Joanna Kuberska, Rafał Mroczek
instagram

Julka już w styczniu zniknie z "M jak miłość"! Czy zostanie uśmiercona?

Joanna Kuberska, Rafał Mroczek
instagram

To już przesądzone, Julka znika z "M jak miłość". Grająca ją Joanna Kuberska już trzy miesiące temu zakończyła pracę na planie serialu. Ostatni odcinek z jej udziałem zobaczymy pod koniec stycznia. A jak zakończy się wątek serialowej Julki? Czy rzeczywiście zginie w serialu?

Zobacz także: Magda z "M jak miłość" otrzyma kuszącą propozycję na wieczorze panieńskim! Ulegnie przystojnemu mężczyźnie?

Julka odchodzi z "M jak miłość"

W październiku aktorka ogłosiła na swoim Instagramie, że kończy swoją przygodę z "M jak miłość". Jej ostatni dzień na planie serialu to 3 października 2019 roku.

Po ponad trzech latach pracy, podjęłam decyzję o odejściu z serialu. Chcę bardzo podziękować całej ekipie. Aktorom, reżyserom, operatorom, pionom charakteryzacji i kostiumów. Ale przede wszystkim Wam, drodzy widzowie, bez których żaden Aktor nie istnieje - napisała w październiku.

Jak wspominała losy Julki niejednokrotnie wywoływały gorące komentarze i żywe reakcje.

I choć niejednokrotnie nie było mi z serialową Julką po drodze, nie zawsze ją rozumiałam, to starałam się, żeby była ludzką, empatyczną i fajną dziewczyną - dodała.

A co stanie się z Julką? Czy zginie? Jak sugeruje portal superseriale.pl, Julka najprawdopodobniej w 1488. odcinku wyjedzie z Warszawy. A potwierdzeniem mogłyby być słowa samej aktorki, która żegnając się z widzami napisała:

Nic lepiej tu nie zabrzmi, jak stwierdzenie „Do zobaczenia”.

Jak myślicie? Czy rzeczywiscie tak będzie? Przekonamy się o tym już 27 stycznia, kiedy to wyemitowany zostanie 1488. odcinek.

Zobacz także: Jak uważnie oglądałaś "M jak miłość" w 2019 roku? Sprawdź się w naszym QUIZIE

Żałujecie, że Julka zniknie z serialu?

"M jak Miłość", Joanna Kuberska, Julka

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Moi kochani, drodzy widzowie, oraz fani @mjakmilosc . Po ponad trzech latach pracy,podjęłam decyzję o odejściu z serialu. Chcę bardzo podziękować całej ekipie. Aktorom, reżyserom, operatorom, pionom charakteryzacji i kostiumów. Ale przede wszystkim Wam, drodzy widzowie, bez których żaden Aktor nie istnieje. To dla Was, niezależnie od pory dnia, roku czy aury kreowałam postać Julki, której losy, niejednokrotnie wywoływały w Was gorące komentarze i żywe reakcje. A każda pochwała jak i krytyka, jest dla mnie siłą napędzającą. I choć niejednokrotnie nie było mi z serialową Julką po drodze, nie zawsze ją rozumiałam, to starałam się, żeby była ludzką, empatyczną i fajną dziewczyną. Dałam jej siebie, moją wrażliwość i aktorskie umiejętności. Te trzy lata, to czas wielu ciekawych aktorskich spotkań, ale przede wszystkim spora nauka, a to dla mnie najważniejsze. Tak, jak pamietam swój pierwszy dzień pracy na planie, tak i ten ostatni, 3 października 2019 roku, zostanie w mojej pamięci. Odcinek 1488, to odcinek, do którego właśnie skończyliśmy zdjęcia, a który zarazem jest moim ostatnim. Ale nie żegnam się z Wami definitywnie, ponieważ Julka jeszcze w nowym roku da o sobie znać ze szklanego ekranu. Zachęcam zatem do śledzenia do samego końca jej losów i wszystkich pozostałych wątków, które nadal będą Was wzruszać, czasem bawić, czasem smucić. Tak, jak to robią już od 19 lat ! I na koniec... Nic lepiej tu nie zabrzmi, jak stwierdzenie „Do zobaczenia”. Joanna Kuberska ❤️ #joannakuberska#mjakmilosc

Post udostępniony przez Joanna Kuberska (@joanna_kuberska)

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13