Julia Wieniawa w horrorze: "W lesie dziś nie zaśnie nikt"
YouTube

Najlepsze filmy z Julią Wieniawą na Netflix! Są gorące nowości i wielki kinowy hit! 

Julia Wieniawa w horrorze: "W lesie dziś nie zaśnie nikt"
YouTube

Ostatnio na Netflixie pojawiła się gorąca premiera horroru z Julią Wieniawą "W lesie dziś nie zaśnie nikt"! To nie jedyna produkcja z młodą aktorką, która znajduje się na platformie. Przygotowaliśmy dla was listę wszystkich filmów i seriali z Julią Wieniawą, jakie można znaleźć na Netflixie. Jeśli jesteście jej fanami, koniecznie musicie je zobaczyć!

 

Flesz ewydanie

 

Filmy z Julią Wieniawą na Netflix - co warto obejrzeć?

W lesie dziś nie zaśnie nikt (2020)

Grupa nastolatków uzależnionych od technologii trafia na obóz offline. Wędrówka po lesie zmieni się w prawdziwy koszmar. Bohaterowie będą musieli zawalczyć o życie z nieznanym zagrożeniem - czy uda im się przeżyć?

Film "W lesie dziś nie zaśnie nikt" jest pierwszym polskim slasherem w historii kina i pierwszym polskim horrorem na Netflixie. Jego premiera odbyła się zaledwie dwa tygodnie temu, a film zebrał już wiele recenzji, zarówno tych dobrych, jak i gorszych. Jeśli lubicie dreszczyk emocji, koniecznie obejrzyjcie film i wyróbcie sobie własną opinię.

Kobieta sukcesu [2018]

Mańka jest prawdziwą bizneswomen, lecz pewnego dnia jej życie się diametralnie zmienia. Będzie musiała zdecydować, co jest dla niej najważniejsze - życie zawodowe czy miłość? Spraw nie ułatwią odwiedziny jej młodszej siostry Lilki (Julia Wieniawa), za którą podąża wszechobecny chaos.

Kobiety mafii [2018]

Izabela "Bela" Konarska (Olga Bołądź) jest byłą policjantką, która otrzymuje propozycję pracy w Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. To oferta nie do odrzucenia! Kobiecie zostaje powierzone trudne zadanie, jakim jest namierzenie i rozpracowanie handlarzy narkotykami na terenie Warszawy. Najważniejszym członkiem mokotowskiej grupy przestępczej jest Padrino (Bogusław Linda), dla którego największym skarbem jest ukochana córka o ksywie Futro (Julia Wieniawa).

Serial z Julią Wieniawą na Netflixie

Kobiety mafii [2018]

Serial "Kobiety mafii" został oparty na fabule filmu o tym samym tytule. Jest to ta sama historia, zobaczymy jednak zupełnie inny początek opowieści oraz więcej dowiemy się o głównych bohaterkach i mafii mokotowskiej. O dziwo, mimo iż serial został oparty na filmie, jest oceniany lepiej niż pierwotna produkcja.

To już wszystkie filmy i seriale z Julią Wieniawą, jakie możecie znaleźć na Netflixie. Która propozycja wydaje się wam najciekawsza?

Julia Wieniawa o swoich nawiększych obawach związanych z "Tańcem z Gwiazdami"
ONS.pl

 

Więcej na temat Julia Wieniawa Netflix
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56