Gwiazdy Diagnozy na ramówce TVN Ekipa Diagnozy na ramówce TVN Maja Ostaszewska na ramówce TVN Danuta Stenka na ramówce TVN Beata Ścibakówna na ramówce TVN
Gwiazdy Diagnozy na ramówce TVN
Zobacz!
1/7
Gwiazdy Diagnozy na ramówce TVN

 

Na wiosennej ramówce TVN nie mogło zabraknąć gwiazd jednego z najpopularniejszych obecnie seriali w Polsce - "Diagnozy". Hitową produkcję oraz trzeci sezon promowali m.in. Maja Ostaszewska (serialowa Anna Leśniewska) oraz Beata Ścibakówna oraz Danuta Stenka, która dołączyła do obsady pod koniec drugiej serii. 

 

W kuluarach można było usłyszeć jedno - Beata Ścibakówna wyglądała najlepiej! Delikatna, zwiewna suknia oraz jej opalenizna wyglądały świetnie! Stenka i Ostaszewska również zachwyciły swoim stylem. Zobaczcie galerię, ale również zwiastun trzeciego sezonu "Diagnozy"! Co się w nim wydarzy?

 

Zobacz: Finał "Diagnozy" pełen tajemnic! Co wydarzy się w 3. sezonie? Kim jest Bogna i dlaczego chciała zaszkodzić Annie?

 

2/7
Ekipa Diagnozy na ramówce TVN

 

Na ramówce TVN pojawili się również Sonia Bohosiewicz, Aleksandra Konieczna, Maciej Zakościelny czy Adam Woronowicz. Co wydarzy się w nowym sezonie? 

 

Przede wszystkim nastąpi nagła zmiana ordynatora - będzie to Bogna Mróz (Danuta Stenka). Artman, zawsze dotąd pewny siebie, straci twój rezon. Łączy ich wielka tajemnica związana z Anną... Ponadto, Mróz mocno da popalić lekarzom. 

 

Co jeszcze?

 

 

3/7
Maja Ostaszewska na ramówce TVN

 

Wyżej - Maja Ostaszewska na ramówce TVN!

 

W nowych odcinkach zobaczymy nowych bohaterów. Mateusz Kościukiewicz zagrał Pawła Wileckiego, szanowanego prokuratora z Rybnika, zaś Kamila Kamińska piękną chirurg Kalinę Wysocką. Co z Anną i Michałem? 

4/7
Danuta Stenka na ramówce TVN

 

Wyżej - Danuta Stenka na ramówce TVN

 

Ich relacja nie będzie układać się poprawnie. Kiedy dr Wolski dowie się, że jest poważnie chory, ich związek zostanie wystawiony na próbę czasu. Ponadto - Leśniewska będzie chciała rozwiązywać zagadki ze swojej przeszłości. Pomoże jej w tym... prokurator Wilecki!

 

Zobacz także: QUIZ wiedzy z 2. sezonu "Diagnozy". Sprawdź się!

5/7
Beata Ścibakówna na ramówce TVN

 

Zobaczcie zwiastun trzeciej serii serialu "Diagnoza"!

6/7
Maja Ostaszewska i Adam Woronowicz na ramówce TVN
7/7
Beata Ścibakówna na ramówce TVN