Ula w BrzydUli będzie w ciąży
x-news.pl / Bartosz Krupa/ East News
Seriale

"BrzydUla": Ula będzie w ciąży! Kto będzie ojcem jej czwartego dziecka?

"BrzydUla": Ula będzie w ciąży! Kto będzie ojcem jej czwartego dziecka?

W życiu Uli w serialu „BrzydUla” zajdą wielkie zmiany! Kobieta po tym, jak zacznie podejrzewać, że może być w ciąży, zdecyduje się wykonać test. Niestety, poznanie wyniku będzie trudne, bo w ostatniej chwili do łazienki wejdzie Marek! Czy zobaczy test ciążowy, który Ula chce ukryć? Kto okaże się ojcem dziecka?

Trzeba przyznać, że 77. odcinek „BrzydUli” będzie bardzo emocjonujący!

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

Ula Cieplak w "Brzyduli" 2będzie w ciąży! Kto okaże się ojcem?

Niepokojące objawy Uli sprawią, że zdecyduje się zrobić test ciążowy. Będzie jednak przerażona faktem, że może być w kolejnej ciąży i byłoby to dziecko Artura, z którym miała romans. Niestety, jej plany pokrzyżuje Marek, który wróci zdenerwowany z pracy, po tym jak Aleks chce przejąć firmę. Dobrzański będzie szukał pocieszenia u Uli, ale ona będzie tak zdenerwowana ciążą, że po tym jak Marek udaremni jej próbę zrobienia testu ciążowego w domu, zdecyduje się wybrać do przyjaciółki.

Załamana Ula zdaje sobie sprawę, że dopiero co Marek wybaczył jej romans z Arturem, a teraz ciąża mogłaby na zawsze rozbić ich małżeństwo. Co prawda swoim zwyczajem Ula zacznie marzyć o szczęśliwym finale, ale w rzeczywistości okaże się, że wynik testu zaniepokoi ją i wybierze się na badania. Tam spotka Artura i pozna faktyczne wyniki, które zaważą na jej przyszłości!

Tylko spójrzcie na zdjęcia zapowiadające 77. odcinek, w którym Ula zrobi test ciążowy!

Zobacz także: W nowej "BrzydUli" to Violetta Kubasińska przejdzie metamorfozę. Małgorzata Socha pokazała zdjęcia z planu! 

Ula początkowo nie będzie mogła odnaleźć się w nowej sytuacji. Aby spokojnie zrobić test wybierze się do Ani. 

Brzydula Ula Cieplak w czwartej ciąży
x-news.pl / Bartosz Krupa/ East News

Test ciążowy Ula będzie mogła zrobić dopiero  u Ani.

Ula w BrzydUli będzie w ciąży
x-news.pl / Bartosz Krupa/ East News

Ula zacznie marzyć o tym, że w końcu uda jej się zrobić test ciążowy i wynik pokaże Markowi. W jej fantazji oboje będą bardzo szczęśliwi, że po raz kolejny zostaną rodzicami. 

Brzydula Marek zobaczy test ciążowy Uli
x-news.pl / Bartosz Krupa/ East News

Niestety, w rzeczywistości sytuacja będzie wyglądała inaczej!  Ula wybierze się na badania. Czego dowie się w przychodni, w której pracuje Artur? Będzie z nim w ciąży?

Brzydula Ula Cieplak w czwartej ciąży 4
TVN/TOMASZ URBANEK EAST NEWS

 

 

Barbara Kurdej-Szatan na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
Joanna w "M jak miłość" nie będzie w ciąży?! Usłyszy szokującą diagnozę, a potem zniknie z serialu...
Joanna w "M jak miłość" nie będzie w ciąży?! Usłyszy szokującą diagnozę, a potem zniknie z serialu...

W nowym sezonie " M jak miłość " wątek Joanny Chodakowskiej zapowiadał się bardzo ciekawie. Na oficjalnym koncie serialu na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym kobieta trzyma test ciążowy. Niedługo potem pozytywny wynik testu w rozmowie ze "Światem Seriali" potwierdziła Karolina Baranowska odpowiedzialna za PR "M jak miłość":  W nowym sezonie Joasia zrobi test ciążowy, a jego wynik okaże się pozytywny! Znów zobaczymy walkę mężczyzn o serce Chodakowskiej - powiedziała Karolina Baranowska z PR MTL Maxfilm dla portalu "Świat Seriali". Teraz okazuje się, że wynik testu ciążowego Joanny faktycznie będzie pozytywny, ale Chodakowska nie będzie w ciąży! Okaże się to dopiero podczas wizyty u lekarza, gdzie kobieta usłyszy, że może być chora! Joanna w "M jak miłość" ciężko zachoruje? Jak informuje se.pl, w 1527. odcinku "M jak miłość" okaże się, że Joanna nie tylko nie jest w ciąży, ale może być poważnie chora! Objawy, które do tej pory wiązała z ciążowymi dolegliwościami mogą okazać się symptomami choroby.  Nie jestem w ciąży... Badania to wykluczyły. Boję się, bo nie wiadomo, co mi jest. Lekarze też nie wiedzą, a ja czuję się coraz gorzej - powie Kindze Joanna.  Chodakowska po dramatycznych rozterkach miłosnych zdecyduje się wyjechać do Francji, do swojego ojca i to tam okaże się, że zdiagnozowanie jej choroby wcale nie jest takie proste. Wyjazd za granicę początkowo był spowodowany faktem, że Barbara Kurdej-Szatan prywatnie jest w ciąży i na jakiś czas musi zniknąć z serialu. Jednak pobyt jej bohaterki we Francji może się przedłużyć i nie wiadomo, kiedy gwiazda wróci do "M jak miłość". Dodatkowo poprzez ryzyko poważnej choroby scenarzyści otworzyli sobie drogę, aby ostatecznie...

