Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Seriale

Nowa bohaterka w "Policjantkach i policjantach"! Znacie ją z... "Tańca z Gwiazdami"!

Nowa bohaterka w "Policjantkach i policjantach"! Znacie ją z... "Tańca z Gwiazdami"!

Nowa postać w serialu "Policjantki i policjanci"! Jak udało nam się dowiedzieć, do obsady hitowego serialu TV 4 (emisja od poniedziałku do niedzieli o 19:00) dołączy... tancerka "Tańca z Gwiazdami"! Domyślacie się o kogo chodzi? Oczywiście o partnerkę Mariusza Węgłowskiego, serialowego Białacha, czyli Kasię Vu Manh! Kogo zagra? Zobaczcie nasz materiał filmowy!

Zobacz także: Ale występ! Zobaczcie, kto wcieli się w rolę Zdzisławy Sośnickiej w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Kasia i Mariusz odpadli już z show, ale nadal będą razem pracować.

Mariusz Węgłowski na planie Tańca z Gwiazdami
East News

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Mariusz Węgłowski w Policjantki i policjanci
Facebook
Seriale
Mariusz Węgłowski zdradza dalsze losy Białacha w serialu "Policjantki i policjanci"!
Mariusz Węgłowski zdradza dalsze losy Białacha w serialu "Policjantki i policjanci"!

Mariusz Węgłowski świetnie sprawdza się w roli Białacha w serialu "Policjantki i policjanci" . Nic dziwnego, ponieważ w przeszłości sam był antyterrorystą oraz stróżem prawa. Scenarzyści nie oszczędzają jego postaci. Białach wciąż musi zmagać się z przeciwnościami losu. Czy niebawem i do niego uśmiechnie się szczęście? Mariusz Węgłowski, który występuje teraz w "Tańcu z gwiazdami" , zdradził nam co nieco zza kulis serialu "Policjantki i policjanci". Zobaczcie nasze wideo i dowiedzcie się więcej! Mariusz Węgłowski świetnie radzi sobie na parkiecie Oglądacie serial "Policjantki i policjanci"? Zobacz także:  Czy Białach pocieszy się w ramionach Oli? Mariusz Węgłowski zdradza nam co dalej w „Policjantkach i policjantach”

Mariusz Węgłowski, Policjantki i policjanci
Instagram
Seriale
Czy Białach pocieszy się w ramionach Oli? Mariusz Węgłowski zdradza nam co dalej w „Policjantkach i policjantach”
Czy Białach pocieszy się w ramionach Oli? Mariusz Węgłowski zdradza nam co dalej w „Policjantkach i policjantach”

Mikołaj Białach pod koniec poprzedniego sezonu „Policjantek i policjantów” stracił swoją partnerkę Karolinę - graną przez Honoratę Witańską . Zmarła na jego rękach… W nowym sezonie będzie mu się ciężko podnieść. Czy po żałobie znajdzie kogoś innego? A może wróci do swojej miłości Oli? Zobaczcie, co Mariusz Węgłowski zdradził dziennikarce Party. Zobacz także:  "Podobno wakacje bez zdjęcia pośladów na IG się nie liczą". Która serialowa gwiazda prezentuje się tak w bikini? Karolina i Mikołaj w zbliżyli się do siebie, ale niestety policjantka zginęła.

Barbara Wypych zastąpi Elżbietę Romanowską w "Ranczu"?
Instagram
Seriale
Brutalne morderstwo w "M jak miłość"! Kto zabije przystojnego policjanta?!
Brutalne morderstwo w "M jak miłość"! Kto zabije przystojnego policjanta?!

W "M jak miłość" dojdzie do prawdziwego dramatu! W uwielbianym przez widzów serialu dzieje się ostatnio naprawdę sporo, ale to co wydarzy się w Grabinie już za kilka tygodni, wstrząśnie widzami Telewizyjnej Dwójki. Okazuje się bowiem,  że policjant Robert (Filip Gurłacz) zostanie brutalnie zamordowany! Koledzy funkcjonariusza i mieszkańcy Grabiny będą przerażeni makabryczną zbrodnią. Kto zabije Roberta? Czy uda się odnaleźć mordercę zanim dojdzie do kolejnej tragedii? Zobaczcie, co dokładnie wydarzy się w najnowszych odcinkach "M jak miłość"! Wstrząsająca śmierć policjanta w Grabinie Według informacji magazynu "Świat Seriali" w 1440. odcinku "M jak miłość" na komisariat zgłosi się kobieta, która zezna, że ktoś chciał siłą uprowadzić jej córkę. Robert spisze zeznania przerażonej matki i rozpocznie poszukiwania pedofila, który od kilku tygodni kręci się po okolicy. W pierwszej kolejności Robert pojedzie porozmawiać do ojca swojego kolegi, którego zachowanie ostatnio zaniepokoiło policjanta. Okazuje się, że podczas wizyty w domu Stadnickiego policjant znajdzie zegarek, który podczas napadu zgubiła mała dziewczynka! Co więcej, okaże się, że w komputerze mężczyzny znajduje się dziecięca pornografia...  Niestety, już w kolejnym odcinku ktoś odnajdzie ciało policjanta! Robert zostanie zamordowany i pozostawiony w lesie. Mieszkańcy Grabiny i przyjaciele Roberta będą w szoku, ale czy Sonia (Barbara Wypych) i Janek (Tomasz Kollarik) odnajdą sprawcę tej zbrodni? Niestety, wszystko wskazuje na to, że Robert nie poinformował nikogo kto według jego ustaleń może być pedofilem. W tym czasie mężczyzna będzie poszukiwał kolejnej ofiary - kiedy ją znajdzie umówią się na spotkanie... Czy policja dorwie go zanim dojdzie do kolejnej tragedii?...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner