Olga Borys i Agnieszka Michalska w serialu "Lokatorzy"
East News

Serial "Lokatorzy" zadebiutował na antenie TVP1 6 lutego 2000 roku. Nieprzerwanie był emitowany aż do 2005 roku. "Lokatorzy" wylansowali wiele nowych gwiazd, na czele z Olgą Borys, Agnieszką Michalską oraz Michałem Lesieniem. Z dnia na dzień ci młodzi aktorzy zyskali ogromną popularność. Przy okazji mieli szansę zetknąć się na planie zdjęciowym z takimi osobistościami, jak choćby śp. Andrzej Kopiczyński, który wcielał się tam w rolę Romana Górnego, gospodarza domu, w którym mieszkała sympatyczna grupka przyjaciół. 

Pamiętacie serial "Lokatorzy"? Jesteście ciekawi, jak zmienili się aktorzy, którzy zagrali w nim główne role? Koniecznie zobaczcie naszą galerię! 

1/4
Olga Borys w serialu "Lokatorzy"
East News

Jak zmieniły się gwiazdy serialu "Lokatorzy"?

Jedną z głównych gwiazd serialu "Lokatorzy" była Olga Borys. Aktorka wcielała się tam w postać nieco infantylnej i naiwnej Zuzanny Śnieżanki. Zuzia pochodziła z Jeleniej Góry. Na co dzień dziewczyna pracowała jako recepcjonistka w klinice. Jej znakiem rozpoznawczym był głośny i specyficzny śmiech, którym często wybuchała. 

Przypomnijmy, że w 2004 roku Olga Borys zrezygnowała z pracy w "Lokatorach". Scenarzyści postanowili, że jej postać wyjedzie do Kenii, aby tam leczyć chore dzieci. Po jej odejściu do pozostałej dwójki lokatorów dołączyły dwie nowe bohaterki: Hanna Muszyńska (Andżelika Piechowiak) i Pola Gabryś (Patrycja Szczepanowska).

2/4
Michał Lesień w serialu "Lokatorzy"
East News

Michał Lesień, tak jak Olga Borys, był obecny w serialu "Lokatorzy" od samego początku. Aktor wcielał się tam w postać pochodzącego z Płocka Jacka Przypadka. Jego bohater ukończył szkołę gastronomiczną i został szefem kuchni w jednej z restauracji. Jacek Przypadek bardzo często wpadał tarapaty, z których musiały go ratować Zuzia oraz Krysia (Agnieszka Michalska). Trzeba przyznać, że ten przystojny młodzieniec miał też wyjątkowego pecha, jeśli chodzi o sprawy damsko-męskie. Niemal każda jego randka kończyła się klapą! Pamiętacie? 

3/4
Agnieszka Michalska w serialu "Lokatorzy"
East News

Krystyna Drewnowska była trzecią z lokatorów mieszkania na 1. piętrze. W tę postać wcielała się Agnieszka Michalska. Krysia była najrozsądniejsza i najbardziej odpowiedzialna z całego towarzystwa. Często to właśnie ona musiała ratować swoich współlokatorów w trudnych sytuacjach. Na co dzień Krysia pracowała w kwiaciarni. W późniejszych odcinkach wzięła ślub i wyprowadziła się od swoich przyjaciół. Przypomnijmy, że Agnieszka Michalska - tak jak Olga Borys - odeszła z serialu w 2004 roku. 

4/4
Maciej Kowalewski w serialu "Lokatorzy"
East News

Do Zuzi, Krysi i Jacka często wpadał w odwiedziny przyjaciel ostatniego z nich, zwariowany Franek. W tej roli mogliśmy podziwiać Macieja Kowalewskiego. Franek był niepoprawnym kobieciarzem i flirciarzem. Często też wpadał w problemy finansowe, z których ratowali go najlepsi przyjaciele.