Magda i Marek z M jak miłość
MTL Maxfilm

Magda z "M jak miłość" otrzyma kuszącą propozycję na wieczorze panieńskim! Ulegnie przystojnemu mężczyźnie?

Magda i Marek z M jak miłość
MTL Maxfilm

Przed ślubem Magdy z Andrzejem w „M jak miłość” kobieta zdecyduje się zorganizować wieczór panieński. W ramach imprezy zaprosi najbliższych przyjaciół na kemping. Dwie rodziny świetnie będą bawiły się na rodzinnej imprezie w plenerze, aż do czasu, kiedy Magda spotka pewnego mężczyznę. Jaką propozycję złoży przyszłej panie młodej dziennikarz?

Kogo pozna Magda na swoim wieczorze panieńskim w "M jak miłość"?

Magda i Andrzej nie zdecydują się na typowe wieczory: panieński i kawalerski, które zazwyczaj są organizowane przed ślubem, ale zaproszą Kingę i Piotrka wraz z dziećmi na rodzinny kemping. Tam kobiety przypadkowo natkną się na tajemniczego mężczyznę, który okaże się dawnym znajomym Kingi jeszcze z czasów studiów. Marek Paczkowski zaangażuje się w rozmowę z kobietami i przyzna, czym się obecnie zajmuje. Potem złoży Magdzie i Kindze nieoczekiwaną propozycję!

Jaką propozycję otrzyma Magda na wieczorze panieńskim?

Mężczyzna zdradzi, że jest dziennikarzem i prowadzi audycję o „seksownych mamach”. Podczas rozmowy zapyta przyjaciółki, czy chciałyby wystąpić w jego programie. Czy zaskoczone kobiety przyjmą propozycję Marka? Co na to ich mężowie? W 1481. odcinku dowiemy się, na ile dawny znajomy odmieni ich życie!

Kinga, Magda i Andrzej z M jak miłość
MTL Maxfilm

Magda i Andrzej w dniu ślubu

Magda i Andrzej M jak miłość
Instagram

Kibicujecie tej parze?

Magda i Andrzej M jak miłość
Instagram

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13