M jak miłość: 1484 -1485 - emisja 13-14 stycznia
MTL Maxfilm
Newsy
Ula w "M jak miłość" będzie miała romans! Co na to jej rodzina?
Ula w sekrecie przed rodziną będzie miała romans. Zaskakujące, z kim nawiąże sekretną relację...

Ula w „ M jak miłość ” robi wszystko, aby naprawić swój związek z Bartkiem. Terapia małżeńska powoli przynosi efekty, ale psycholog zaleca parze metodę małych kroczków. Najpierw zaczynają chodzić na randki, rozmawiać ze sobą, a potem przyjdzie czas na wielki powrót. Jednak Ula będzie miała inny pomysł na życie i zdecyduje się nawiązać gorący romans. Zobaczcie, kto będzie jej wybrankiem! Ula będzie miała romans!? W 1491 odcinku, który zobaczymy 4 lutego, Ula zaplanuje pewien podstęp. Nie chce już sama mieszkać w siedlisku i okłamie męża, terapeutkę i rodzinę, aby osiągnąć swój cel! Podczas rozmowy z psychologiem obieca, że nie chce niczego przyspieszać i nadal będzie spotykała się z Bartkiem tylko podczas wspólnych wyjść. Niestety to nie jest prawda i szybko okaże się, jaki miała plan! Lisiecka postanowi zaprosić męża na niewinny obiad, ale potem okaże się, że są sami w domu. Od słowa do słowa para zacznie zmniejszać dystans i pozwolą sobie na drobne czułości. To właśnie o to chodziło Uli! Dziewczyna ostatecznie nawiąże z Bartkiem gorący romans, mimo że terapeutka wyraźnie wyznaczyła im inny kierunek. Czy w ten sposób Ula zniszczy wszystko, co para wypracowała na terapii małżeńskiej? Po płomiennym romansie znów pojawią się kłótnie?    Zobacz także:   Wybierz swoją ulubioną serialową parę wszech czasów! Głosuj w naszym plebiscycie! W małżeństwie Uli i Bartka od początku się nie układało!    

Ula i Bartek M jak miłość
Instagram
Seriale
Ula będzie w ciąży w "M jak miłość"? Test ciążowy wyjdzie pozytywnie
Ula będzie w ciąży w "M jak miłość"? Test ciążowy wyjdzie pozytywnie

Ula i Bartek zostaną rodzicami w serialu " M jak miłość "? Jak czytamy na stronie superseriale.se.pl adoptowana córka Marka Mostowiaka kupi w aptece test ciążowy ! Zakupy będą dla niej krępujące, jednak Ula jest przecież już dorosłą kobietą. Czy Ula będzie w ciąży? Jeszcze niedawno nie planowała powiększania rodziny... Ula z "M jak miłość" będzie w ciąży? W ostatnim odcinku przed wakacjami 2019 Ula wyszła za mąż za Bartka w serialu "M jak miłość"! Uroczystość o mało nie zakończyła się katastrofą, bo m.in. ktoś zniszczył suknię ślubną panny młodej, która nie do końca była pewna czy dobrze robi wychodząc za mąż za Bartka. Szczęśliwie zakochani powiedzieli sobie "tak" i od kilku miesięcy są już mężem i żoną. Czy niedługo ich rodzina powiększy się? W najnowszych odcinkach Ula pójdzie do apteki, aby kupić test ciążowy! Zobacz także:  Zaskakująca metamorfoza gwiazdy "M jak miłość". Jej grzeczny wizerunek to już przeszłość! Siostra Natalki nie kupi go jednak dla siebie, a zostanie poproszona o pójście do apteki przez Marzenkę. Przyjaciółka Uli od dawna planowała dziecko z Andrzejem. Test ciążowy pokaże dwie kreski, a co za tym idzie Marzenka i Andrzej zostaną rodzicami! Jednocześnie Andrzej padnie ofiarą oszusta i straci wszystkie oszczędności. Skąd weźmie pieniądze na utrzymanie Marzenki i dziecka? Tego dowiemy się w najbliższych odcinkach serialu. Ula i Bartek nie zostaną rodzicami  Siostra Uli, Natalka jest już mamą   

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner