Barbara Kurdej-Szatan
Instagram

TYLKO U NAS: Barbara Kurdej-Szatan odchodzi z "M jak miłość"? Mamy komentarz!

Barbara Kurdej-Szatan
Instagram

Barbara Kurdej-Szatan odchodzi z "M jak miłość"? Jak czytamy w magazynie "Świat i Ludzie" musi z czegoś zrezygnować, ponieważ ma za dużo pracy. Gra w dwóch podobnych do siebie serialach - "M jak miłość" i nowym "Recepta na miłość", w którym partneruje jej Mateusz Damięcki i według gazety jeden wyklucza drugi. Dlatego Kurdej-Szatan ma zrezygnować właśnie z "M jak miłość".

 

Dwa podobne seriale w formacie, z miłością w tytule. Obydwa w TVP i ten sam producent - komentuje w tabloidzie osoba z branży. Jeśli widzowie będą tym znużeni, z jednego trzeba będzie zrezygnować. Była już kiedyś taka sytuacja z Małgosią Kożuchowską. Robiła dwa seriale: M jak miłość i Tylko miłość w Polsacie. Ostatecznie zrezygnowała z tego pierwszego - czytamy w "Świat i Ludzie".

 

Jaki jest komentarz producenta obu seriali w sprawie Basi Kurdej-Szaran?

Rozumiemy zainteresowanie aktorką oraz naszymi produkcjami, ale jako producent obu seriali możemy jednoznacznie zaprzeczyć tym pseudonowinkom. Przy okazji wyrażamy żal, że przed publikacją tejże informacji nikt z nie podjął nawet próby sprawdzenia tej informacji u źródła - mówi Party.pl Karolina Baranowska z MTL Maxfilm.

Jak widać Basia nie zniknie z "M jak miłość", a jej wątek obecnie jest mocno rozbudowany. Nadal też w Kazimierzu Dolnym trwają zdjęcia do nowego serialu z Kurdej-Szatan w roli głównej. Aktorka z niczego nie musi rezygnować. 

 

Zobacz także: Czy Jacek zabierze Joasię Tomkowi? Zobacz kulisy "M jak miłość" WIDEO

 

Barbara Kurdej-Szatan jest teraz rozchwytywana. Aktorka gra w teatrze, dwóch serialach oraz prowadzi program "The Voice of Poland".

Barbara Kurdej-Szatan
ONS

 

Basia Kurdej-Szatan przygotowuje się do premiery spektaklu "Pikantni", która odbędzie się 29 listopada.

Barbara Kurdej-Szatan, Anna Mucha
Instagram

 

W "M jak miłość" bohaterka Basi - Joanna planuje ślub z Tomkiem.

M jak Miłość odc. 1248-1249

Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13