Mówisz: "Cezary Żak i Artur Barciś", myślisz: "Miodowe lata"? Fani "Rancza" mogliby się z tym sprzeczać, bowiem Żak i Barciś stworzyli również genialny duet w hicie TVP. Ale okazuje się, że nie tylko oni wystąpili w obu wymienionych produkcjach. Nie byłoby w tym nic dziwnego (w końcu Tomasz Kot i Agnieszka Dygant stworzyli duet i w "Niani" i w "Na dobre i na złe"), ale w tym przypadku ilość nazwisk jest naprawdę zaskakująca!

Reklama

Zobacz także: QUIZ! Naprawdę trudny QUIZ z "Miodowych lat"! Myślisz, że wiesz o tym serialu wszystko? Sprawdź się!

Oni zagrali w "Miodowych latach", a potem w "Ranczu"!

Najpierw w telewizji królowały "Miodowe lata". Sitcom Polsatu cieszył się ogromną popularnością. Producenci "Rancza" już wtedy najpewniej dostrzegli wielki potencjał komediowy Artura Barcisia i Cezarego Żaka i zatrudnili ich w kultowej już dziś produkcji TVP. Ale to niejedyne nazwiska, które łączą obie produkcje!

Dorota Chotecka zagrała w "Miodowych latach" Danutę Norek, z kolei w "Ranczu" Więcławską. Jej serialowy mąż z "Rancza" to zaś Gwidon, czyli prowadzący teleturniej w "Miodowych latach"!

Kasia Żak, po odejściu Agnieszki Pilaszewskiej, w "ML" wcieliła się w rolę żony Karola Krawczyka. W "Ranczu" zagrała Solejukową, czyli żonę Solejuka - w tej roli zaś Sylwester Maciejewski. Ten zaś w "Miodowych..." wcielał się w rolę Zenka Klucznego!

Zobacz także
Facebook

A doskonała Marta Lipińska dawała w kości Cezaremu Żakowi i w "Ranczo" jako Michałowa, i w "Miodowych latach" jako teściowa, Zofia Rudnik.

AKPA

Stasiek w "Ranczu", czyli Aleksander Nader, w "Miodowych latach" zagrał Henryka Sprężynę. Z kolei Wojciech Wysocki to doktor Wezół w "Ranczu" oraz inspektor Kopek w "ML".

East News

Jacek Kawalec zagrał Witebskiego w "Ranczu" oraz Bolka w "ML".

AKPA

Violetta Arlak - w "Ranczu" jako Halina, w "ML" żona supersierżanta Kawałka. W roli Zdobysława Kawałka - wielki Leon Niemczyk, czyli serialowy... Jan Japycz z "Rancza".

EastNews

Co prawda Radosław Pazura zagrał w obu serialach epizody, ale jakże istotne! W "ML" sprzedawcę domków letniskowych, w filmie "Ranczo Wilkowyje" - byłego męża Lucy, sporadycznie wspominanego w "Ranczu". Prywatnie partner Doroty Choteckiej.

Tomasz Sapryk - radny Myćko w "Ranczu", asystent redaktora w "Miodowych latach". A radny Wargacz z "Rancza" to administrator Argasiewicz w "Miodowych latach" - w tej roli z kolei Sławomir Orzechowski! Z kolei radny Bartkowiak, wykreowany przez Marka Lewandowskiego, w "ML" pojawił się jako gangster Kaszana!

ONS

W "ML" policjanta zagrał Aleksander Mikołajczak. Ojciec Izy Miko w "Ranczu" wcielił się zaś w rolę naczelnika Bieżuna z Regionalnej Izby Obrachunkowej. Krzysztof Dracz w "ML" zagrał Grada, producenta muzycznego, a w "Ranczu" - szefa mafii, Gufiego!

Marek Frąckowiak w "Ranczu" zagrał gangstera Zdrapka, w "Miodowych latach" po prostu gangstera :)

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama