Kasia Ankudowicz odchodzi z Pierwszej miłości. Co z Beatką? Katarzyna Ankudowicz odchodzi z Pierwszej miłości Katarzyna Ankudowicz odchodzi z Pierwszej miłości Katarzyna Ankudowicz odchodzi z Pierwszej miłości Katarzyna Ankudowicz odchodzi z Pierwszej miłości
Kasia Ankudowicz odchodzi z Pierwszej miłości. Co z Beatką?
ZDJĘCIA
1/6
Kasia Ankudowicz odchodzi z Pierwszej miłości. Co z Beatką?

 

Czy Kasia Ankudowicz odchodzi z serialu "Pierwsza miłość"? To pytanie zadają sobie wszyscy, kiedy wyszło na jaw, że jej bohaterka, ukochana przez widzów Beatka oraz Cezary (w tej roli Robert Wabich) decydują się wyjechać z kraju w obawie przed konsekwencjami papierowego małżeństwa i długów Cezarego!

 

Najnowsze >>> Ankudowicz tłumaczy DLACZEGO ODCHODZI <<<

 

Czy to oznacza, że fani "Pierwszej miłości" nie będą mogli już oglądać Beatki na ekranie? Z naszych informacji wynika, że Kasia Ankudowicz rzeczywiście chce odejść z serialu i to na stałe!

 

Kasia myślała o tym już od dawna. Wie, że jej bohaterka Beatka jest uwielbiana, ale czas na nowe wyzwania - mówi nam nasze źródło. 

 

W sieci pojawił się zaś wymowny wpis Ankudowicz. Zobaczcie, co napisała!

Wyobrażacie sobie serial bez Beatki?

 

Zobacz: O NIE! Ankudowicz i Wabich opuszczają "Pierwszą miłość"!

 

Zobacz także: TYLKO U NAS! Aneta Zając znowu zakochana! Kim jest nowy chłopak gwiazdy "Pierwszej Miłości"?

2/6
Katarzyna Ankudowicz odchodzi z Pierwszej miłości

 

Kasia Ankudowicz chce pożegnać się z widzami "Pierwszej miłości"?! Na Instagramie pokazała zdjęcie z aktorami z planu i napisała:

...trochę w głównej roli jest fotel🧐 ale miało być pięknie!😂😂😂. Dziś bardzo ważny dla mnie wieczór! Oglądajcie serial Pierwsza Miłość o 18:00, a o 19:30 zapraszam na live- pogadamy!

 

Fani zaczęli dopytywać Kasię, czy to oznacza, że odejdzie z "Pierwszej miłości".

 

Zobacz także: Próba samobójcza Pawła w "Pierwszej miłości"! Czy przeżyje?!

 

3/6
Katarzyna Ankudowicz odchodzi z Pierwszej miłości

 

Kasia nie odpowiadała fanom - najpewniej czeka do relacji live na swoim Instagramie. Tam odpowie na wszystkie nurtujące pytanie. Nam udało się dowiedzieć, że Ankudowicz myślała o rozstaniu z serialem już od kilku miesięcy. Czekamy z niecierpliwością na jej oświadczenie, choć do końca będziemy mieć nadzieję, że to nie koniec przygód szalonej Beatki w Pierwszej miłości!

 

Zobacz także: "Pierwsza miłość": Krystian i Kalina rozstaną się! Dlaczego? Patryk Pniewski zdradza szczegóły!

 

4/6
Katarzyna Ankudowicz odchodzi z Pierwszej miłości

 

Katarzyna Ankudowicz w serialu "Pierwsza miłość" gra od 2013 roku. Widzowie pokochali barmankę Beatkę za poczucie humoru, przebojowość, dystans, a przede wszystkim zabawne teksty! Będzie nam jej  bardzo brakować! 

 

Kasię możecie za to oglądać w serialu "O mnie się nie martw" w TVP 2! 

5/6
Katarzyna Ankudowicz odchodzi z Pierwszej miłości

 

Żałujecie?! 

6/6
Katarzyna Ankudowicz odchodzi z Pierwszej miłości