Kamil Kula dołącza do ekipy "Przyjaciółek"! Zrobi wrażenie na jednej z bohaterek ZDJĘCIA


Kamil Kula dołączył do obsady "Przyjaciółek"! Aktora zobaczymy w 2. odcinku siódmego sezonu hitowego serialu "Przyjaciółki". Kogo zagra mąż Marty Żmudy Trzebiatowskiej? Weterynarza Czarka, który pojawi się w domu Strzeleckich, czyli Anki i Pawła. Powodem tej wizyty będzie bardzo złe samopoczucie suczki Strzeleckich, Diany. Przystojniak wpadnie zaś w oko Julce! Nastolatka będzie pod wielkim wrażeniem pracy Czarka. Czy coś z tego będzie? :)
Zobaczcie koniecznie nowy odcinek "Przyjaciółek" - już w czwartek o 21:05!
Zobacz także: Babski wieczór "Przyjaciółek". Tak przygotowują się do nowego sezonu. Ciężarna Sienkiewicz wygląda świetnie!





Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.