Party Stories
Jerzy Łapińskie nie żyje. Miał 79 lat
East News
Seriale

Jerzy Łapiński nie żyje. Wybitny aktor, znany m.in. z "Ojca Mateusza" i "Złotopolskich", miał 80 lat

Jerzy Łapiński nie żyje. Zmarł aktor Jerzy Łapiński. Na co zmarł Jerzy Łapiński?

Nie żyje Jerzy Łapiński, wybitny aktor serialowy i filmowy. O śmierci poinformowała córka aktora na swoim Facebooku. Jerzy Łapiński miał 80 lat. Zagrał w kilkudziesięciu kultowych produkcjach. Rodzinie i bliskim składamy szczere kondolencje.

Wielki powrót Maciej Musiała w finale "Ojca Mateusza"! Jego dziewczyna przekaże zaskakującą wiadomość!

Nie żyje Jerzy Łapiński

Jerzy Łapiński pochodził z aktorskiej rodziny. Aktorstwem zajmowali się dziadek aktora - Stanisław Łapiński oraz jego mama, Krystyna Łapińska. W 1963 roku ukończył PWSTiF w Łodzi. Jerzy Łapiński pojawił się w takich serialach jak: "Miodowe Lata", "Ojciec Mateusz", "13 posterunek", "Rodzina zastępcza", "Złotopolscy", "Plebania" czy "Prawo Agaty", a także filmach: "Amok", "Złoto dezerterów" oraz "Chopin. Pragnienie miłości".

2 listopada skończyłby 80 lat.

Rodzinie i bliskim składamy szczere kondolencje.

Jerzy Łapińskie nie żyje. Miał 79 lat
East News

W serialu "Ojciec Mateusz" Jerzy Łapiński wcielał się w rolę Witolda.

Jerzy Łapińskie nie żyje. Miał 79 lat. Zagrał w kilku odcinkach Ojca Mateusza
Mat. pras. TVP1

W 2014 zagrał również w sitcomie "Słodkie życie"

Jerzy Łapińskie nie żyje. Miał 79 lat. Zagrał w sitcomie
EastNews

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Emil Karewicz nie żyje
East News
Newsy
Nie żyje Emil Karewicz. Aktor znany m.in. z "M jak miłość" i "Stawka większa niż życie" miał 97 lat
Emil Karewicz nie żyje. Emil Karewicz - role, rodzina, życiorys. Na co zmarł? Przyczyny śmierci

Emil Karewicz nie żyje. Jak podaje polsatnews.pl aktor zmarł w środę nad ranem w szpitalu. Informację o śmierci Karewicza przekazała jego rodzina. 13 marca, czyli pięć dni temu, gwiazdor "Stawki większej niż życie" skończył 97 lat.  Emil Karewicz nie żyje. Kultowe role Emil Karewicz urodził się 13 marca 1923 roku w Wilnie. To tam rozpoczynał swoją karierę aktorską. Od 1962 roku był związany z Warszawą. Największą sławę przyniosły mu role w serialach „Stawka większa niż życie” (Hermann Brunner) oraz „M jak miłość” (Zenon Łagoda). Ponadto - zagrał m.in. w serialach „Klan”, „Barwy szczęścia”, „Na dobre i na złe” czy „Alternatywy 4” oraz filmach takich jak „Jak rozpętałem drugą wojnę światową” (oficer Gestapo), „Lalka” (Tomasz Łęcki), „Krzyżacy” (król Władysław Jagiełło), „Sztos” czy „”Szaleństwo Majki Skowron”. Rodzinie i bliskim składamy szczere kondolencje.  Zobacz także:  "M jak miłość": Gwałciciel znów zaatakuje Lilkę. Dziewczyna Mateusza straci dziecko! Emil Karewicz miał 97 lat. Z Małgorzatą Kożuchowską grali w "M jak miłość".

Na co zmarł Grzegorz Czepułkowski?
Newsy
Na co zmarł Grzegorz Czepułkowski z "Barw Szczęścia"? Przyjaciele podali prawdopodobną przyczynę śmierci 47-latka
Grzegorz Czepułkowski z "Barw Szczęścia" i "Ojca Mateusza" nie żyje. Na co zmarł? Są przyczyny śmierci.

27 marca rodzina poinformowała o śmierci Grzegorza Czepułkowskiego - blogera, dziennikarza oraz aktora, który pojawił się epizodycznie w takich serialach jak "Barwy Szczęścia", "Ojciec Mateusz" czy "Klan". Mężczyzna miał 47 lat: Grześ! Nie rozumiemy, nie chcemy! Brak słów, żal tych niewypowiedzianych… Ty wiesz… Część Ciebie została. Bądź przy Nich blisko… Z wielkim smutkiem informujemy, że w dniu 27.03.2020 odszedł do Pana nasz ukochany Ojciec, Syn, Przyjaciel. Pogrążeni w żalu Dzieci, Rodzina i Bliscy - napisali na jego Facebooku. Przyczyny śmierci Grzegorza Czepułkowskiego z "Ojca Mateusza" Do tej pory nikt z otoczenia Grzegorza nie podawał informacji o przyczynach śmierci mężczyzny. W sieci pojawiło się sporo spekulacji. Na kanale marki Realnews.pl, którą Czepułkowski współprowadził, pojawił się filmik pożegnalny przyjaciół z redakcji, a pod nim - komentarz administratorów o prawdopodobnej przyczynie śmierci dziennikarza.  Prosilibyśmy o opamiętanie się i uszanowanie pamięci po zmarłym Grzegorzu i nie rozsiewania bzdur na temat przyczyn jego śmierci. Do tragedii doszło w czasie, gdy Grzegorz spacerował z dziećmi. O oficjalnej przyczynie zgonu poinformujemy w najbliższych dniach [*] - napisali administratorzy kanału Realnews.pl na YouTubie. Koledzy Grzegorza Czepułkowskiego podają, że przyczyną śmierci najpewniej był zawał: Główna przyczyna to prawdopodobnie zawał serca, ale ogłosimy oficjalną informację po poniedziałkowej sekcji zwłok - czytamy w komentarzach.  Rodzinie i bliskim składamy szczere kondolencje. Grzegorz Czepułkowski miał 47 lat.  

Nie żyje Andrzej Mrozek
Newsy
Nie żyje Andrzej Mrozek. Zagrał m.in. w filmie "Sami swoi". Miał 80 lat
Nie żyje Andrzej Mrozek. Gwiazdor Sami swoi nie żyje.

Nie żyje Andrzej Mrozek, polski aktor filmowy i teatralny. Miał 80 lat. O śmierci artysty poinformował Teatr Polski we Wrocławiu, z którym był związany przez 30 lat: Z przykrością informujemy, że w wieku 80 lat zmarł Andrzej Mrozek – aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, absolwent PWSFTiTV w Łodzi. Z naszym Teatrem związany był przez ponad 30 lat. W styczniu 2011 r. został odznaczony medalem Gloria Artis. Z żalem i smutkiem żegnamy Artystę i Kolegę, pamiętając Jego charakterystyczną postać i sceniczne kreacje. Rodzinie i Bliskim składamy głębokie wyrazy współczucia. Dyrekcja i Zespół Teatru Polskiego we Wrocławiu Andrzej Mrozek zagrał również w filmach „Sami swoi” (radziecki żołnierz Saszka), „Popielec” czy „Szklany Dom”. W 2003 wystąpił w epizodzie w serialu „Świat według Kiepskich”. Rodzinie i bliskim składamy szczere kondolencje.  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner