M jak miłośc Sonia i Janek
MTL Maxfilm
Seriale

Dramatyczne wyznanie Janka w "M jak miłość"! Sparaliżowany po postrzale policjant zerwie z Sonią! "Nie chcę jej współczucia, litości"

Dramatyczne wyznanie Janka w "M jak miłość"! Sparaliżowany po postrzale policjant zerwie z Sonią! "Nie chcę jej współczucia, litości"

Poruszające sceny i dramatyczne wyznanie Janka (Tomass Kollarik) w "M jak miłość"! Już wkrótce Telewizyjna Dwójka wyemituje 1563 odcinek serialu, który z pewnością wywoła ogromne emocje wśród widzów. Sparaliżowany po postrzale policjant powie swojemu przyjacielowi, że postanowił rozstać się z Sonią (Barbara Wypych)! Janek nie będzie mógł powstrzymać łez...

Marcin Mroczek z żoną i dziećmi raz spędzili święta w ciepłych krajach: "Mogę sobie na to pozwolić"

Dramat Janka w "M jak miłość"

Jak już informowaliśmy, w 1562 odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany w najbliższy poniedziałek (1 lutego) tuż przed ślubem Sonii i Janka bandyta strzeli do policjanta! Zakrwawiony Janek upadnie na ziemię i w ciężkim stanie trafi do szpitala. Niestety, w szpitalu Janek usłyszy dramatyczną diagnozę- Morawski będzie sparaliżowany i najprawdopodobniej już nigdy nie stanie na nogi. Zrozpaczony policjant zdecyduje, że musi rozstać się z Sonią! Jak informuje portal superseriale.se.pl w 1563 odcinki Janek w szczerej rozmowie z Rafałem (Jakub Kucner) wyzna, że nie chce być ciężarem dla swojej narzeczonej. 

Przysięgnij, że to, co ci powiem, zostanie między nami- zacznie Janek.

- W porządku, przysięgam- obieca Rafał.

To koniec! Czeka mnie wózek. Nie zgodzę się na to, żeby być dla kogoś ciężarem. Kulą u nogi przez całe życie!

- Janek posłuchaj mnie - spróbuje przerwać mu kolega. 

Nie! Daj mi chwilę, muszę odpocząć! Postanowiłem i to jest nieodwracalne. Zrywam z Sonią! W życiu nie byłem bardziej poważny! Sonia jest młoda, całe życie przed nią! Znajdzie sobie kogoś. Będzie miała to, o czym zawsze marzyła. Męża, dzieci, rodzinę! A powiedzmy sobie szczerze, co ja teraz mogę jej dać?! Nic- powie zrozpaczony Janek.

Policjant nie będzie mógł powstrzymać łez.

Nie chcę jej współczucia, litości- doda.

Janek poprosi przyjaciela, żeby był przy Sonii i pomógł jej przejść przez trudne chwile.

Mam do ciebie prośbę. Zaopiekuj się Sonią. Ona będzie cię teraz potrzebowała u boku prawdziwego przyjaciela, wsparcia - powie do Rafała.

Czy Janek naprawdę zostawi Sonię? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"!

Zobacz także: "M jak miłość": Paweł brutalnie pobity przez bandytów! Napastnicy pomylą go z Piotrkiem...

Po postrzale Janek zostanie sparaliżowany.

Janek zostanie postrzelony przed kościołem! Serialowy policjant zginie?

Policjant postanowi rozstać się z narzeczoną.

M jak miłość Janek postrzelony przed kościołem
MTL Maxfilm

Zobacz także
M jak miłość: Iza i Marcin

Sekstaśmy Izy w "M jak miłość"! Bosacki wyśle Marcinowi gorące wideo! W ten sposób zemści się na Chodakowskim

Kinga M jak miłość

"M jak miłość": Kinga pobije kochankę Piotrka! "Jej należy się porządny łomot i to już od dawna". Bardzo mocne sceny!

