Serial Diagnoza
x-news

Czwarty sezon „Diagnozy” rozpoczyna się od dramatycznych wydarzeń. W 2. odcinku dzieci Anny trafią do szpitala w bardzo ciężkim stanie po zatruciu. Ich stan z godziny na godzinę będzie się pogarszał, a Anna i Artman będą coraz bardziej przerażeni tym, co może się stać!

Tragiczny w skutkach pożar!

W 1. odcinku Artman podczas oglądania wiadomości dowiedział się, że spłonęło wysypisko niedaleko Rybnika. Jego dzieci były tam akurat z wycieczką szkolną. Toksyczny dym zagrażał wszystkim, którzy znajdowali się w pobliżu. Najbardziej narażone były maluchy, które znajdowały się najbliżej wysypiska.

Do szpitala trafiały kolejne karetki z dziećmi, ale wśród nich Artman nie widział Zosi i Marcela. Mocno zaniepokojony pojechał na miejsce pożaru. Dopiero tam odnalazł swoje dzieci! Szybko zabrał je do szpitala, miały objawy ostrego zatrucia.

Czy uda się uratować dzieci Anny?

W 2. odcinku widzowie będą świadkami pogarszającego się stanu zdrowia Zosi i Marcela. W końcu decyzją lekarzy trafią na OIOM.

Dzieci są na razie bardzo osłabione, z cechami dużego odwodnienia.

To jest cała diagnoza?

W tej chwili jedyna jaką mamy – taką informację usłyszy Anna i Jan od lekarzy.

Sytuacja będzie bardzo poważna. Lekarze nie będą wiedzieli, co spowodowało tak ciężkie zatrucie i dopóki nie poznają prawdy nie będą mogli w pełni pomóc dzieciom:

Dopóki nie dowiemy się co spowodowało te objawy musimy walczyć na ślepo.

Czy lekarzom uda się uratować dzieci Anny i Artmana? 2. odcinek 4. sezonu "Diagnozy" już 5 marca o 21.30! Zobaczcie zwiastun odcinka:

W szpitalu będzie trwać dramatyczna walka o życie dzieci.

Serial Diagnoza
x-news

Mat. prasowe

Zobacz takżeWiemy, co wydarzy się w nowym sezonie "Diagnozy"! Wraca Englert, pojawi się Stuhr! Co jeszcze?

Więcej na temat Diagnoza