aktorzy "komisarz Alex"
Instagram

Główni aktorzy z "Komisarza Alexa" rezygnują z produkcji. Skąd taka decyzja? 

aktorzy "komisarz Alex"
Instagram

Jak informują media, w popularnym serialu „Komisarz Alex” mają zajść poważne zmiany, a dwójka głównych aktorów zniknie z produkcji. Dlaczego Krystian Wieczorek i Magdalena Walach podjęli taką decyzję i czy doniesienia są prawdziwe? Pojawił się komentarz nie tylko menadżerów gwiazd, ale również producenta telewizyjnego hitu Telewizji Polskiej. 

Zobacz także: Świat obejrzy "Ranczo", a jego gwiazdy... nie dostaną pieniędzy? Mocne komentarze ekipy serialu

Głowni aktorzy "Komisarza Alexa" odchodzą z serialu? Jest oficjalny komentarz

Krystian Wieczorek, czyli serialowy komisarz Górski i właściciel Alexa oraz Magdalena Walach, która wciela się w rolę podkomisarz Szmidt nie chcą już dłużej występować w produkcji Telewizji Polskiej? Jak donosił portal Pudelek.pl, miało być to spowodowane słabą jakością serialu oraz chęcią dalszego rozwoju i podejmowania nowych wyzwań w karierze aktorskiej. Jaka jest jednak prawda? 

Niuanse pracy na planie "Komisarza Aleksa" są objęte tajemnicą umowy. Jesteśmy w trakcie zdjęć i nie będę odnosiła się do plotek. Magda grała w "M jak Miłość" z przerwami kilkanaście lat. W "Komisarzu Aleksie" również zniknęła na dwa sezony i pojawiła się ponownie. Wtedy nadzwyczajnego zainteresowania tą sprawą nie było. To normalna, zwykła praktyka w serialach - postaci pojawiają się i znikają. Nie jestem w stanie powiedzieć, jak wygląda przyszłość serialowej Lucyny w kolejnych odcinkach - cytuje słowa menadżerki aktorki portal.

Plotki o odejściu głównych aktorów odbiły się tak wielkim echem, że temat postanowił skomentować również producent serialu Sławomir Jóźwik. 

Nie jest prawdą, że Magdalena Walach i Krystian Wieczorek nie chcą firmować swoimi twarzami serialu Telewizji Polskiej - przekazał słowa mężczyzny portal Świat Seriali - Krystian Wieczorek zgłosił nam, że dostał rolę w nowej produkcji konkurencyjnej stacji. Niestety, nie da się związanych z nią zajętości pogodzić ze zdjęciami do "Komisarza Aleksa", dlatego stacja rozpoczęła poszukiwania nowego odtwórcy opiekuna czworonożnego detektywa - zdradził. 

Co jednak z panią podkomisarz? Czy uwielbiana postać również na dobre zniknie z serialu? Jak się okazuje tu sporawa wygląda zupełnie inaczej, a słowa producenta wskazują, że Magdalena Walach wcale nie ma zamiaru tak szybko i łatwo żegnać się ze swoją rolą i czworonożnym przyjacielem. 

W związku z tym, że przyjęła rolę w "Stuleciu Winnych" nie będzie jej w części odcinków wiosennych. Nie jest to jakaś nadzwyczajna sytuacja, bo Magdalena Walach to bardzo ceniona i wzięta aktorka. Nie było jej u nas przez dwa sezony, po czym wróciła. Tym razem jej nieobecność będzie krótsza. Wierni widzowie naszego serialu mogą być spokojni: Magdalena Walach nie odchodzi z "Komisarza Aleksa"! - zapewnił. 

Co więcej w nowych odcinkach "Komisarza Alexa", które powstają w tym momencie, a na antenie zostaną wyemitowane już wiosną, również zobaczymy Krystiana Wieczorka. Widzowie będą mieli więc jeszcze chwilę, by oglądać swoich ulubionych bohaterów w akcji.

 

Krystian Wieczorek odchodzi z serialu "Komisarz Alex". Jak się okazuje aktor przyjął rolę w produkcji konkurencyjnej stacji. Gdzie go zobaczymy? Nie możemy się doczekać.

Fani Magdaleny Walach mogą być spokojni. Choć aktorka zniknie z serialu TVP, nie potrwa to długo. 

 

 

Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09