Agnieszka Sitek na planie serialu "Złotopolscy"
East News

Kiedyś grała Weronikę w "Złotopolskich". Jak wygląda teraz Agnieszka Sitek?

Agnieszka Sitek na planie serialu "Złotopolscy"
East News

Serial "Złotopolscy" w latach 90. był prawdziwym hitem telewizyjnym. Widzowie z wypiekami na twarzy obserwowali skomplikowane losy dwóch zwaśnionych rodzin: Złotopolskich i Gabrielów. Przypomnijmy, że w tym rodzie kłótnie trwały od wielu lat. Zaczęło się od rodzeństwa: Eleonory (Alina Janowska) i Dionizego (Henryk Machalica). Później konflikty wybuchały również miedzy ich dziećmi i wnukami. Najgłośniejszy z nich toczył się o... kobietę!

Zobacz także: W serialu Andrzej Piaseczny i Ania Przybylska byli parą. Co muzyk mówił nam o wspólnych scenach? "Do dzisiaj się wstydzę..."

Agnieszka Sitek w serialu wcielała się w postać Weroniki. To właśnie o nią walczyło dwóch kuzynów: Mirek (Radosław Elis) i Waldek (Andrzej Nejman). Dziewczyna najpierw wyszła za pierwszego z nich i doczekała się z nim bliźniaków. Później zaś została żoną Waldka. Ostatecznie jej postać zginęła podczas zamachu na World Trade Center. 

Po odejściu z serialu "Złotopolscy" Agnieszka Sitek zniknęła z show-biznesu. Na próżno było szukać jej na oficjalnych imprezach. Rzadko też pojawiała się w serialach czy też w filmach. Jeśli już, grała jedynie epizody, jak choćby w "Na dobre i na złe" czy też w "Prawie Agaty".

Ostatnio jednak Agnieszka Sitek pojawiła się w TVP. Aktorka wzięła udział w Wielkim Teście o ekranizacjach polskiej literatury. Agnieszka Sitek niewiele się zmieniła. Wciąż nosi charakterystyczną fryzurę, którą jest warkocz. Poznajecie ją?

Tak wygląda teraz Agnieszka Sitek, czyli Weronika ze "Złotopolskich"
East News

Oglądaliście serial "Złotopolscy"? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Agnieszka Sitek na planie serialu "Złotopolscy"
East News

 

Więcej na temat Złotopolscy
Przeładuj

Izabela Janachowska niepozwoliłaby korzystać córce z aplikacji randkowych! Wedding plannerka jest bardzo nieufna!

zobacz 03:12