Diagnoza, opis 7. odcinka Diagnoza - odcinek 7,  streszczenie i opis Diagnoza - odcinek 7,  streszczenie i opis Diagnoza - odcinek 7,  streszczenie i opis Diagnoza - odcinek 7,  streszczenie i opis
Diagnoza, opis 7. odcinka
1/5
Diagnoza, opis 7. odcinka

Co w 7. odcinku serialu "Diagnoza"?! Będzie naprawdę gorąco! Anna (Maja Ostaszewska) już wie, że jest lekarzem! Dodatkowo - podczas sesji z Martą (Magdalena Popławska) powie jej, że zna jej męża, Artmana (Adam Woronowicz). Co w tej sytuacji zrobi lekarz? 

Zobacz: Zabawa w skojarzenia! Rozpoznaj serialowego bohatera po... 3 HASŁACH! 8/12 to minimum ;)

Zobaczcie opis 7. odcinka "Diagnozy" - już 17.10 o 21:30 w TVN! 

Zobacz: "Diagnoza": Co w 7. odcinku? Artman nie wytrzymuje, a Anna odkrywa kolejne fakty na swój temat!

2/5
Diagnoza - odcinek 7,  streszczenie i opis

Podczas sesji terapeutycznej, Anna mówi Marcie, że na pewno zna jej męża. Nie wie skąd i jak długo, ale go zna. Marta oświadcza więc, że nie powinny razem kontynuować terapii. Od męża chce dowiedzieć się prawdy...

Zobacz: Fani "Diagnozy" mają swoje teorie w sprawie Anny! Kim jest? Co takiego zrobił Artman?

3/5
Diagnoza - odcinek 7,  streszczenie i opis

Marta chce poznać prawdę i dowiedzieć się, czy Artman zna Annę!

Marta: Kiedy zamierzałeś mi powiedzieć?

Jan: O czym?

Marta: Że znasz, bo przecież ją znasz

Jan: Ale co Ci przyszło do głowy?

Marta: Wolski pokazał mi listę z balu charytatywnego w Upssali. 

Jan: Ale co w tym dziwnego? Sam mu ją dałem.

Marta: Ale tą na której jesteś sam czy tą na której jesteś z osobą towarzyszącą?

Jan: Chcesz znać prawdę?

Marta: Tak!

Jan: Na pewno?

Co zrobi Jan? 

Zobacz: Będzie drugi sezon serialu "Diagnoza" z Mają Ostaszewską? My już wiemy!

4/5
Diagnoza - odcinek 7,  streszczenie i opis

Tymczasem Artman dalej kłamie... Daje Michałowi numer telefonu do Izabeli Kani, która, jak twierdzi, była jego osobą towarzysząca na przyjęciu w Uppsali. Wolski dzwoni do niej, kobieta potwierdza wersję Artmana.


Ponadto, niespodziewanie przychodzi do Anny. Zapewnia ją, że choć być może spotkali się kiedyś, to on jej nie zna. Po jego wyjściu Nowak ponownie zaczyna przeglądać zdjęcia z przyjęcia. Na jednym z nich znajduje stojącą na jej stoliku nieczytelną wizytówkę...

5/5
Diagnoza - odcinek 7,  streszczenie i opis

Co jeszcze wydarzy się w 7. odcinku "Diagnozy"?

Michał zostaje wezwany do nagłego przypadku. Magda, 40-letnia nauczycielka trafiła do szpitala z silnym bólem brzucha, po tym jak prowadząc dzieci do teatru, zupełnie straciła świadomość tego gdzie się znajduje. Kobieta zostaje przewieziona na blok. Podczas operacji Michał przez chwilę traci władzę nad prawą dłonią. W dokończeniu zabiegu pomaga asystujący mu Kacper Kaleta.

Do szpitala przychodzi bardzo zdenerwowana kobieta. Jest dziennikarką i jednocześnie matką dziecka z klasy, którą opiekowała się przywieziona do szpitala nauczycielka. Żąda potwierdzenia, że Magda była pod wpływem alkoholu. Maria stanowczo odmawia udzielania jakichkolwiek informacji na temat pacjentów. Dziennikarka zapowiada, że nie odpuści i dowie się prawdy.

Po skończonym dyżurze, Michał odwiedza w ośrodku pomocy swoją mamę – Sławkę Wolską, od lat cierpiącą na stwardnienie zanikowe boczne. Michał przypuszcza, że incydent podczas operacji to kolejny dowód na to, że odziedziczył chorobę.

Nauczycielka Magda zwierza się Annie, że wprawdzie miała kiedyś epizod alkoholowy, ale od dawna nie pije. Boi się jednak, że po wczorajszym incydencie nikt jej nie uwierzy. Anna odkrywa, że nauczycielka ma silny światłowstręt – cechę, której nikt wcześniej u niej nie zauważył. Anna dzieli się swoim spostrzeżeniem z Kają i stawia diagnozę. 

Mąż Wandy, Gerard, po amputacji nogi, stracił chęć do życia, a całą swoją złość skierował na żonę. Zmęczona jego humorami Wanda dzwoni po pomoc do Sadzika. Telefon od Wandy jest dla Piotra wybawieniem. Umawiają się, że Sadzik porozmawia z Gerardem, a Wanda posiedzi chwilę z jego czterema córkami.

Zobacz: Diagnoza, W rytmie serca, Lekarze na start... - oglądalność nowych seriali! Który okazał się liderem, a który to niewypał?

Więcej na temat Diagnoza