwoli mu wyjść na przepustkę na święta!  Czy Artur rzeczywiście wyjdzie ze szpitala psychiatrycznego i wtedy dopadnie Izę i Marcina? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! Artur wyjdzie ze szpitala psychiatrycznego? Czy Izie i Marcinowi grozi niebezpieczeństwo? Zobacz także:   "M jak miłość": Olek rozkochał w sobie matkę swojej dziewczyny?

Mat. prasowe
Seriale
"M jak miłość": Olek rozkochał w sobie matkę swojej dziewczyny?
"M jak miłość": Olek rozkochał w sobie matkę swojej dziewczyny?

Olek, po tym jak zdradził swoją dziewczynę - Anetę, zaczął układać sobie życie i zdał sobie sprawę, że to tej pory źle postępował z kobietami. W 1433 odcinku " M jak miłość ", który zobaczymy 1 kwietnia, przystojny ortopeda pozna matkę swojej dziewczyny. Lekarz zrobi na Teresie ogromne wrażenie i... oczaruje kobietę. Nie uwierzycie, w jaki sposób to zrobi!

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner