M jak miłość: Kinga i Paweł
MTL Maxfilm
Seriale

"M jak miłość": Paweł brutalnie pobity przez bandytów! Napastnicy pomylą go z Piotrkiem...

Brutalna napaść na Pawła w "M jak miłość"!

W rodzinie Zduńskich w „M jak miłość” pojawią się nowe problemy! Po tym, jak Piotrek ostatecznie zakończył relację z Kamilą okazało się, że piękna prawniczka jest też niebezpieczna. Kobieta postanowiła odegrać się na Piotrku i przez nią bandyci pobiją Zduńskiego. Co więcej Kamila będzie chciała też zniszczyć karierę prawnika. Dlaczego Paweł zostanie wplątany w całą sprawę? Jak to się stanie, że zostanie pobity?

"M jak miłość": Rusza nowy sezon serialu! Iza zażąda od Marcina rozwodu?!

Paweł w "M jak miłość" zostanie brutalnie pobity przez bandytów!?

W 1563 odcinku „M jak miłość”, który na antenie TVP2 już 2 lutego rodzina Zduńskich przekona się do czego zdolna jest Kamila! Odrzucona kobieta za wszelką cenę chce odegrać się na Piotrku po tym, jak wybrał żonę, a ją zostawił. Prawniczka postanowi zniszczyć jego karierę zawodową. Najpierw przegra w sądzie jedną z pewnych spraw, a winą za to obarczy Piotrka zarówno przed klientem, jak i w kancelarii. W końcu mężczyzna wynajmie bandytów, aby pobili Piotrka, przez którego miał przegrać sprawę.

Kiedy dwóch podejrzanych mężczyzn, szukających Piotrka pojawi się w bistro Paweł zobaczy, że dzieje się coś złego i jak podaje se.pl poda się za brata. Wtedy na zapleczu restauracji bandyci przekonani, że rozmawiali z Piotrkiem brutalnie pobiją Pawła!

Ostatecznie pobitego Zduńskiego znajdzie Piotrek, wtedy ustalą wspólną wersję i obaj zdecydują, że zostanie to między nimi! Co więcej zapomną o dawnych zatargach. Wygląda na to, że Kamila chcąc rozbić rodzinę Zduńskich na nowo ją scaliła. Nie taki był jej zamiar, ale czy teraz da za wygraną? Co z zemstą na Piotrku?

Zobacz także: M jak miłość: Kamila zaatakuje Kingę i naśle na Piotrka bandytów! Była kochanka Zduńskiego doprowadzi do tragedii?

M jak miłość: Piotrek i Kamila
MTL Maxfilm

Kamila nie daruje Piotrkowi, że ją porzucił!

M jak miłość: Piotrek i Kamila
MTL Maxfilm

Niestety za wygląda na to,  że bandyci pomylą braci i do Paweł zostanie brutalnie pobity...

M jak miłość Paweł
MTL Maxfilm

 

 

M jak miłość - pocałunek Piotrka i Kamili
MTL Maxfilm
Newsy
W "M jak miłość" Kinga przyłapie Piotrka na pocałunku z Kamilą! Zduńska nie wytrzyma i ucieknie z domu
Ogromne emocje w "M jak miłość"! Już wkrótce widzowie zobaczą szokującą scenę, w której Piotrek (Marcin Mroczek) zdradza swoją żonę z piękna koleżanką z pracy!

Ogromne emocje w "M jak miłość"! Już wkrótce widzowie zobaczą szokującą scenę, w której Piotrek (Marcin Mroczek) zdradza swoją żonę z piękna koleżanką z pracy! Niestety, po powrocie do Polski relacje między Kingą (Katarzyna Cichopek) a Piotrkiem będą bardzo nerwowe, a namiętny pocałunek Zduńskiego z Kamilą (Anna Gorajska) będzie ostatecznym ciosem, którego Kinga nie wytrzyma... Co zrobi Zduńska kiedy zobaczy, jak jej mąż całuje inną kobietę? Namiętny pocałunek Piotrka i Kamili Małżeństwo Kingi i Piotrka już od kilku miesięcy przechodzi poważny kryzys. Zduński skupił się na swojej karierze, a jego żona musi sama zajmować się domem, pracą i opieką nad czwórką dzieci. Sytuację pogorszył wyjazd Piotrka do USA - co więcej, Zduńska przez przypadek odkryła, że w zagranicznej podróży jej mężowi towarzyszy piękna prawniczka Kamila. Kinga nie radzi sobie z nadmiarem obowiązków i sięga po silne leki... W trudnych chwilach pomaga jej Paweł (Rafał Mroczek), który zakochał się w żonie brata. Jak już wiemy, wkrótce Piotrek dowie się od swojego syna,  że Paweł spał w ich łóżku. Zduński wróci do Polski i urządzi bratu i żonie niezłą awanturę. Niestety, chwilę później wydarzy się coś, co może ostatecznie zniszczyć małżeństwo Kingi i Piotrka! W 1536. odcinku "M jak miłość" w domu Kingi i Piotrka na Deszczowej pojawi się piękna prawniczka Kamila. Kobieta będzie się tłumaczyć, że musi skonsultować kilka spraw z kolegą z pracy. Piotrek i Kamila wyjdą na taras, a tam wydarzy się coś, co zszokuje Kingę. Zduńska zobaczy, jak jej mąż namiętnie całuje się z Kamilą! Okazuje się, że do pocałunku dojdzie z inicjatywy prawniczki. Przepraszam, ale nie mogłam się opanować... Miałam na to ochotę, odkąd byliśmy razem w Vegas - portal...

M jak miłość: Kinga i Piotrek
MTL Maxfilm
Newsy
M jak miłość: Przed wypadkiem Kinga będzie próbowała ratować małżeństwo. "Nie byłem lojalny wobec ciebie" przyzna Zduński
M jak miłość: Przed wypadkiem Kinga będzie próbowała ratować małżeństwo. "Nie byłem lojalny wobec ciebie" przyzna Zduński

Co wydarzy się w 1547. odcinku "M jak miłość" ? Jak potoczą się losy Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek)? Czy przed tragicznym wypadkiem Zduńskiej, do którego dojdzie w 1550. odcinku, Kinga i jej mąż dojdą do porozumienia i będą ratować swoje małżeństwo? Wiemy! Kamila (Anna Gorajska) znów będzie próbowała uwieść Zduńskiego!  Kamila namawia Piotrka na romans!  Fani "M jak miłość" doskonale wiedzą, że małżeństwo Kingi i Piotrka przeżywa prawdziwy kryzys. Ogromne problemy u Zduńskich pojawiły się kiedy Piotrek postanowił wyjechać w długą podróż służbową. Po jakimś czasie Kinga, która sama musiała poradzić sobie z opiekną nad dziećmi i pracą w bistro, dowiedziała się, że razem z Piotrkiem wyjechała jego piękna koleżanka Kamila. Z każdym dniem Kinga i Piotrek oddalali się od siebie. Szybko okazało się również, że Zduński mocno zaprzyjaźnił się z koleżanką z pracy, a Kinga nawiązała bliską relację z bratem męża, Pawłem. Ostatnio Piotrek wrócił do Polski, ale Kinga przyłapała go na pocałunku z Kamilą! Zduński zapewnił żonę, że piękna prawniczka nic dla niego nie znaczy, ale próby ratowania związku do tej pory nie były zbyt udane... Teraz okazuje się, że w 1547. odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany już 1 grudnia, małżeństwo Zduńskich spróbują uratować Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek)! Niestety, Kamila cały czas będzie walczyć o Piotrka. Odwiedzi Piotrka w kancelarii, ale tym razem prawnik od razu dziewczynę odepchnie. - Dzwoniłam kilka razy... Unikasz mnie? - Dziwi cię to?(…) Kamila... Trzeba z tym skończyć. - Z naszą przyjaźnią? - To nie jest przyjaźń… I dobrze o tym wiesz! Jabłońska się nie podda i kilka godzin później...

M jak miłość: Kamila
MTL Maxfilm
Newsy
"M jak miłość": Piotrek chce zakończyć romans z Kamilą! To będzie dopiero początek problemów z kochanką
"M jak miłość": Piotrek chce zakończyć romans z Kamilą! To będzie dopiero początek problemów z kochanką

Wydawało się, że w „ M jak miłość ” relacja między Kingą a Piotrkiem powoli się stabilizuje. Para doszła do wniosku, że zamierza walczyć o swoje małżeństwo, również ze względu na dzieci. Szybko okaże się jednak, że Kamila Jabłońska nie zamierza się pogodzić z tą decyzją. Prawniczka za wszelką cenę będzie chciała rozbić małżeństwo Zduńskich? Piotrek chce zakończyć romans z Kamilą!? Powrót Piotrka z USA sprawił, że para postanowiła ze sobą rozmawiać i ostatecznie oboje stwierdzili, że nadal łączy ich uczucie. Zduński przestraszył się, że na zawsze straci Kingę i dzieci, dlatego postanowi zerwać relacje z kochanką. Niestety tej decyzji nie zaakceptuje Kamila, która zakochała się w koledze z pracy i okazuje się, że będzie coraz bardziej zaborcza! Nie potrafię się z tym pogodzić. Kinga ma wszystko: ciebie, dzieci... A ja nie mam nic. Myślisz, że to dla mnie komfortowa sytuacja? (...) Nie chciałam tego, nie planowałam, ale stało się,. Zakochałam się w tobie  Tego Zduński się nie spodziewał. Jak informuje superseriale.se.pl Kamila całą złość za decyzję Piotrka przerzuci na Kingę i to na niej będzie chciała się zemścić. Przebiegła prawniczka zrobi wszystko, aby rozbić małżeństwo Zduńskich? Czy Piotrek przejrzy na oczy i zobaczy, że Jabłońskiej nie chodzi tylko o uczucie do niego? Zobacz także:  Joanna Koroniewska wróci do „M jak miłość”? Zaskakująca deklaracja aktorki! Piotrek znajdzie się w bardzo trudnej sytuacji.  Wszystko to, co dzieje się między Kamilą a Zduńskim na bieżąco obserwuje Magda.     

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner