Dominika Ostałowska kiedyś
East News
Seriale

Dominika Ostałowska z "M jak miłość" zachwycała sylwetką i urodą. Dziś obchodzi 50. urodziny i jest nie do poznania

Dominika Ostałowska obchodzi dziś 50. urodziny! Na początku swojej kariery gwiazda zachwycała smukłą sylwetką, a dziś? Zobaczcie jak zmieniła się przez lata. W jej życiu nie brakowało dramatów.

Choć na swoim koncie ma wiele wybitnych ról, to "M jak miłość" przyniosło jej niebywałą rozpoznawalność i sprawiło, że widzowie ją pokochali. Dominika Ostałowska, która w kultowym serialu wcielała się w Martę Mostowiak, na jakiś czas zniknęła z mediów społecznościowych i zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, doświadczyła niejednego wzlotu i upadku. Znana aktorka właśnie świętuje swoje 50 urodziny. Co dziś się z nią dzieje i jak zmieniła się przez lata? 

Inny nos, inne usta, inne brwi. Poznajecie Agnieszkę Dygant? Metamorfoza jej twarzy robi wrażenie

Jak dziś wygląda Dominika Ostałowska? Aktorka kończy 50 lat

Swój debiut Dominika Ostałowska zaliczyła 26 lat temu. Wtedy właśnie aktorka wystąpiła w filmie "Anioł śmierci", a jej kariera zaczęła nabierać rozpędu. Gwiazda uwodziła widzów swoją urodą, a już w 2000 roku zdobyła niebywałą rozpoznawalność dzięki "M jak miłość". Niestety, kilka lat później w jej życiu pojawiły się problemy. 

Dominika Ostałowska w czarnej sukience
East News

Jak się okazuje, Dominika Ostałowska musiała mierzyć się z kłopotami związanymi ze zdrowiem, pracą, depresją, czy też nadwagą. Gwiazda odsunęła się od mediów społecznościowych i w 2015 roku postanowiła przejść ogromną metamorfozę, której celem było zrzucenie aż 20 kilogramów, co było szeroko komentowane. Aktorka pod okiem trenera personalnego i dzięki przejściu na dietę, składającą się głównie z owoców i warzyw, schudła 10 kilogramów. Walka o idealną sylwetkę nie przyniosła jednak oczekiwanych rezultatów, bo już rok później pojawił się efekt jo-jo. Wtedy też światło dzienne ujrzały zdrowotne problemy gwiazdy. 

Nie mam wady serca, tylko dysfunkcję wynikającą prawdopodobnie z mojej, no trudno, użyję tego słowa, wrażliwości. Moje serce rozpędzało się do zawrotnych prędkości, takich jak u sprinterów podczas biegu. Tylko nie trwało to kilkunastu sekund, a od trzech do ośmiu godzin - zdradziła w rozmowie z portalem Plejada.pl 

Dominika Ostałowska w białej koszuli
East News

Aktorka przeszła bardzo poważny zabieg ablacji, który polega na wprowadzeniu elektrody do mięśnia sercowego i zniszczeniu obszaru będącego źródłem częstoskurczu. Od 2016 roku Dominika Ostałowska nie zagrała również w żadnej nowej produkcji, jednak po kilku latach ponownie postanowiła zawalczyć o siebie. Gwiazda "M jak miłość" nie ukrywała, że jej problemy z wagą były związane głownie z nieregularnym trybem życia. W 2019 roku Dominika Ostałowska przeszła na dietę pudełkową i wróciła do wysiłku fizycznego.  

Pierwsze efekty już są. Czuję się lżejsza i mam więcej energii do życia i do pracy, poprawił mi się wygląd skóry. Przestałam czuć się osłabiona. Z dnia na dzień jest coraz lepiej - mówiła "Życiu na gorąco" 

Nagle Dominika Ostałowska zaczęła coraz rzadziej pojawiać się na ekranach jako Marta z "M jak miłość". Jej serialowa postać nagle wyjechała za granicę, a w mediach pojawiły się spekulacje, że gwiazda już nigdy nie wystąpi w serialu. Na szczęście po czasie Marta Mostowiak została przywrócona do głównych wątków, jednak problemom aktorki nie było końca. Na jaw wyszło, że gwiazda przez lata była nękana przez stalkerkę! Wtedy z kłopotami pomogła uporać jej się psychoterapia. 

