Ula w BrzydUli będzie w ciąży
x-news.pl / Bartosz Krupa/ East News

"BrzydUla": Ula będzie w ciąży! Kto będzie ojcem jej czwartego dziecka?

Ula w BrzydUli będzie w ciąży
x-news.pl / Bartosz Krupa/ East News

W życiu Uli w serialu „BrzydUla” zajdą wielkie zmiany! Kobieta po tym, jak zacznie podejrzewać, że może być w ciąży, zdecyduje się wykonać test. Niestety, poznanie wyniku będzie trudne, bo w ostatniej chwili do łazienki wejdzie Marek! Czy zobaczy test ciążowy, który Ula chce ukryć? Kto okaże się ojcem dziecka?

Trzeba przyznać, że 77. odcinek „BrzydUli” będzie bardzo emocjonujący!

Ula Cieplak w "Brzyduli" 2będzie w ciąży! Kto okaże się ojcem?

Niepokojące objawy Uli sprawią, że zdecyduje się zrobić test ciążowy. Będzie jednak przerażona faktem, że może być w kolejnej ciąży i byłoby to dziecko Artura, z którym miała romans. Niestety, jej plany pokrzyżuje Marek, który wróci zdenerwowany z pracy, po tym jak Aleks chce przejąć firmę. Dobrzański będzie szukał pocieszenia u Uli, ale ona będzie tak zdenerwowana ciążą, że po tym jak Marek udaremni jej próbę zrobienia testu ciążowego w domu, zdecyduje się wybrać do przyjaciółki.

Załamana Ula zdaje sobie sprawę, że dopiero co Marek wybaczył jej romans z Arturem, a teraz ciąża mogłaby na zawsze rozbić ich małżeństwo. Co prawda swoim zwyczajem Ula zacznie marzyć o szczęśliwym finale, ale w rzeczywistości okaże się, że wynik testu zaniepokoi ją i wybierze się na badania. Tam spotka Artura i pozna faktyczne wyniki, które zaważą na jej przyszłości!

Tylko spójrzcie na zdjęcia zapowiadające 77. odcinek, w którym Ula zrobi test ciążowy!

Zobacz także: W nowej "BrzydUli" to Violetta Kubasińska przejdzie metamorfozę. Małgorzata Socha pokazała zdjęcia z planu! 

Ula początkowo nie będzie mogła odnaleźć się w nowej sytuacji. Aby spokojnie zrobić test wybierze się do Ani. 

Brzydula Ula Cieplak w czwartej ciąży
x-news.pl / Bartosz Krupa/ East News

Test ciążowy Ula będzie mogła zrobić dopiero  u Ani.

Ula w BrzydUli będzie w ciąży
x-news.pl / Bartosz Krupa/ East News

Ula zacznie marzyć o tym, że w końcu uda jej się zrobić test ciążowy i wynik pokaże Markowi. W jej fantazji oboje będą bardzo szczęśliwi, że po raz kolejny zostaną rodzicami. 

Brzydula Marek zobaczy test ciążowy Uli
x-news.pl / Bartosz Krupa/ East News

Niestety, w rzeczywistości sytuacja będzie wyglądała inaczej!  Ula wybierze się na badania. Czego dowie się w przychodni, w której pracuje Artur? Będzie z nim w ciąży?

Brzydula Ula Cieplak w czwartej ciąży 4
TVN/TOMASZ URBANEK EAST NEWS

 

 

Więcej na temat Brzydula
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37