Jak dziś wygląda Olo z Bulionerów? Jak dziś wygląda Olo z Bulionerów? Jak dziś wygląda Olo z Bulionerów?
Jak dziś wygląda Olo z Bulionerów?
AKPA

Pamiętacie serial „Bulionerzy” w TVP emitowany w latach 2004-2008? Zwyczajna, niezbyt zamożna rodzina w loterii kostek bulionowych wygrywa luksusowy apartament wśród najbogatszych. Robią wszystko, by ukryć swój stan majątkowy przed sąsiadami. W obsadzie serialu znaleźli się m.in. Lucyna Malec, Katarzyna Ankudowicz, Marian Opania, Stanisława Celińska, Piotr Skarga, Sylwia Juszczak czy Kasia Skrzynecka. Charakterystyczną rolę zagrał zaś Michał Filipak, czyli Olo! Zobaczcie, jak dziś wygląda ten aktor.

Zobacz także: Wybierz Serial Roku 2019 w naszym wielkim plebiscycie! Zagłosuj na swoich faworytów!

1/3
Jak dziś wygląda Olo z Bulionerów?
TVP VOD

W rolę Olka Nowika wcielił się Michał Filipiak, 24-letni wówczas aktor, dla którego był to debiut na małym ekranie. Często zmieniał pracę, choć najchętniej siedziałby z piwem na kanapie. Uwielbiał kąpać się w basenie w apartamentowcu, który mieszkał. Miał lekkie podejście do życia i ekstrawaganckie poczucie humoru.

Jak dziś wygląda Michał? Zobaczcie!

2/3
Jak dziś wygląda Olo z Bulionerów?
EastNews

Po roli w „Bulionerach” Michał grywał głównie epizody i małe role w takich serialach jak „Kryminalni”, „Ojciec Mateusz”, „Komisarz Alex” czy „O mnie się nie martw”. Niedawno zagrał Włodka w filmie „Ikar. Legenda Mietka Kosza” w reżyserii Macieja Papierzycy. 

3/3
Jak dziś wygląda Olo z Bulionerów?
EastNews

W filmie Michał towarzyszył m.in. Dawidowi Ogrodnikowi. Nie da się ukryć, że Filipak od czasów roli w Bulionerach bardzo się zmienił - schudł, zapuścił włosy... Poznalibyście go na ulicy?

 

Więcej na temat TVP Seriale