 

Barbara Wypych i Tomas Kollarik na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Seriale
M jak miłość: Dramatyczne rozstanie Janka z Sonią! Sparaliżowany policjant złamie serce swojej narzeczonej! 
M jak miłość: Dramatyczne rozstanie Janka z Sonią! Sparaliżowany policjant złamie serce swojej narzeczonej! 

To jeszcze nie koniec wielkich emocji w "M jak miłość". Już wkrótce poznamy dalsze losy serialowego Janka (Tomas Kollarik), który w ostatnim odcinku hitu TVP został postrzelony tuż przed ślubem z Sonią (Barbara Wypych). Przystojny policjant przeżyje, ale w szpitalu usłyszy dramatyczną diagnozę. Janek zdecyduje wówcza, że musi rozstać się z narzeczoną! Jak zareaguje na to Sonia? Co Morawski powie ukochanej podczas ich ostatniej rozmowy? Janek w okropny sposób potraktuje Sonię! Janek złamie serce Sonii W miniony poniedziałek, 1 lutego, wszyscy fani "M jak miłość" wstrzymali oddech- Telewizyjna Dwójka wyemitowała bowiem dramatyczne sceny z udziałem Janka, który został postrzelony przed kościołem i nieprzytomny upadł na ziemie. Jak już informowaliśmy, policjant przeżyje, ale w szpitalu lekarze przekażą mu przerażającą diagnozę. Morawski będzie sparaliżowany i nie wiadomo, czy jeszcze kiedyś stanie na nogi! Janek będzie załamany, ale nie będzie chciał być ciężarem dla Sonii, dlatego zabroni lekarzom mówić jej o swoim stanie zdrowia i powie, żeby więcej do niego nie przychodziła. Co więcej, jak informuje portal superseriale.se.pl Janek już wkrótce poprosi swojego przyjaciela Rafała, żeby spakował jego rzeczy z leśniczówki- policjant po wyjściu ze szpitala będzie chciał zamieszkać z matką (Ewa Kasprzyk).  W 1567 odcinku "M jak miłość" dojdzie do poruszającej rozmowy Sonii z Jankiem. Policjant w brutalny sposób zakończy związek z ukochaną.  - Jak cię przekonać, żebyś wrócił do domu?  - Sońka... Odpuść emocje, włącz myślenie. Jakie - do domu? Jaka przyszłość nas czeka? - Jaka?! Moja i twoja, nasza wspólna! Mieliśmy wziąć ślub! - Ale go nie wzięliśmy. Jesteś wolna, masz całe życie przed sobą- powie Janek. ...

Janek zostanie postrzelony przed kościołem! Serialowy policjant zginie?
Seriale
Janek z "M jak miłość" po postrzale już nigdy nie będzie chodził? Policjant usłyszy dramatyczną diagnozę
Janek z "M jak miłość" po postrzale już nigdy nie będzie chodził? Policjant usłyszy dramatyczną diagnozę

