Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Seriale

Daniel Olbrychski opowiada o swojej roli w Świecie według Kiepskich. Dziś ostatni odcinek w sezonie!

Daniel Olbrychski opowiada o swojej roli w Świecie według Kiepskich. Dziś ostatni odcinek w sezonie!

Daniel Olbrychski zagrał w serialu "Świat według Kiepskich". Dziś, w środę 18 maja o 20:00, na Polsacie zostanie wyemitowany ostatni odcinek sezonu i właśnie w nim zobaczymy słynnego aktora w roli wilka morskiego i kapitana. Razem z Ferdkiem, Paździochem, Boczkiem będą łowić... wieloryba!

Jaki będzie finał 20. sezonu? Opowiedział o tym sam Daniel Olbrychski, który okazuje się jest wielkim fanem serialu "Świat według Kiepskich".

Od 17 lat oglądam serial i oglądam stale. Grałem wiele ról w swoim czasie, dlatego tutaj też chciałem zagrać wyrazistą kreską postać, która walczy z wielorybem od 50 lat ścigając go! Jak się ma takich partnerów i takiego reżysera to sama przyjemność. Patrick Yoka idzie tam jak wirtuoz! - powiedział Daniel Olbrychski!

Zobacz także: Daniel Olbrychski w "Świat według Kiepskich"! Wiemy, kogo zagra!

 

Daniel Olbrychski jako stary wilk morski wygląda tak.

Daniel Olbrychski

 

Daniel Olbrychski bardzo się cieszył, że mógł zagrać w kultowym serialu Polsatu.

Daniel Olbrychski

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Daniel Olbrychski w koszuli
Newsy
Daniel Olbrychski usłyszał wyrok za jazdę po alkoholu! Jaka jest decyzja sądu?
Daniel Olbrychski usłyszał wyrok za jazdę po alkoholu! Jaka jest decyzja sądu?

Daniel Olbrychski  usłyszał wyrok za jazdę autem po alkoholu. Aktor został skazany na karę grzywny w wysokości 10 tysięcy złotych i 3-letni zakaz prowadzenia samochodu. Daniel Olbrychski wyrok za wypadek po alkoholu W czerwcu gwiazdor został zatrzymany przez policję, kiedy niedaleko domu, pod Podkową Leśną, prowadził auto po wypiciu wina. Tuż po zdarzeniu  pojawił się w "Dzień Dobry TVN" , gdzie przepraszał za tę sytuację. To jednak nie wystarczyło i znany aktor  Daniel Olbrychski stanął przed sądem . W czwartek w Grodzisku Mazowieckim odbyła się czwarta i ostatnia rozprawa w tej sprawie i ogłoszenie wyroku, na którym - jak informuje SE.pl - aktor się nie zjawił. Sąd zdecydował się na najmniejszy możliwy wymiar kary. Sędzia uzasadnił, że od 1971 roku (czyli odkąd gwiazdor ma prawo jazdy), nie zostało mu ono nigdy cofnięte. Nigdy też wcześniej nie był karany.  Zobacz: Kuba Wojewódzki śmieje się z Daniela Olbrychskiego: „Na trzeźwo nie podoła”!   W czwartek Daniel Olbrychski usłyszał wyrok za jazdę po winie Daniel Olbrychski przepraszał w "Dzień Dobry TVN" za jazdę po alkoholu Tuż po zatrzymaniu przez policję Daniela Olbrychskiego wspierała żona

Daniel Olbrychski w Świecie według Kiepskich
Seriale
Daniel Olbrychski w "Świat według Kiepskich"! Wiemy, kogo zagra!
Daniel Olbrychski w "Świat według Kiepskich"! Wiemy, kogo zagra!

Daniel Olbrychski zagra w serialu "Świat według Kiepskich" kapitana statku, z który Ferdek (Andrzej Grabowski) oraz Paździoch (Ryszard Kotys) będą łowić... wieloryba! Odcinek z udziałem wielkiego aktora zobaczymy już w marcu!   W wiosennej ramówce widzowie Polsatu zobaczą już 20. sezon "Świata według Kiepskich". Co czeka wszystkich fanów rodziny Kiepskich? Ferdek stanie przed wyzwaniami: zjedzenia 100 jajek oraz przebiegnięcia maratonu. Przehandluje także z Paździochem symbol swojego nieróbstwa, czyli swoje jedyne dresy. Co na to jego żona Halinka (Marzena Kipiel-Sztuka)? Poza Danielem Olbrychskim w serialu zobaczymy również: Henryka Gołębiewskiego, Joannę Kurowską, Andrzeja Gałłę, Zofię Czerwińską, Krzysztofa Dracza, Jerzego Cnotę, Lecha Dyblika oraz Marka Pysia.   Czekacie na nowe odcinki "Świata według Kiepskich"?   Zobacz: Kożuchowska na planie "Świata wg Kiepskich". Kogo zagrała?   Daniel Olbrychski w Świecie według Kiepskich.   Daniel Olbrychski w Świecie według Kiepskich jako kapitan.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner