Kasia Zielińska jak wyglądała w "Barwach szczęścia" Kasia Zielińska o odejściu z Barw Szczęścia Barwy szczęścia odc.1603-1607 Barwy szczęścia odc. 1593-1597 Barwy szczęścia doc. 1590
Kasia Zielińska jak wyglądała w "Barwach szczęścia"
Postać, którą gra Zielińska w serialu Barwy Szczęścia UMRZE w najbliższych odcinkach?
1/11
Kasia Zielińska jak wyglądała w "Barwach szczęścia"

Jak zakończy się wątek bohaterki Kasi Zielińskiej w "Barwach szczęścia"? Jak donosi "Fakt" jej postać po prostu wyjedzie, a Kasia nie będzie mieć nawet pożegnania na planie. Podobno aktorka jest rozczarowana, że Marta Walawska nie będzie miała spektakularnego pożegnania z serialem.

Serialowa Marta wyjedzie po prostu do Białegostoku, bo dostanie tam pracę producentki telewizyjnej – mówi nam osoba z ekipy „Barw szczęścia”. – Nie będzie żadnych fajerwerków. Nagrywając z wyprzedzeniem te sceny, Kasia nie kryła rozczarowania. Ona jest pewna, że nie wróci do serialu i w związku z tym liczyła na spektakularną śmierć swojej bohaterki na ekranie. Chciałaby, by była to pamiętna scena.  Zielińska nie dostała nawet pożegnalnej imprezy od swojego byłego już pracodawcy, co też według niej jest nieeleganckie i tylko pogłębiło jej rozżalenie – powiedział "Faktowi" ich informator.

Jak będzie wyglądać zakończenie wątku Zielińskiej w "Barwach szczęścia"?

Zadzwoniliśmy do produkcji serialu i zapytaliśmy, jak zakończy się wątek Zielińskiej w "Barwach szczęścia", czy doniesienia gazety są zgodne z prawdą? Okazuje się, że "Fakt" nie ma dobrych informatorów.

Jeszcze nie zdradzamy jakie będzie zakończenie wątku Kasi Zielińskiej w „Barwach szczęścia”, ale możemy zapewnić, że będzie spektakularnie, wzruszająco i bardzo wciągająco – mówi Party.pl Karolina Baranowska PR MTL Maxfilm. 

Jak udało nam się dowiedzieć, ostatnie sceny z udziałem Kasi będą realizowane w kwietniu. Jej postać rzeczywiście wyjedzie do Białegostoku, ale to wydarzy się długo przed tym, jak zakończy się wątek Kasi w serialu i z pewnością ten wyjazd nie zamknie jej serialowej historii. Firma producencka dodaje, że na pewno będzie pożegnanie Kasi i nie wiedzą, skąd pojawiły się te doniesienia, że rozstanie z serialem będzie po cichu i bez pompy.

 

Zielińska gra w serialu prawie 10 lat i nie chce palić za sobą mostów, więc przypuszczamy, że jej postać nie umrze! Aktorka wydała oświadczenie w sprawie jej odejścia z serialu i doniesień gazety "Fakt".

 

Zielińska wydała oświadczenie w sprawie odejścia z "Barw szczęścia"

Redakcjo FAKT24.pl, czas zmienić informatorów i/lub dziennikarzy. Ostatnio pisaliście ze jestem mamą 3-letniego Tadzia, a tymczasem mój synek ma na imię Henio i ma lat 2. Dziś piszecie kolejne bzdury - tym razem na temat mojego rozstania z serialem "Barwy szczęścia".
Bartosz Pańczyk Official - dzwonią , ale nie w tym kościele. Nie pożegnałam się jeszcze z serialem. Przede mną 2, 5 miesiąca zdjęć. A impreza pożegnalna zaplanowana jest na czerwiec. Raczej nie czuj się zaproszony ;-)
Co do dalszych losów mojej bohaterki, to od kilku miesięcy wiem co ją spotka, ale niespodziankę zostawiam widzom. Dobrze, ze Tobie nie udało się jej popsuć. Nie palę za sobą mostów i nigdy nie mówię nigdy. Szanuję produkcję i wspaniałą ekipę. Dobrego dnia wszystkim :) - czytamy na Facebooku Kasi Zielińskiej.

Czyli jest szansa, że kiedyś Kasia jeszcze wróci do serialu! Zobacz zdjęcia Zielinskiej z serialu w naszej galerii.

Zobacz także: Katarzyna Zielińska żegna się z serialem Barwy szczęścia: "Moje ostatnie chwile w domu Walawskich" WIDEO

 

2/11
Kasia Zielińska o odejściu z Barw Szczęścia
3/11
Barwy szczęścia odc.1603-1607
4/11
Barwy szczęścia odc. 1593-1597
5/11
Barwy szczęścia doc. 1590
6/11
Katarzyna Zielińska ostatni raz na planie serialu "Barwy szczęścia"
Instagram
7/11
Barwy szczęścia odc.1580
8/11
Kasia Zielińska jak wyglądała w "Barwach szczęścia"
9/11
Kasia Zielińska jak wyglądała w "Barwach szczęścia"
10/11
Kasia Zielińska jak wyglądała w "Barwach szczęścia"
11/11
Kasia Zielińska jak wyglądała w "Barwach szczęścia"