Wraca kultowy serial z Joanną Brodzik Joanna Koroniewska na początku M jak miłość Joanna Brodzik w kremowej kurtce M jak miłość odcinek 1401 FOTOSTORY
Joanna Brodzik w kremowej kurtce
1/4
Wraca kultowy serial z Joanną Brodzik

 

Joanna Brodzik zostanie nową gwiazdą "M jak miłość"?! Zaskakujące doniesienia mediów! Joannę Brodzik do tej pory mogliśmy podziwiać w takich hitach jak: "Nad rozlewiskiem", "Magda M." czy "Kasia i Tomek". Czy teraz dołączy do serialu TVP? Według doniesień "Super Expressu" wciąż trwają negocjacje między aktorką, a produkcją "M jak miłość", która zaproponowała jej rolę. Dziennik informuje, że aktorka chce zarabiać nie mniej niż 8 tysięcy złotych za dzień na planie serialu!

A jaką rolę w "M jak miłość" miałaby zagrać Joanna Brodzik? Odpowiedź na następnej stronie! 

 

Zobacz także: O życiowych priorytetach, rodzinie i dystansie do siebie samej

2/4
Joanna Koroniewska na początku M jak miłość

Według doniesień "Super Expressu" Joanna Brodzik w "M jak miłość" może zagrać Małgosię Mostowiak, czyli bohaterkę, którą jeszcze kilka lat temu grała Joanna Koroniewska. 

Czy Joanna Brodzik rzeczywiście wystąpi w hitowym serialu TVP? "SE" informuje, że agentka aktorki nie chciała potwierdzić doniesień o roli w "M jak miłość". 

 

Zobacz także: „Magda M.” powraca w wielkim stylu! Książka, film, a może kontynuacja serialu? Poznajcie szczegóły!

3/4
Joanna Brodzik w kremowej kurtce

Czy Joanna Brodzik rzeczywiście dołączy do obsady "M jak miłość"? Chcielibyście zobaczyć ją w roli serialowej Małgosi, która kilka lat temu zniknęła z Grabiny?

Małgosia Mostowiak, czyli najmłodsza córka Barbary i Lucjana, w serialu była obecna od samego początku. Niestety, 6 lat temu, po tym jak Joanna Koroniewska odeszła z serialu, producenci wysłali jej postać do USA. Małgosia do dziś znajduje się w ośrodku terapeutycznym, do którego trafiła jakiś czas po wypadku, w którym zginął Michał Łagoda. W wyniku wypadku Małgosia straciła również dziecko - córka Barbary i Lucjana była w ciąży z Michałem.

Czy wkrótce serialowa Małgosia wygra z depresją i wróci do Polski?

 

Zobacz także: WIEDZIELIŚCIE, ŻE JOANNA BRODZIK MA BRATA? PODOBNY DO AKTORKI?

4/4
M jak miłość odcinek 1401 FOTOSTORY
MTL Maxfilm

Jeszcze kilka tygodni temu media plotkowały, że serialową Małgosię znów może zagrać Joanna Koroniewska. "Super Express" zdradził wówczas, aktorka ostatecznie nie przyjęła propozycji producentów, którzy chcieli ponoć, żeby aktorka wróciła  za 1,5 tys. złotych za dzień pracy na planie "M jak miłość".

 

Zobacz także: Małgosia z "M jak miłość" zostanie uśmiercona? Zdradza Joanna Koroniewska!

Więcej na temat Joanna Brodzik M jak miłość