Psychoterapia jest fantastycznym sposobem na radzenie sobie z różnymi trudnymi momentami w życiu. To cenna lekcja, tylko trzeba znaleźć odpowiedniego specjalistę. Nie przed każdym się otworzymy. Gdyby ludzie częściej chodzili na terapię, to mniej byłoby nieszczęść, kłótni, złości – przyznała w rozmowie z "Faktem".

Dominika Ostałowska
East News

Równie trudna dla aktorki okazała się sytuacja związana z epidemią. W szczerym wywiadzie z "Dobry Tydzień" Dominika Ostałowska opowiedziała o swoim życiu prywatnym i jak się okazuje, musiała zmierzyć się nie tylko z problemami finansowymi, ale również rodzicielskimi

Dużo energii kosztuje mnie, żeby utrzymać się psychicznie "ponad poziomem wody". Staram się robić rzeczy, które sprawiają nam jakąś drobną przyjemność, tak żeby nie stracić już resztek optymizmu - wyznała. 

Dziś, 18 lutego, gwiazda obchodzi swoje 50 urodziny. Mamy nadzieję, że ten dzień przyniósł jej wiele uśmiechu, a dawne zawiłości odejdą w zapomnienie. Musimy przyznać, że przez lata gwiazda przechodziła prawdziwe przemiany. 

Zobacz także: To bardzo poważna choroba! Nie tylko Aneta Zając się z nią zmaga. Kto jeszcze?

Dominika Ostałowska z synem
East News

 

Dominika Ostałowska w czerwonej sukience
East News
Newsy
Dominika Ostałowska w złej sytuacji finansowej. Gwiazda „M jak miłość” martwi się również o syna
Jak się okazuje Dominika Ostałowska zmaga się z dramatami nie tylko wcielając się w serialową Martę. Aktorka postanowiła przerwać milczenie. Przechodzi bardzo trudne chwile.

Dominika Ostałowska przechodzi ciężkie chwile. Telewizyjna, filmowa i teatralna aktorka, która wielu polskim widzom znana jest jako Marta z „ M jak miłość ”, właśnie zmaga się z życiowym dramatem. W jednym z udzielonych wywiadów gwiazda postanowiła poruszyć bardzo trudny dla niej temat. Coraz bardziej martwi się o swojego syna. Jak się okazuje, przykre skutki epidemii koronawirusa odczuła również Dominika Ostałowska, która postanowiła przerwać milczenie i w szczerej rozmowie opowiedziała o swoim prywatnym życiu. Aktorka, która jest samotną matką, nie tylko znalazła się w złej sytuacji finansowej, ale i podupada psychicznie. Codziennie walczy, by zachować resztki optymizmu . Zobacz także:  Ostałowska gra mniej w "M jak miłość" przez Sydor? Ten komentarz rozzłościł Arciuch! Padły mocne słowa! Dramat Dominiki Ostałowskiej. Gwiazda „M jak miłość” w trudnej sytuacji  Choć Dominika Ostałowska w postać Marty z „M jak miłość” wciela się już od 20 lat, popularny serial, na którego planie spędza jedynie kilka dni w miesiącu, wcale nie jest jej głównym źródłem dochodu. Aktorka przede wszystkim występuje w teatrach, które w obecnej sytuacji wciąż pozostają zamknięte. W szczerej rozmowie z magazynem „Dobry Tydzień” wyznała, że zdarzają się bardzo trudne chwile. Musi zapewnić sobie i synowi utrzymanie, co w dzisiejszych czasach okazuje się dla aktorki sporym wyzwaniem.  Dużo energii kosztuje mnie, żeby utrzymać się psychicznie "ponad poziomem wody". Staram się robić rzeczy, które sprawiają nam jakąś drobną przyjemność, tak żeby nie stracić już resztek optymizmu. Syn jest jednak już dorosły. Sam widzi i słyszy co się wokół dzieje. Trudno jest więc przed nim cokolwiek ukrywać Jak się...