Dramat Janka w "M jak miłość"! Zaledwie kilka dni temu okazało się, że już wkrótce widzowie zobaczą szokującą scenę z udziałem policjanta, który tuż przed ślubem z Sonią zostanie postrzelony przed kościołem. W 1562. odcinku serialu Telewizyjnej Dwójki bandyta strzeli do Janka, a ten zakrwawiony upadnie na ziemie. Teraz okazuje się, że policjant przeżyje, ale w szpitalu usłyszy dramatyczną diagnozę! Dramat Janka z "M jak miłość" Fani "M jak miłość" mogą odetchnąć z ulgą - serialowy Janek przeżyje! Niestety, to nie koniec dramatycznych wydarzeń w życiu przystojnego policjanta. Jak informuje portal superseriale.se.pl Janek w spędzi kilka dni w ciężkim stanie w szpitalu. Cały czas u boku ukochanego będzie czuwać zrozpaczona Sonia (Barbara Wypych). W pewnym momencie Janek poprosi lekarzy, żeby nie informowali nikogo o jego stanie zdrowia! Pacjent wyraźnie prosił, żeby nikogo, nawet najbliższych, nie informować o stanie jego zdrowia. Przykro mi, ale muszę się tego trzymać. Takie są procedury- usłyszy Sonia, kiedy zapyta lekarza o to, co dzieje się z Jankiem. Szybko okaże się, że Janek jest sparaliżowany i lekarze nie wiedzą, czy policjant jeszcze kiedyś stanie na nogi!  Mamy tu wieloodłamowe złamanie trzonu i łuku L4 z uciskiem na kanał kręgowy... Do tego dochodzi złamanie wyrostków kolczystych, złamanie wyrostków poprzecznych po stronie lewej... Ponadto cechy przepukliny międzykręgowej. Przykro mi- powiedzą lekarze. Ma pan wokół siebie bliskich, kochających ludzi, którzy na pewno będą pana wspierać... Poza tym medycyna cały czas idzie do przodu... Kto wie, co się wydarzy za kilka lat... - doda specjalista. Janek będzie załamany, a na dodatek uzna, że w obecnej sytuacji nie chce być ciężarem dla Sonii- policjant zdecyduje, że musi zakończyć związek z...

M jak miłość: Sonia i Janek
MTL Maxfilm
Seriale
M jak miłość: Ostra awantura Janka (Tomas Kollarik) i Sonii! Policjant okrutnie skrzywdzi narzeczoną. Rafał stanie w jej obronie! 
M jak miłość: Ostra awantura Janka (Tomas Kollarik) i Sonii! Policjant okrutnie skrzywdzi narzeczoną. Rafał stanie w jej obronie! 

Janek (Tomasz Kollarik) z "M jak miłość" w naprawdę okrutny sposób zakończy związek z Sonią (Barbara Wypych)! Postrzelony policjant w ostrych słowach zwróci się do narzeczonej, która będzie zrozpaczona wyznaniem ukochanego. W obronie załamanej Sonii stanie Rafał (Jakub Kucner), który nie będzie mógł dłużej patrzeć, jak Janek ją rani. Sprawdźcie, co dokładnie wydarzy się w "M jak miłość"! Szokujące słowa Janka w "M jak miłość" W jednym z ostatnich odcinków "M jak miłość" doszło do dramatycznych wydarzeń z udziałem serialowego Janka. Policjant  został postrzelony przed kościołem,  gdzie miał wziąć ślub z Sonią. Morawski w ciężkim stanie trafił do szpitala, a tam okazało się, że kula uszkodziła kręgosłup i jest sparaliżowany. Jak już wiemy diagnoza załamie Janka, który postanowi rozstać się z narzeczoną. Sonia będzie przeżywać trudne chwile, ale cały czas będzie również walczyć o Morawskiego. Niestety, w 1570. odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany 1 marca dojdzie do ostrej awantury podczas której pijany Janek złamie serce Sonii. Jak informuje portal superseriale.se.pl policjantka odwiedzi Janka w domu jego matki, gdzie zamieszka po wyjściu ze szpitala, a Morawski potraktuje ukochaną w naprawdę okropny sposób. Wiesz, co ci powiem? Jesteś idiotą! Ludzie walczą! Nie poddają się! Żyją na wózku, pracują, uprawiają sport, kochają... Mają dzieci! - zacznie krzeczeć Sonia - Dzieci? Nie chcę mieć z tobą żadnych dzieci! - odpowie Morawski.  - Nie wierzę ci... - zareaguje załamana policjantka. - Zawsze wierzyłaś tylko w to, co chciałaś. Widziałaś, co chciałaś widzieć... - odpowie Janek.  Zrozpaczona Sonia opowie o wszystkim Rafałowi, a policjant postanowi...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik