Kasia Zielińska jak wyglądała w "Barwach szczęścia" Kasia Zielińska jak wyglądała w "Barwach szczęścia" Kasia Zielińska jak wyglądała w "Barwach szczęścia" Ślub Marty Walawskiej z Robertem Romanowskim Kasia Zielińska jak wyglądała w "Barwach szczęścia"
Kasia Zielińska jak wyglądała w "Barwach szczęścia"
Zniknie zaraz po wakacjach?
1/9
Kasia Zielińska jak wyglądała w "Barwach szczęścia"

11. sezon "Barw szczęścia" wraca już w sierpniu i wszyscy zastawiają się, do kiedy na ekranach będziemy oglądać Kasię Zielińską, która zdecydowała się odejść z serialu. Jak się dowiedzieliśmy, wątek Marty Walawskiej wygasa pod koniec października!

Marta Walawska pod koniec sezonu zapowiedziała, że składa papiery rozwodowe i myśli poważnie o wyjeździe do Białegostoku. Jednak to nie wydarzy się natychmiast i wciąż nie wiadomo, czy właśnie w tej sposób skończy się wątek bohaterki Zielińskiej.

My chcemy przypomnieć wam najważniejsze momenty Kasi Zielińskiej i jej postaci z serialu "Barwy szczęścia". Trzy małżeństwa, walka o Ewunię i z nałogiem... Przeczytajcie nasze fotostory.

Zobacz także: Kasia Zielińska grała 9 lat w "Barwach szczęścia"! Jak zmieniała się w serialu? Zobacz GALERIĘ

2/9
Kasia Zielińska jak wyglądała w "Barwach szczęścia"

Kasia Zielińska jako Marta Walawska zawojowała widzów. Ruda, dziewczyna z charakterem w serialu dawała pazura akcji. W 2007 roku Zielińska została serialową dyrektor wydawniczą w Warszawie i tak zaczęły się jej przygody. Marta Walawska miała dwa marzenia - zrobić karierę i mieć dziecko z ukochanym mężem Piotrem (Piotr Jankowski). Potem okazało się, że Marta nie może mieć dzieci i w jej małżeństwie zaczynają się nieporozumienia.

3/9
Kasia Zielińska jak wyglądała w "Barwach szczęścia"

Okazuje się bowiem, że idealny Piotr zdradzał Martę Walawską, a jego kochanka zaszła w ciążę. Mama dziewczynki zmarła tuż po porodzie. Marta postanawia schować dumę do kieszeni i spełnić swoje marzenie o macierzyństwie. Wybacza mężowi zdradę i adoptuje z nim córkę. Dziewczynka o tym, że Marta nie jest jej mamą biologiczną dowie się dopiero 8 lat później.

4/9
Ślub Marty Walawskiej z Robertem Romanowskim

Kiedy małżeństwo z Piotrem z powodu jego licznych zdrad i oszustw się rozpada, Marta zwraca uwagę w końcu na swojego przyjaciela z pracy, który cały czas ją skrycie kochał. Robert Romanowski (Marcin Czarnecki) dostał szansę i ożenił się z Martą. Adoptował Ewę. Ale ich małżeństwo trwało rok. Powód? Robert również zdradził Martę... Dziennikarka nie była w stanie tego wytrzymać i wyrzuciła kolejnego męża ze swojego życia.

5/9
Kasia Zielińska jak wyglądała w "Barwach szczęścia"

Piotr Walawski po rozstaniu z żoną związał się z jej najlepszą przyjaciółką Igą (Ada Fijał) i chciał odebrać Marcie swoją biologiczną córkę. Uważał nawet, że kłótnie z Robertem mają zły wpływ na Ewunię. Ale Marta walczy z byłym mężem i wygrywa tę walkę, dziecko zostaje z nią. Jednak były mąż jeszcze kilka razy spróbuje odebrać jej córkę.

6/9
Kasia Zielińska jak wyglądała w "Barwach szczęścia"

Kolejny mężczyzna w życiu Marty Walawskiej - Artur Chowański, bogaty biznesmen. Walawska odrzuciła jego zaloty nie pozostawiając mu wątpliwości, że nie jest nim zainteresowana. Ale po rozwodzie z Robertem wspierał ją finansowo i duchowo.  Załatwił jej pracę i był na każde zawołanie. Gdy Ewuni zaczęło grozić niebezpieczeństwo ze strony Arka, Artur zaoferował im zamieszkanie w jego domu na wsi. Marta zrozumiała, że czuje do Artura coś więcej. Aż wzięli ślub.

7/9
Barwy szczęścia odc.1579

Marta po odejściu z kolejnej pracy, szukała zajęcia, jednak zderzenie z rynkiem pracy jest bolesne i Marta często odreagowuje stresy szukając uspokojenia w alkoholu. Wpadła w szpony nałogu. Artur wysłał ją na terapię by pokonała chorobę alkoholową.

8/9
Barwy szczęścia odc.1603-1607

Kiedy wydawało się, że Marta, Artur i Ewa będą już żyli tylko długo i szczęśliwie, pojawiają się nowe problemy. Artur odkrył nową pasję - wspinaczkę po Himalajach. Po wypadku w górach, biznesmen obwiniał się o śmierć przyjaciół, którzy z nim pojechali się wspinać. Sam wrócił na wózku inwalidzkim. Doszedł fizycznie do siebie, ale nie psychicznie. By zmierzyć się z traumą Artur wraca w Himalaje, wcześnie przepisując wszystko co ma na żonę i syna Ernesta.

9/9
Barwy szczęścia odc 1670-1674

Marta prosi męża, aby nie jechał i grozi rozstaniem. Artur nie słucha. Jak tylko przekracza próg z plecakiem,  Marta dzwoni do adwokata, aby złożyć pozew rozwodowy.

Marta ma zamiar przeprowadzić się z Ewą do Białegostoku. Co będzie po wakacjach? Czy czeka Martę długa walka w sądzie z Arturem?