Dominika Ostałowska ma problemy z sercem
Newsy
Dominika Ostałowska miała problemy z sercem: "Mogłam umrzeć na planie serialu"
Dominika Ostałowska miała problemy z sercem: "Mogłam umrzeć na planie serialu"

Życie Dominiki Ostałowskiej było zagrożone! Gwiazda serialu "M jak miłość" miała bardzo poważne problemy ze zdrowiem. Ostałowska, która ostatnio przeszła ogromną metamorfozę i zrzuciła ponad 10 kilogramów , zdradziła w Pytaniu na Śniadanie, że miała problemy z sercem. Pewnego dnia zwieziono mnie z planu „M jak miłość” i pan doktor postraszył mnie, że mogę umrzeć . Wtedy zrozumiałam, że przez kłopoty z sercem może nie będę mogła grać. W pewnym momencie swojego życia miałam za dużo pracy, za mało snu i serce zaczęło mi bić w tempie 210 uderzeń na minutę, czyli trzy razy szybciej niż powinno . W dziewięć lat pracowało mi tak, jak innej osobie w ciągu 27 lat. Aktorka przyznała, że lekarze przez dłuższy czas nie potrafili postawić właściwej diagnozy. Przez trzy lata dostawałam magnez, gdy opowiadałam o palpitacjach serca. Skończyło się to w szpitalu ablacją. Od tego czasu jestem wolna od przykrych objawów choroby. Aktorka sporo trenuje, dzięki czemu może pochwalić się nie tylko szczuplejszą sylwetką, ale i dobrymi wynikami badań. Ostałowska bardzo dba o zdrowie. Niedawno została ambasadorką kampanii Moda na serce , która ma zachęcać wszystkie kobiety do odpowiedniej profilaktyki i zapobieganiu chorobom serca. Jak się bowiem okazuje w Polsce co roku dwa razy więcej kobiet umiera na choroby układu krążenia niż na wszystkie choroby onkologiczne razem wzięte.    Zobacz: Dominika Ostałowska na konferencji nowego serialu. Widać, że schudła? ZDJĘCIA   Dominika Ostałowska Dominika Ostałowska Dominika Ostałowska

Dominika Ostałowska w różowej spódnicy
Newsy
Dominika Ostałowska przyznaje, że znów przytyła, dlatego przeszła na nową dietę! Jaką? Znamy szczegóły
Ile już schudła?

Dominika Ostałowska walczy z nadwagą. Aktorka "M jak miłość" miała w tej walce spore sukcesy, ale ostatnio znowu kilka kilogramów jej przybyło. Aktorka zdradziła, dlaczego znów przybrała na wadze i w jaki sposób próbuje pozbyć się zbędnych kilogramów. Ostałowska przeszła na dietę kapuścianą!    Dieta Dominiki Ostałowskiej Aktorka twierdzi, że przytyła z powodu nieregularnego trybu życia, bo jeździ po Polsce ze spektaklami nawet 5 dni w tygodniu, a w trasie nie ma gdzie zjeść dietetycznego jedzenia. Jednak  głównie przybrała na wadze na planie zdjęciowym na Węgrzech, gdzie kuchnia jest bardzo tłusta. Tamtejsze jedzenie jest bardziej kaloryczne niż nasze i w efekcie wróciłam do Polski pulchniejsza i, szczerze mówiąc, trochę mnie to załamało. Właśnie wtedy wprowadziłam tę dietę, codziennie gotowałam zupę z kapusty – mówi Twojemu Imperium Ostałowska. Aktorce udało się schudnąć  aż 8 kilo, ale nie było jej łatwo. Musiała wykazać się sporą determinacją.  Jadłam tę zupę na śniadanie, obiad i kolację. Schudłam 8 kilogramów. Byłam zadowolona z siebie, ale z czasem ta dieta mi się przejadła. Zresztą uznałam, że takie jedzenie może mnie wykończyć, a mój syn potrzebuje zdrowej i silnej matki – wyznała Ostałowska. Zobacz:  Zając, Szostak, Rusin, Kayah... Które gwiazdy mają problemy z tarczycą? Kto ma Hashimoto?   Teraz  Dominika Ostałowska  przyznaje, że przestała już myśleć głównie o diecie, pogodziła się z faktem, że już nie ma 20 lat i jej ciało wygląda inaczej niż kiedyś. Trzeba pogodzić się z faktem, że czas upływa i dzisiaj sylwetkę mam inną niż miałam w wieku 20 lat. Przestałam się denerwować, że wskazówka na wadze pokazuje więcej niż chciałabym widzieć - mówi Dominika Ostałowska.  Zobacz także:  Dominika Ostałowska schudła?! Jej nowe ZDJĘCIA...

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner