Diagnoza - finałowy odcinek
Mat. prasowe
Diagnoza odcinek 26 już we wtorek 15 maja!
1/7
Diagnoza - finałowy odcinek
Mat. prasowe

 

Już dziś, 15 maja, zobaczymy ostatni odcinek serialu "Diagnoza" w tym sezonie. Nie zabraknie emocji, scen pełnych napięcia, łez i radości. 

 

W 26 odcinku "Diagnozy" rozstrzygną się losy Anny (Maja Ostaszewska) i Artmana (Adam Woronowicz), którzy walczą z Oliwierem (Jan Englert) i próbują wycofać jego lek z rynku.

 

Co wydarzy się w ostatnim odcinku "Diagnozy"? Zobaczcie następny slajd. 

 

Zobacz też: Beata Ścibakówna chciałaby sceny lesbijskiego seksu w "Diagnozie"?!

 

Zapraszamy do dyskusji o polskich serialach na grupę na Facebooku, którą znajdziecie pod TYM linkiem.

2/7
x-news

Gdy Anna zaniosła do prokuratury dowody obciążające firmę Global Vita, Oliwier od razu się zemścił i nasłał na wspólnika policję. W ostatnim odcinku "Diagnozy" Artman usłyszy zarzuty. Aresztowany lekarz nie uniknie kary.

3/7
x-news

Anna będzie zaniepokojona i przerażona. Jej były mąż trafi do więzienia? Zostanie oskarżony o fałszowanie badań lekarskich! Tymczasem Oliwier zacznie nachodzić Leśniewską...

4/7
x-news

Michał nie przestaje wspierać partnerki. Anna Leśniewska może liczyć na jego pomoc. Czy razem uda im się wyciągnąć Jana z aresztu? Oliwier nie wie, że ma jeszcze jednego przeciwnika. To przecież Wolski nachodził jego córkę! 

5/7
x-news

Michał będzie też musiał zająć się sobą. Niepokojące objawy takie jak drżenie rąk i kłopoty z widzeniem będą się pojawiać coraz częściej. Wolski pójdzie na badania. Okaże się, że choruje na SLA (stwardnienie zanikowe boczne), a to oznacza koniec jego medycznej kariery!

6/7
x-news

W finale "Diagnozy" będzie też trochę radości. Sadzik (Michał Czernecki) zaprosi Gerarda (Dawid Zawadzki) na imprezę, na której przekaże mu czek na 70 tysięcy złotych! Pieniądze będzie mógł przeznaczyć na specjalistyczną protezę! Właśnie tak zacznie nowe życie! 

7/7
x-news

Na spotkaniu pojawi się też Wanda (Sonia Bohosiewicz). Żona górnika będzie wzruszona i odzyska nadzieję na wspólne życie. Teraz uda im się spełnić marzenia o dziecku?

 

Zapraszamy do dyskusji o polskich serialach na grupę na Facebooku, którą znajdziecie pod TYM linkiem.

Więcej na temat Diagnoza