Co w finale sezonu "Diagnoza"?
Seriale

QUIZ wiedzy z 2. sezonu "Diagnozy". Sprawdź się przed wielkim finałem!

QUIZ wiedzy z 2. sezonu "Diagnozy". Sprawdź się przed wielkim finałem!

Przed nami wieki finał "Diagnozy" w TVN. Jak potoczą się losy bohaterów w ostatnim odcinku? 

 

Jan (Adam Woronowicz) siedzi w areszcie i tłumaczy się ze współpracy z Oliwierem (Jan Englert). W tym samym czasie biznesmen nachodzi Annę (Maja Ostaszewska) i odbiera nagrodę dla "człowieka roku". 

 

Rozwiąż też: TRUDNY quiz! Rozpoznaj serial po cytacie jednego z bohaterów! 5/10 to już mistrzostwo!


W ostatnim odcinku "Diagnozy"2 Michał Wolski (Maciej Zakościelny) dowiaduje się o tym, że jest poważnie chory i wie, że jego kariera w szpitalu niedługo dobiegnie końca. 

 

Dziś o godzinie 21:30 zobaczymy jak SKOŃCZY SIĘ "Diagnoza". A teraz sprawdź swoją wiedzę z 2 sezonu serialu. 

 

Co w finale sezonu "Diagnoza"?
Seriale
"Diagnoza": Wiemy, co wydarzy się w ostatnim odcinku! OPIS!
Artman wylądował w więzieniu

  Przed nami ostatni, trzynasty odcinek drugiej serii serialu TVN "Diagnoza"! Co się w nim wydarzy? Czy Anna i Jan odzyskają dzieci? A może to jednak Oliwier Krynicki wygra stracie z lekarzami i uniknie odpowiedzialności za wprowadzenie leku zagrażającego życiu kobiet? Zobaczcie!   Anna i Jan od kilku odcinków toczą walkę z Global Vitą, gigantem farmaceutycznym, którym rządzi bezwzględny Krynicki. W grę wchodzą ogromne pieniądze i... życie dzieci lekarzy! Co wydarzy się w finale sezonu?    Zobacz:  Beata Ścibakówna chciałaby sceny lesbijskiego seksu w "Diagnozie"?!   Finał serialu "Diagnoza"   Anna spotyka przed szpitalem Krynickiego. Prezes Global Vity chce z nią porozmawiać... Kalecie coraz bardziej ciążą obowiązki ordynatora, w ferworze pracy i przez biurokrację nie ma czasu na bycie lekarzem - praktykiem. Żali się na Annie i Dagmarze na dużą ilość papierkowej roboty. Podczas rozmowy do Leśniewskiej dzwoni telefon. Anna otrzymuje wstrząsające wieści o Artmanie… Marta spotyka się z prawniczką, która prowadzi jej sprawą rozwodową. Żona Jana ciągle nie może się zdecydować czy wystąpić o rozwód z orzekaniem o winie czy za porozumieniem stron... Sadzik informuje Wandę o imprezie-niespodziance, na której mają wręczyć jej mężowi czek na zakup nowej protezy.  Jureczko nie chce przyjść. Sadzik z trudem namawia do tego również Gerarda, który po odejściu Wandy nie jest w nastroju do zabawy. Gdy cała intryga się udaje i Gerard otrzymuje czek na 70 000 zł, jest bardzo wzruszony. Dzięki nowoczesnej protezie, będzie mógł biegać i grać w hokeja. Nagle w barze pojawia się Wanda... Olivier wraz z córka biorą udział w gali wręczenia nagrody dla „Człowieka Sukcesu”. Krynicki zostaje uhonorowany statuetką. Michał zauważa u siebie niepokojące objawy - drżenie rąk i zaburzenia widzenia. Poddaje się...

Beata Ściabkówna
x-news
Seriale
Beata Ścibakówna chciałaby sceny lesbijskiego seksu w "Diagnozie"?!
Co na to producenci?

  Beata Ścibakówna dołączyła do obsady "Diagnozy" pod koniec poprzedniego sezonu. Aktorka wciela się w rolę Olgi Bujak - cenionej pani anestezjolog, a prywatnie lesbijki związanej z Agnieszką, którą gra Agnieszka Wosińska.    Zobacz:  "Diagnoza": Co w 10. odcinku? Dzieci Anny i Jana zostaną porwane?! OPIS!   Jak donosi "Fakt" żona Jana Englerta przyjęła rolę, bo marzyła o lesbijskim wątku, który wciąż dla Polaków jest tematem tabu. Poza tym, że widzowie wiedzą o jej związku z Agnieszką, nic więcej nie zobaczymy - a właśnie na to liczyła aktorka.   Myślała, że czeka ją ciekawe zawodowe wyzwanie, a na razie tak nie jest. Beata wciąż apeluje do produkcji, by nakręcić mocniejsze sceny. Widzowie wiedzą, że one są lesbijkami, ale nie było żadnego ujęcia, w którym sypiają razem lub choćby się całują. Beacie zależy na tym, by oswajać publiczność z tematem, który jest tabu - ujawnia osoba z produkcji serialu w rozmowie z "Faktem". -   Seriale TVN słyną z poruszania takich tematów. Niestety. widzowie nie odebrali dobrze lesbijskiego romansu Oli (Marta Wierzbicka) w "Na Wspólnej" i stąd ostrożność.    Zobacz:  Będzie kolejny sezon "Diagnozy"?! TVN podjął decyzję!   W serialu "Diagnoza" możemy śledzić losy lesbijek - Olgi i Agnieszki:

Michał Czarnecki
ONS.pl
Newsy
Gwiazdor "Diagnozy" chciał dwa razy popełnić samobójstwo! Dlaczego? Kto go uratował?
Co się stało?

  Michał Czarnecki, gwiazdor serialu "Diagnoza" i ""Ucho prezesa" ma 40 lat (wczoraj 4. kwietnia obchodził 40. urodziny). Jest szczęśliwym ojcem i mężem, odnosi sukcesy w zawodzie, ale nie zawsze tak było. Aktor w wywiadach otwarcie przyznaje się do tego, że miał dwie próby samobójcze i dopiero po kilku terapiach udało mu się wyjść na prostą. - Niczego od życia nie oczekiwałem, wydawało mi się, że szybko umrę, tak jak mój ojciec.  Miałem ciężkie przejścia, dwie próby samobójcze. Długo się wahałem, czy w ogóle chcę żyć. Ani się w to życie nie angażowałem, ani z niego nie rezygnowałem, to było jakieś trwanie. Dopiero ostatnich kilka lat jest inne. Zdecydowałem, że jednak chcę tu zostać, że to nie jest przypadkowe. (...) Za pierwszym razem prawie się udało. Długo mnie to męczyło i żeby się od tego uwolnić, jakoś to sobie ułożyć, spisałem to wszystko - powiedzial wywiadzie dla Interia.pl   Dlaczego Czarnecki chciał się zabić?   Aktor przynzał, że powodował nim lęk. Kiedyś bałem się wszystkiego. Jako dziecko miałem ogromne poczucie winy, że nie mogłem zapobiec śmierci ojca. Jeśli rodzic nie zdejmie z dziecka takiej odpowiedzialności, to ono będzie ją niosło. A jeśli jako dorosły nie przepracowałbym tego ciężaru, to w naturalny sposób przerzuciłbym go na swoje dzieci. Tego nie chciałem. Dlatego teraz, po wielu terapiach, czuję się wolny. Nawet kiedy myślę o śmierci, nie czuję strachu, ale raczej ciekawość jak to będzie - powiedzial w wywiadzie dla WeMen.   Michał Czarnecki zrozumiał, że trzeba umieć sobie wybaczać.   Ja to robię, już nie karzę się poczuciem winy za każdy popełniony błąd. Poczucie winy towarzyszyło mi przez wiele lat, ale przepracowałem je i skończyłem z tym. Bo inaczej nie da się iść do przodu. Mój tata w podobnej sytuacji nie poszedł do przodu i...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner