Mat. prasowe

Magda przyczyni się do śmierci swojej przyjaciółki? Po tym jak Anka wyśle Chodakowskiej zdjęcie obrazu z Andrzejem i ujawni tym samym ich romans , między kobietami dojdzie do awantury. W 1429 odcinku „M jak miłość” to właśnie Magda będzie obwiniała się za wypadek przyjaciółki! Po kłótni Anka wybiegnie na ulicę i wpadnie wprost pod przejeżdzający samochód. Była kochanka Budzyńskiego w złym stanie trafi do szpitala. Czy przeżyje?

1/4
M jak miłość - Anka i Andrzej
MTL Max Film

W 1428 odcinku Magda w końcu dowiedziała się o romansie Anki i Andrzeja. Jest wściekła na przyjaciółkę i zarzuca jej, że cały czas udawała. W końcu pojedzie do niej i będzie chciała wyjaśnić całą sytuację. Niestety skończy się to awanturą, która będzie miała dramatyczny finał!

2/4
M jak miłość- Magda będzie walczyć o życie w szpitalu
Instagram

Anka będzie załamana, że nie udało jej się zdobyć dokumentów obciążających jej znajomego, którego tak bardzo się obawia. Ze strachu zdecyduje się na wyjazd z kraju. Niestety plany pokrzyżuje jej Magda, która przyjedzie do niej, próbując wyjaśnić sprawę romansu Andrzeja!

 

3/4
M jak miłość- Magda będzie walczyć o życie w szpitalu
MTL Maxfilm

Spotkanie skończy się wielką kłótnią, a rozgoryczona Magda powie Ance wiele gorzkich słów. Artystka nie będzie miała zamiaru tego słuchać i wyjdzie na jezdnię wprost pod koła rozpędzonego samochodu. Oczywiście Magda natychmiast wezwie pogotowie i będzie się starała ratować przyjaciółkę na miejscu, jednak jej stan będzie ciężki. W szpitalu malarka będzie walczyć o życie. Tymczasem okaże się, że wypadek mógł zostać zaplanowany...

4/4
Mat. prasowe

Podejrzenia padają oczywiście na znajomego Anki, który już wcześniej jej groził. Czy to Aleks chciał się pozbyć artystki, bo nie zdobyła dla niego dokumentów od Andrzeja?

Zobacz takżeM jak miłość: Przystojny milioner wpadnie Joasi w oko! Szykuje się romans?

Więcej na temat M jak miłość